Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Elő a hétköznapi bakikkal :D fórum

Elő a hétköznapi bakikkal :D (beszélgetős fórum)


1 2
28. Lianax (válaszként erre: 15. - L.luiselotte)
2020. máj. 29. 18:28
Kedves történet.... :)
27. Lianax (válaszként erre: 14. - Fincsi5)
2020. máj. 29. 18:28
Jujj nem irigyellek.
26. Lianax (válaszként erre: 13. - Ildi)
2020. máj. 29. 18:27
Ènis jártam így 😂
25. Lianax (válaszként erre: 12. - Ildi)
2020. máj. 29. 18:26
És romantikusra sikeredett 👼😇🌸
24. Lianax (válaszként erre: 7. - Globus)
2020. máj. 29. 18:20
Lefagyasztottad a számlád akártyával 😂💸
23. Lianax (válaszként erre: 5. - New(l))
2020. máj. 29. 18:18
De cuki 🐇
22. Lianax (válaszként erre: 3. - Rabankari)
2020. máj. 29. 18:17
Gondolom megromlott 😅
21. Lianax (válaszként erre: 4. - Katus3)
2020. máj. 29. 18:17
Ez nagy 😂
20. Érdekes73 (válaszként erre: 12. - Ildi)
2020. máj. 29. 17:58
:D
19. Ildi (válaszként erre: 15. - L.luiselotte)
2020. máj. 29. 16:20
:)
2020. máj. 29. 14:58

Szeretek kommentelni a fészbukon. De akkor még nem tudtam, hogy a cikkek nyilvánosra vannak állítva, nem is néztem. Vibrátorról volt szó... Odaîrtam, hogy minden normális háztartásban van egy.

Persze hülyeségnek szántam.


Másnap munka közben eljött a főnök mellettem. Aztán visszafordult megkérdezni, hogy rendben van-e a háztartásom?? Nem értettem a dolgot... aztán leesett. :)

2020. máj. 29. 14:54
Még nagyon friss voltam a munkahelyemen. Egyik este műszakkezdêskor kint cigiztünk az udvaron az asztalnál. Én meg véletlenül belehamuztam az egyik férfi gőzölgő kávéjâba, mert mellette volt a hamus. Bunkónak nevezett, jó hangosan, szarrá alâzott, mert azt hajtogatta, hogy direkt csináltam. Nem tudom hányszor kértem elnézést tőle, és természetesen felajânlottam jó pár kávét számára, de nem fogadta el. Nem lettünk spanok. Sőt...:))))
2020. máj. 29. 14:38
Előző munkahelyemen a konyhán lengőajtó volt. Épp kimentem, de eszembe jutott valami és vissza akartam menni. Kozben egyik kollega szóval tartott, így csak hatranyúltam az ajtóhoz, hogy megtartsam... Nos éppen egy férfi kolléga jött kifelé a konyhából, én pedig nem az ajtót fogtam meg... Hanem őt, ott. 😅😄
15. l.luiselotte (válaszként erre: 12. - Ildi)
2020. máj. 29. 14:33

Én egyszer szürköletben vártam a fiamat és az utcán egy hasonló dzsekis 2 m feletti fiatalemer nyakába ugrottam, szemrehányóan, hogy hol volt idáig.

Ő is örült, be is számolt.

2020. máj. 29. 14:20

Én nagyon felkészülök az utazásokra, így egy balatoni nyaralás előtt elmentem a Klinikára, bőrgyógyász ismerősömhöz, hogy milyen krém-krémeket vigyek magammal. Ahogy jöttem kifelé, megbotlottam, olyan óriási seb lett a térdemen, hogy 3 hétig jártam(a Balcsinál is) kötözésre.

Másik, ugyancsak a balatoni út előtt fürdőruha vásárlásból hazafelé úgy léptem le a troliról, hogy a térdem szintén végig be volt kötözve. Persze, hogy vízbe sem mentem, és bő gatyában voltam végig.:(

13. Ildi
2020. máj. 29. 12:35
Ami a háztartásit illeti pedig a kedvencem a kotyogós.Az erős kv miatt,a többit nem használom. Idönként elfelejtek vizet tenni:)
12. Ildi
2020. máj. 29. 12:29
16 éves voltam,vártam lent a ház előtt az akkori udvarlom,kezemben ujsággal,az aktuális pop hirekbe belemerülve. Felpislogva ,távolból láttam h " jön" ,pattantam is fel,ugye fekete dzseki,ugyanaz a belőtt frizura,magasság stb,sprint,majd a nyakába ugrottam. Mielőtt kapta volna a szokásos csókot,ránéztem,basszus ez nem a pasim. Sűrű elnézést közepette h " bocs,azt hittem h a Zoli vagy,közölte,h nem,de lehetek Zoli is,vigyorogva vonult tovább. Viszont mögötte jött a valódi udvarlom aki látta az egészet,közölte h azért tetszik neki h ennyire várom,legközelebb dzsekit cserél. :)
2020. máj. 29. 12:26
Én egyszer fél óráig kerestem a reszelőt a műhelyben ami a kezemben volt. Na mind1.🙂
2020. máj. 29. 11:52

Többször hagytam lent a kisboltban kenyeret, csokit, amit kifizettem, csak ott maradt a kosár oldalában.


A kulcsom egyszer fennt akadt szüleimnél a fogason, úgy hosszú lógós akasztóstól. Bepánikoltam, úristen, melóban sem tudom megnézni, hétvége volt, zárat kell cserélni, nem lehetek ilyen hülye...de. kb 2 óra mindent is felforgatás után anyukám megtalálta a kabátjaik közt :)


Kajálni szoktam munka közben, mert ritkán van szünet, asztal alól csipegettem valamit. Kell 1 pici matricát nyomni a kész cuccra, na azt majdnem megettem már a számba volt majdnem mire felfogtam az nem a kaja 😀


Amikor a buszból visszatekintve láttam meg, hogy sarkig nyitva maradt az erkélyajtóm....


Tegnap elindultam pénztárca nélkül, még jó, hogy egy ezrest beledugtam a telefontokba csak úgy xD


Esés, bukás, ajtófejelés, vizes kövön elcsúszás kb mindennapos.

9. globus (válaszként erre: 8. - PanniBp.)
2020. máj. 29. 10:41

Nem használom soha a kerekes szekeret, szándékosan. A kis kézi kosarat viszont nem lehet kivinni a boltból. Amikor előveszem a kártyákat, pénztárca a táska alján. Ahogy blokkol, úgy pakolok a táskába, és a kártyát legeslegvégén adja ide. Bedobom a táska oldalába.

Azt utálom legjobban, hogy az előttem fizető képtelen elrakodni, miközben már az én cuccaimat blokkolják.

8. PanniBp. (válaszként erre: 7. - Globus)
2020. máj. 29. 10:38
Szia, a bankkártyát és a különféle iratokat, bérlet, személyi használat után azonnal el kell tenni a megszokott, biztonságos helyére, szerintem.
7. globus (válaszként erre: 3. - Rabankari)
2020. máj. 29. 10:30
Bankkártyám hozzáragadt a felvágottas címkéhez, betettem a hűtőbe. Még vissza is mentem a boltba megkérdezni, nem felejtettem-e ott. Elkönyveltem, hogy kész, elveszett, holnap kérek újat. Reggelire előkerült :D
2020. máj. 29. 10:18
Én tegnap kitotyogtam a konyhába a kis kávésbögrémmel, várva a finom kávét - aztán néztem nagyot, hogy az üvegkancsóban csak vizet látok. Hát persze, mert a filtert beleraktam a főzőbe, de kávét nem tettem bele...
2020. máj. 29. 10:01

Becsalogattam a nyulat a ketrecébe, majd föltettem az ágyra, hogy felporszívózhassak.

A kisajtót pedig nem csuktam rá a ketrecre, ellenben a nyuszi szépen illemtudóan felült a polcára és esze ágában nem volt meglógni. :)

2020. máj. 29. 09:59
Tegnap történt... fogtam egy kis tálnyi cseresznyét és nem a csap alá tettem, hanem a mikróba melegedni...
2020. máj. 29. 09:47

Beraktam a frissen vett húst egy üvegtálba, de nem a hűtoszekrénybe tettem, hanem oda vissza, ahonnan kivettem a tálat.

Másnap keresem a hűtőszekrényben... Hol lehet tényleg, ilyen hülye vagyok, hogy ott hagytam a boltban???

Hát nem,még annál is hülyébb😂

2020. máj. 29. 09:28

Húúú, én fel sem tudom sorolni, hogy mennyi van/volt:D


Nálam a szekrény és egyéb ajtók lefejelése pl. rendszeres, szinte minden nap előfordul velem, mert elég lendületes vagyok, és az ajtókat is így nyitom, és sosem várom meg, hogy kinyíljon az ajtó, már lépek is, így lefejelem, illetve a szekrény ajtókat rendszeresen nyitva hagyom és a következő odaforduláskor lefejelem:DDDD


Rossz az arcmemóriám, így nem szoktam senkit felismerni az utcán. Volt, hogy a férjemmel találkoztunk valahol és, ahogy közeledtem a helyhez a fókuszomban megjelent a fiam, odanéztem, de nem volt, ott, a következő 2 lépésben újra ez történt, a harmadiknál rájöttem, hogy a férjem az:DDD


Néhány hónapja egy kollégám rollerrel és beöltözve jött dolgozni és megkérdezte, hogy beengedem e, erre megkérdeztem, hogy te ki vagy? Bemutatkozott. Én meg mondtam neki, hogy majd legközelebb normálisan felöltözöl és akkor megismerlek:DDD


Persze, én is szoktam úgy kávét főzni, hogy nem teszem alá a kifolyót, így fél óra takarítás a kávézás helyett a jutalmam, vagy bekapcsolom a mikrót, de semmit nem teszek be és még sorolhatnám...

2020. máj. 29. 08:54

Sziasztok.Kinek milyen,bakis sztorijai vannak? Elő vele.Bizonyára mindenkinek vannak napjai amikor valamiért tudattalanul cselekszik és utána esik le,,,mi a francot csinálok?

Én pèldául főzöm le a kv-t kotyógos, és kv helyett cukrot pakoltam bele szorgalmasan.... Aztán néztem ez meg mi?? Jól van ma karamellát iszunk 😂

Vagy mikor a mikoróba akartam tenni a melegíteni valót és a hűtőbe tettem be, sztem vártam vagy pár percig, mikor cseng a mikro,ha nem nézek be és látom ez sosem fog felmelegedni...

Vagy mikor kétségbe esve keresem a telefonom nem találom és már a pánik kerülget mert sietnèk.. És a vonal túlsó végén, mondja a párom beszélgetünk azon nem?? 😂

Masik.kihajolni a csukott ablakon , mert pár perce még nyitva volt? Szép kis fejelès még jó hogy nem tört ki....a fejem meg be ...😂

Hajrá elő a ma már csak jót nevetünk, amin korábban felrobbantunk volna 😅

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook