Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Éljünk egészségesen! :-) fórum

Éljünk egészségesen! :-) (beszélgetős fórum)


2013. nov. 6. 18:41
ha egesegesen akarok elni,akkort a tisztalkodason kivul,az etel nagyon fontos.En lemondtam a felvagotrol,mert csak zsir es kover hus van benne,a parizsirol nem is szolok,mert az csont perbel es sok szalonnabol van csinalva,zoldseg,gyumolcs,hal,pulyka es csirke hust fogyasztok,es 6 honap alatt 18 kg.-ot fogytam,nagyon jol erzem magam es energiam is van eleg,peddig mar nem vagyok tul fiatal,probaljatok meg ti is
2013. nov. 6. 18:31

Én eddig nem figyeltem oda annyira az egészséges életmódra....sajnos. mióta dolgozok, azóta azért jobban meggondolom, mit eszek, és mit csinálok egész nap.

Lényegében (majdnem) minden nap eszek gyümölcsöt, zöldséget. Napi egyszeri meleg étel számomra kötelező, ha nem eszek, felborul a napirendem. :D

Törekszem a mozgásra is, általában sétálok (ezt inkább a levegő miatt preferálom), de néha ráveszem magam egy kis tornára...

Ami a legfontosabb: úgy érzem, sikerül kerülnöm a stresszt. Vannak rosszabb napjaim, tény. Úgy kell ezt érteni, hogy a sok stressznek a felét kb félreteszem, nem is foglalkozok vele, nem idegesítemj magam feleslegesen...na és a másik fele megmarad, azzal meg kell birkózni.

Próbálom betartani a napi másfél liter folyadékot, ugyanis nagyon keveset ittam világéletemben.

Ami a tisztálkodást illeti, beszereztem néhány mannaszappant, és ezeket használom az arcomra.

Sajnos azt veszem észre, hogy hiába a sok próbálkozás, ha csak egészségkárosító dolgokat tudok megfizetni...

2013. nov. 6. 17:46
A téma bizonyára sok embert érdekel, és szívesen osztjátok meg tapasztalataitokat az egészséges életmóddal kapcsolatban. Ti mivel próbáljátok egészségesebbé tenni a mindennapjaitokat? Legyen az étkezéssel, vagy tisztálkodással kapcsolatos.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook