Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elítélhető, ha nem veszem fel a telefont ebben az esetben? fórum

Elítélhető, ha nem veszem fel a telefont ebben az esetben? (beszélgetős fórum)


2020. febr. 3. 10:20
nem elítélendő
2020. febr. 2. 18:38
Én azért felhívnám egyszer olyan időpontban, amikor tuti józan (akár a munkahelyén), és közölném vele, hogy letiltom a számát, és ha kíváncsi leszek rá, majd én hívom. Írjon mailt.
2020. febr. 2. 17:43
Ne vedd fel és kész:)
23. Lávli (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 2. 16:54
Köszönjük szépen 😊 📴
2020. febr. 2. 16:49

Lányok, fiúk (ha vannak😊)! Szép lassan lezárom, mert még a végén ugyanazt teszem, amiről szól a kérdés. Rátok zúdítom a sirámaimat, igaz józanul😅.

Köszönöm a figyelmeteket.

21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Csalános)
2020. febr. 2. 16:24
Ismerem annyira, látatlanban hallom a hangján milyen fokon áll. Mikor felhív, épp megkezdi az üveget, szinte normá!isnak tűnik. Ahogy telik az idő egyre bódultabb. Kb. 1-1,5 óra és mar csuklik, nem forog a nyelve. Ha délután hív, mindig reménykedem, most talán józan. Aztán szembesülök vele, hogy nem. Tegnap merült fel itthon, hogy nincs értelme mindig ugyanazt hallgatni.
20. Csalános (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 2. 16:14
Ngyszerű lhet valakivel úgy beszélni, hogy ittas. Milyen szinten? Hiszen ha éppen hogy akkor megérti a választ. Ha nagyon ittas akkor meg legközelebb is ugyanazt fogja elmondani. Ha meghallgatod, van kivel beszélgetnie. No meg ha a türelmed engedi.
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Lávli)
2020. febr. 2. 16:14
Nem mondanám barátnőnek, de az egyszerű ismerősnél azért több. Mikor nehéz helyzetben voltam, sokat segített. Dolgoztam náluk egy ideig. Szép lassan beavatott minden személyes ugyébe.
18. Lávli (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 2. 15:10

Azt írtad: egy régi ismerős.

Egyetlen szóval sem, hogy barátnő, volt barátnő, ilyesmi.

Ha tehernek érzed, ne vedd fel a telefont, így 9 év energiavámpírkodás után se.

Én biztos, hogy nem venném fel, pláne ha csak ittasan van rám szüksége.

Vagy vedd fel, tedd az asztalra és menj ki a konyhába főzni 😀

2020. febr. 2. 15:08
Annak veszed fel a telefont akinek akarod.
2020. febr. 2. 14:50

Azt hiszem én vagyok az egyetlen, aki ezt a katyvaszt nem érti.


Ha nem akarod, akkor ne vedd fel a telefont. Manapság a mobilok világába, már látjuk ki hív, így van egy döntési lehetőségünk a felvétellel kapcsolatban. Csak te tudsz dönteni, mi akármit mondhatunk...

15. Pampalini (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 2. 13:18
Nehéz az ilyen emberen segíteni. A mostani életszínvonala nem felel meg neki. Aki hasonló életszín vonalon él, azt elküldi, Amilyen életszín vonalon szeretne élni olyan pasit meg nem fog találni azért ahogy jelenleg él. De változtatni meg nem akar...
14. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 2. 13:15
Ha van ere időd és energiád kedved akkor beszélgess vele ha nincs akkor ne. Ez csak rajtad múlik...
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Amaunet)
2020. febr. 2. 13:15
Többször elmondtam, de falrahányt borsó.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Levarosbukta)
2020. febr. 2. 13:14
Nem kell sajnálni, pasit sem szidni. Csak röviden/tömören írtam le az életét. Pontosan ezt mondtam neki tegnap, hogy mindenki a saját döntése szerint él - már a lehetőségekhez képest. 32 éves volt, mikor egyedül maradt. Akkor is mondtam, fizesse ki a hátralékot és keressen munkát. Azt mondjuk becsülöm benne, hogy mikor elúszott a lakása elment dolgozni azóta bérel 1 kis lakást.
11. Amaunet (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 2. 13:14

Távolsági lelki szemetesláda szerepében vagy.

Egyszer még kiosztanám, elmondanám neki, hogy hol bas..a el az életét és hogy ne sajnáltassa, hanem kapja össze magát.

Nem feladatod egy alkoholistát pátyolgatni.

10. levarosbukta (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 2. 13:08
Most sajnálni kellene mert eltapsikolta a lóvét? Vagy szidjuk közösen a volt párját mert azt hitte befizeti a csaj a hátralékot? Jóhogynemmá! Mindenki úgy cseszi el az életét ahogy akarja.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2020. febr. 2. 13:06
Amióta ismerem iszik, heti 1-2 alkalommal. Elmondása szerint előtte is. Azt mondja, legalább addig nem gondolkodik. Volt párja többször nekifutott, hogy orvosi segítséggel rendbetegye. Magánorvost fizetett évekig, kb. 0 eredménnyel.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Lávli)
2020. febr. 2. 13:04

Nem mentegetem, megértem egy bizonyos fokig. Egyedül élő hajadon, szülei meghaltak, nincs senkije. Mikor megismertem, párkapcsolatban élt,rendkívül jó módban. Ennek vége lett 9 éve. Egy hitellel terhelt lakásba költözött, de a fennmaradó összeget számlájára utalta a volt párja. Nem kifizette a hátralékot, így a lány kb. 1,5 alatt felélte. Számára csak a külsőségek számítanak. (Mondjuk kifizethette volna az illető a hátralékot.) Tegnap kb. 40 percig arról beszélt, hogy elvesztette a nőiességét, mert nem tud körmöshöz menni. További fél óra: abból áll az élete, hogy dolgozik a megélhetésért. Meg, hogy ő nem kell senkinek, magányosan kell élnie az életét. Van egy közös ismerősünk, aki szerette úgy, ahogy van. Feleségül vette volna, de a lány elhajtotta.

Hmmm, él ezen a bolygón néhány milliárd ember hasonlóan.

Egyébként nő vagyok, családban élek.

2020. febr. 2. 12:25
Nem,ezt az dönti el, akit hívnak! Nekem pont ilyen ismerősöm talál meg, ha nyomás alatt van!
2020. febr. 2. 12:25
Ne vedd fel.
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 2. 12:21
Nem elítélhető.
2020. febr. 2. 12:13
Nekem ilyen emberre nem lenne se időm, se energiám. Mindegy ki lenne az.
2020. febr. 2. 12:12

Elég érthetetlen a családos mondat.

Az ismerősöd él családban, és panaszkodni akar neked ittas állapotban?

Férfi vagy nő?

És te férfi vagy, vagy nő?

Nekem úgy tűnik, mintha mentegetni akarnád, hogy azért hív piásan csak, józanul meg mindig leráz, mert bátorságot kell neki gyűjteni.

Ugyanmár.

2020. febr. 2. 12:12
Azért iszik, mert anélkül nincs bátorsága felhívni?
2020. febr. 2. 12:05
Egy régi ismerős általában hetente egyszer hív, de csak "nyomás alatt". Kis bátorságot gyűjt, s mire vége a beszélgetésnek a megkezdett üvegnek is :-( Nem ítélem el, segítenék neki. Sajnos józan állapotában sosem keres, ha keresem valamilyen indokkal leráz. Sokszor felajánlottam közös programokat, vagy akár csak üljünk le beszélgetni. Szerintem minden családban vannak zökkenősebb időszakok, a nálunk is "helyzet van" az ilyen hívások még lehangolóbbak. Most az az álláspont, hogy ne vegyem fel a telefont.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook