Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elég célozgatni vagy tenni is kell érte? fórum

Elég célozgatni vagy tenni is kell érte? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
84. Mya01 (válaszként erre: 67. - Őzgida)
2008. dec. 10. 14:09
Én sem tudom magamban tartani,ha valami bánt,nem tetszik,jól esik kiadni magamból és nem belülről emésztem magam...ő pont az ellentétem,semmi nem látszik rajt,nem mond semmit.
83. Mya01 (válaszként erre: 65. - Sariya)
2008. dec. 10. 14:06

Legszívesebben már kidobtam volna a 9-ről.:D

Lehet,hogy csak szimplán lusta kitalálni valamit..

Én most nem dolgozom(válság=létszámleépítés),ő este 6kor ér haza,így már nincs kedve kimozdulni sehova,én itthon ülök egész nap,így pont arra vágyom.Mivel csak 1szobás a lakás,így el se tudjuk kerülni ezeket a súrlódásokat,ami a gépezésből(tv-ből)adódik.És mindig azzal érvel,hogy csak megnézi a sporthíreket,de könyörgöm,az nem 3órán át tart,ja és hogy a haverokkal is csak így tud beszélni..

A kommunikációt és a kapcsolatot is megkeseríti.

82. sariya (válaszként erre: 80. - Őzgida)
2008. dec. 10. 14:06
Akkor még van mit tanulniuk:)Nekünk meg lehetmhogy egyszerűbbnek kellene lennünk.Kb annyira mint egy fagolyónak:)
81. sariya (válaszként erre: 79. - Őzgida)
2008. dec. 10. 14:05
Szerintem mind erre vágyunk.Az is vicc,hogy még a kapcsolatunk elején azt mondta,hogy ő mennyire szeret simogatni,meg bújni.Örültem,mert én is.Csak aztán jött a hoppá,hogy annyira élvezi mikor én simogatom,hogy ő teljesen megfeledkezik aról,hogy én is vok..Önző dög..
80. Őzgida (válaszként erre: 78. - Sariya)
2008. dec. 10. 14:04
Arra jutok szépen lassan (és a szakirodalom is alátámasztja), a pasik nálunk sokkal egyszerűbb szerkezetek. Azt a folyamatot ők nem raják össze. 1-1 pillanatot, eseményt dolgoznak fel.
79. Őzgida (válaszként erre: 77. - Mya01)
2008. dec. 10. 14:03

Szerintem engem könnyű kezelni.

Őszinteség, sok csók és sok-sok bújás!

:-))

78. sariya (válaszként erre: 75. - Őzgida)
2008. dec. 10. 14:00
Az is lehet.Múltkor beszélgettem egy vadidegen pasival,és mondta,hogy nem érti,hogy miért őrülnek meg a nők egyik pillanatról a másikra.Mondtam neki,hogy baromi nagy tévedében él,mert az az egy pillanat egy hosszú folyamat eredménye.Teljesen el volt hűlve,hogy Tééééééééényleg???Na erről ennyit.
77. Mya01 (válaszként erre: 64. - Őzgida)
2008. dec. 10. 14:00
Ugye?:) Nem vagytok egyszerűek ti kosok.Vagy csak én nem tudom kezelni..
76. sariya (válaszként erre: 73. - Őzgida)
2008. dec. 10. 13:58

:DD

Igen,ilyenből van egy pár.Ahhoz képest,hogy az elején milyen szép smseket írt.meg milyen szépeket mondott,mostanában ez a bőszavúság eltűnt a repertoáljából.Redukálódott az 1.ok,2.neked is, 3.én is szavakra:)

75. Őzgida (válaszként erre: 74. - Sariya)
2008. dec. 10. 13:57

Hát nem.

De én már sokszor gondolom azt, hogy mi visszük túlzásba az agyalást, a megoldnai vágyást.

74. sariya (válaszként erre: 72. - Őzgida)
2008. dec. 10. 13:56
Nagyon úgy tűnik,hogy van mindegyikben vmi non közös,csak az a baj,hogy ez nem túl pozitív a mi számunkra..
73. Őzgida (válaszként erre: 71. - Sariya)
2008. dec. 10. 13:53

Igen ehhez értenek.

Én az "ok" választól kapok hajhullást.

:-)

72. Őzgida (válaszként erre: 70. - Sariya)
2008. dec. 10. 13:52

Lehet, hogy minden pasi egyforma?

De az baj.

Mert azt mondják, minden pasi disznó!

:-D

71. sariya (válaszként erre: 67. - Őzgida)
2008. dec. 10. 13:52
Gondolom..Én se bírom ha nagyon hamar nem jön válasz.Akkor gyorsban kap még vagy ötöt,de akkor már tuti eláshatom magam..Ma reggel küldtem neki sms-t,kaptam egy kétszavas választ,ami olyan hideg,hogy akár a hentes is küldhette volna:)
70. sariya (válaszként erre: 64. - Őzgida)
2008. dec. 10. 13:49
Nálam ugyanez a helyzet!!!Nagyon komoly:DDDDDD
69. sariya (válaszként erre: 62. - Mya01)
2008. dec. 10. 13:49
Nálunk az a gáz,hogy a párom tőlem várja,hogy irányítsam,de ha meg megteszem,akkor teljesen bekattan.Ki érti??
68. sariya (válaszként erre: 61. - Őzgida)
2008. dec. 10. 13:47
Én is.Mikor összejöttünk,azt mta,milyen jó,metr megnyugszik mellettem.Belőlem meg lassan pszichopatát csinál:DD
67. Őzgida (válaszként erre: 63. - Sariya)
2008. dec. 10. 13:41

Ne hidd, hogy izgi, inkább idegölő! Megőrülök, ha 5 percen belül nem jön a válasz.

Képtelen vagyok magamban tartni, ha valami bánt. Így kimondom v. kiírom. És indul a lavina...

66. sariya (válaszként erre: 60. - Mya01)
2008. dec. 10. 13:40
Én is sms-ben szoktam zúdítani,hamár nem hallgat meg.Tom,hogy azt legalább elolvassa:DD
65. sariya (válaszként erre: 59. - Mya01)
2008. dec. 10. 13:39
Jó lenne kiiktatni ezeket a hülye kütyüket,mert teljesen megszűntetik a kommunikációt.Én is mondtam a páromnak,hogy annyira utálom a tv-t,mert sose figyelünk akkor egymásra és nem beszélgetünk.Ezért néha ki kell rángatnom a külvilágba,a nyugiba.Csak azt nem értem,hogy még élvezi is,akkor miért olyan nehéz neki kitalálni vmit?!
64. Őzgida (válaszként erre: 62. - Mya01)
2008. dec. 10. 13:39

Nem mondom, van bennem makacsság, önfejűség és kitartás. És persze mindig igazam van.:-) (a legjobb, hogy idővel mikor a vitán már túlvagyunk, azt mondja, már megint igazam volt...)

Az önző inkább ő ebben a kapcsolatban. Sokszor a fejéhez is vágom.

Nálam az a baj, hogy alapvetően szeretném ha határozottan megfognák néha a kezem és azt mondaná, hogy ez van, ezt csináljuk itt és itt, vagy valami ilyesmi. De ugyanakkor hajlamos vagyok - tudat alatt - arra törekedni, hogy én legyek a főnök...

Most ez így átgondolva, nem lehet velem egyszerű:-)

63. sariya (válaszként erre: 58. - Őzgida)
2008. dec. 10. 13:34
Mindig minden változik.És náluk elég gyorsan sajnos.De izgi lehet mailen vitatkozni:)
62. Mya01 (válaszként erre: 61. - Őzgida)
2008. dec. 10. 13:26

:D Ki tudják hozni belőlünk a boszit,az biztos.Gondolj arra,legalább nem unatkoztok.:)

Mondjuk én alapban nem vagyok egy nyugodt típus,de azért ennyire hárpia se.:D

Ő is kos,és ő is nyugodt típus.A gond ott kezdődik,hogy emellett nagyon egoista,önző,makacs,mindig mindennek úgy kell történnie,ahogy ő akarja,szereti,ha ő a főnök és ő irányítja a kapcsolatot. Velem mellé fogott ezekkel a tulajdonságaival.:)

61. Őzgida (válaszként erre: 60. - Mya01)
2008. dec. 10. 13:12

:-)

És a legjobb az egészben, hogy én nyugodt típus vagyok (annak ellenére, hgoy egyben kos). Ő hozza ki belőlem a banyát!:-))

60. Mya01 (válaszként erre: 58. - Őzgida)
2008. dec. 10. 12:47

Mailben?A komoly..:) Ilyen még nem volt,inkább személyesen,vagy ha gáz van sms-ben írom neki.

Azt hittem csak nálunk van ilyen sűrűn balhé..

Ezt a támadás dolgot én is meg szoktam kapni,én erre azt mondom mindennek oka van,és nem is támadom,csak mondom a véleményem,érveim..legtöbbször feleslegesen,itt be-ott ki.:s

Az utolsó mondat jó.:D

59. Mya01 (válaszként erre: 57. - Sariya)
2008. dec. 10. 12:44

Ugyanez van nálunk is,nyugis boldog kapcsolatra vágyunk,de nekünk sem akar összejönni,mindig vitázunk,holott szeretjük egymást.Nálunk nem a Tv az első,hanem a számítógép.Ahogy hazaér 1ből bekacsolja,ott ül előtte 3órát(szerinte csak 20percet,de 6 és 9között,az nem 20perc..) és mikor szóvá teszem,hogy ma sem beszélgettünk,nem csináltunk együtt semmit..akkor csak annyi a válasz,hogy persze,mert tv-t néztél.Mi mást csinálnék,ha hozzám se szól a hülye gép miatt??

Hétvégén,ébredés után szintén az az első.

Jó nektek,ti legalább meg tudjátok beszélni!Mi mindig csak belekezdünk,de soha nem fejezzük be,mert azzal jön,hogy "majd holnap..majd holnap,én alszom,majd holnap."

2008. dec. 10. 12:29

Sziasztok! Úgy látom lassan klubot alapíthatnánk!:-)

Mi sem szeretünk vitázni, de valahogy összejön...

Most is éppen ezt űzzük, mailen... De már a végét járjuk. Mármint a vitának. :-)

Most azt vágja a fejemhez, hogy támadom mostanában mindenért, holott csak nem értettem, hogy egy dologban miért változott az álláspontja a két héttel ezelőttiről... Egyszerűen következetlen.

De azt hiszem, hogy amíg világ a világ és mi együtt vagyunk, néhány napnál tovább nem lesz nyugi...:-)

57. sariya (válaszként erre: 56. - Mya01)
2008. dec. 10. 12:19
Egyikünk sem szeret vitázni,bár azért minidg összejön.Mindketten nyugit akarunk,de vhogy nem akar összejönni:)Igen,hasonlóan gondolkodunk..de pl. azt nagyon utálom,hogy állandóan az az első mozdulata,hogy bekapcsolja a tv-t.Ott persze esély sincsen beszélni.De van egy kedvenc helyünk,és oda fel szoktunk menni,és akkor mindent megbeszélünk.Vagyis ami épp aktuális.
56. Mya01 (válaszként erre: 55. - Sariya)
2008. dec. 10. 11:46

Pedig a bak-szűz páros elvileg passzol(na).:) Ismerős a dolog.

Októberben voltunk 1évesek.Én sem szeretek vitázni/veszekedni,de vele nem is lehet,inkább csak én mondom és mondom,de mintha az egyik fülén be,a másikon ki,sokszor nem is reagál és ez dühítő,a végén már hárpiának látom magam,mert annyira felhúz.:D Persze,hogy mindig én vagyok a hibás,és én keltem a feszültséget(szerinte),de nem lehet hosszú távon elviselni,hogy meg se hallja,amit mondok neki,vagy tök közömbösen áll a dolgokhoz.

Nem lehet vele leülni és megbeszélni a dolgokat,hogy konkrétan ő hogy mit akar?pl. elmenni vacsizni és közben,hogy esélye se legyen közben mást csinálni..De úgy,hogy nincs mellébeszélés,terelés,témaváltás,hanem jussatok dűlőre.

Egyébként hasonlóan gondolkodtok és képzelitek a dolgokat?

55. sariya (válaszként erre: 54. - Mya01)
2008. dec. 10. 11:27
Isten hozott köztünk:)Nem rossz párosítás a tiétek se.Én bak vok szintén,a párom meg szűz egy kis skori beütéssel:)Hogy miért van?Jó kérdés..Ha rájövök,akkor majd elárulom,de szerintem az nem mostanában lesz:)Annyira utálok vitázni.Olyan érzés,mintha közben átváltoznék egy hisztis,követelőző kisgyerekké:talán itt a bibi.Csak nehéz ezeken túllépni.Ti mióta vagytok együtt?
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook