Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Egyszer már sikerült, újra végigcsinálom fórum

Egyszer már sikerült, újra végigcsinálom (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egyszer már sikerült, újra végigcsinálom

2012. máj. 8. 23:19

Tudnál adni főtt étel tippeket az elválasztó

étkezéshez, mert nekem nem sok ötletem van, mivel egyfajta ételalapból mit lehet főzni? Nekem még ez új, pedig gyakorló háziasszony vagyok,de ötletem nincs, vagyis csak nagyon kevés, pedig a főtt étel

hiányzik a menüsorból.

Köszönöm, ha tudsz egy pár ötletet írni.

További kitartást kívánok Neked, Nekem, és másoknak. Üdvözlettel: Ida

2012. febr. 9. 21:32
az biztos, hogy egy kicsit "magunkat kell legyőzni" de a helyzet az, hogy a győzelemért megéri. és hát a jutalom, pedig hogy reggelente boldogan nézünk a tükörbe, és büszkék vagyunk magunkra, egészségesek vagyunk. az étel csak arra a pár percre ad örömet, de megdolgozni valamiért, és elérni a célunkat, egy egész életre örömet ad, és megtanít küzdeni.
26. betfon
2012. jan. 24. 18:46
szasztok en edzo vagyok es igen egyet ertek veletek veled mert nagyon elhatarozottnak kell lenni barmihez amit el akarunk erni !!
25. mitválasszak (válaszként erre: 20. - 1560f47887)
2012. jan. 24. 11:06
Drága Józan Paraszt, hozzászólásaiddal magadat minősíted! Minek vagy jelen egy fórumon, ami nem érdekel, ha nem tudsz egy normális hsz-t írni???
24. GinaGill (válaszként erre: 1. - GinaGill)
2012. jan. 23. 23:54
Koszonom mindenkinek a biztatást, még neked is Noarashi, mert nem volt bunko, nagyon is jogos volt a hozzászolásod...igen is a tornát is beiktattam, és a mindennapi mozgást...persze tudom, hogy ez az egyik legfontosabb dolog,ahoz hogy elérjem a célomat. :)
2012. jan. 23. 23:05

Nagyon sok sikert a cikk írójának.

Erős csontú vagyok???

Sokan ezt mondják erős csontú vagyok :(nem ☺

Én is erősnek tűntem +30kilóval, ha lemegy meglátod az nem a csontod volt ☺

Kata írta jól "a módszer az hogy mindent de csak módjával, persze a cukrot, tésztát, kenyeret minimalizálni"

És ezt mindenki tudja + mozgás ennyi a titok:)

22. Kata 1977 (válaszként erre: 21. - 117b1693d0)
2012. jan. 23. 21:08
Én pont holnap kezdem a 90 naposat:-)
21. 117b1693d0 (válaszként erre: 1. - GinaGill)
2012. jan. 23. 21:06

Szerintem nagyon gondold meg, hogy a szétválasztóssal tovább kísérletezel.


Valaki már itt korábban megjegyezte, hogy te azt hiszed, hogy működött neked, holott az, hogy meghíztál ékes bizonyítéka, hogy nem működik.


Olyat válassz, amit meg tudsz tartani egy életen át! Tudnál 90 napost 90 napos után folyamatosan csinálni?

20. 1560f47887 (válaszként erre: 18. - A9f4f8dbe4)
2012. jan. 23. 18:06
Nem te vagy buta.
19. Pici Manócska (válaszként erre: 18. - A9f4f8dbe4)
2012. jan. 23. 18:05

igazából semmi köze hozzá, csak annyi hogy ha valaki B12vitamint szed akkor többször érzi magát éhesnek...

mint a vas tablettánál...(ha marhaságot írtam bocsi, de én ezt így tanultam)

2012. jan. 23. 17:50
Most lehet, hogy buta leszek, de mi köze a B12 vitaminnak az elhízáshoz? az evésnek van köze az elhízáshoz, nem?
17. Pici Manócska (válaszként erre: 14. - Noarashi)
2012. jan. 23. 17:39

szerintem ez miatt senki nem fog most téged szidni...

csak sajna a mozgás nem mindenkinek megy...

én pl: napi egy óránál többet nem tudok mozogni...egy két betegség sajna nem engedi...

de mérsékeltem az evést...

vagyis ma kezdtem, úgy számoltam ki, hogy napi 1000-1500kaloriát eszek...

talán megy le vele...

2012. jan. 23. 17:38

Nagyon sok sikert a cikk írójának!! :)

Azért elég szörnyű,hogy a tinik ilyen szörnyűk tudnak lenni :O Nem barátkoznak kövérekkel....áááááá

-_-" Szerintem ez szánalmas,hogy milyen egy kivülminden-belülsemmi társadalomban élünk.

Persze ezzel nem azt mondom,hogy ne fogyózzunk,csak még jó hogy az ember agyára mennek a dolgok.

2012. jan. 23. 17:12

Én is erős csontú vagyok és tény hogy kell a mozgás hogy az egy kis séta,torna,lépcsőzés,futás,úszás mindegy csak legyen.

A koplalással is meg lehet szívni,én is így jártam,pedig nagyon jól bírtam 3 hónapig csak a szerveztem,nem.

Egy jó van a nehéz csontban,hogy mindig sokkal kevesebbnek saccolnak mint amennyi vagyok,de nem kevéssel 20-30kilóval is akár!!

2012. jan. 23. 17:01

A mozgáson még nem gondolkodtál? Bocsi, ha bunkó vagyok, de tipikus jojóeffektus ez. Nem koplalni kell, hanem ésszerűen táplálkozni, és mozogni!

Vannak erősebb alkatúak, azok sosem lesznek soványak. De zsírpárnák helyett izom! Sajnos ehhez mozogni kell!

Lehet szidni most engem. De ez nem olyan hogy sikerült és most újra végigcsinálom,mert bizony akkor nem sikerült.

13. Nívea
2012. jan. 23. 16:37

Annyira fura! Mintha csak magamról olvastam volna. Annyi különbséggel, hogy én 22 évesen csináltam végig. Azóta sem bírom többször.

De szorítok Neked és kitartást! Nagyon drukkolok, hogy újra sikerüljön!

12. Kata 1977 (válaszként erre: 11. - Hidewatch)
2012. jan. 23. 15:56
Ámen!:-))))
11. hidewatch (válaszként erre: 10. - Kata 1977)
2012. jan. 23. 15:04
Igen, az éhezés semmire sem jó. Inkább egy kicsit több kaja, de több mozgás is, és a siker nem marad el! :)
10. Kata 1977 (válaszként erre: 9. - Hidewatch)
2012. jan. 23. 14:28

Hát a módszer az hogy mindent de csak módjával,persze a cukrot,tésztát,kenyeret minimalizálni,és este 6 után semmit.

Csak ezt egy 6 tagú családba nehéz,de erős leszek!!

Főleg, hogy a párom eset 8-ra ér haza és vele szoktam enni és után fekvés,na ennek vége!!

Ezt az évet rá szánom.

Nem csinálok megint ilyen 2-3 hós éhezést mert hiába volt mínusz 33 kiló,de jött a gyomor és nyombél fekély!!

Köszi!

9. hidewatch (válaszként erre: 7. - Kata 1977)
2012. jan. 23. 14:16

Egyszer mindenkinek eljön az ideje, amikor elég lelki ereje-ideje-akarata lesz hozzá. A lényeg, hogy sosem szabad feladni a sikerbe vetett hitet! Vagy legalább az abba vetett hitet, hogy egyszer majd sikerül úgyis, mert ha az ember ezt feladja, akkor az egyfajta beletörődés, és az nem vezet jóra.


Sok sikert neked, ha épp fogyókúrát tervezel. Csak a módszert kell megtalálni. Ha a jó módszer megvan, onnan már félig nyert ügyed van!

2012. jan. 23. 14:11

sok sikert kívánok neked....

én is most határoztam el magam hogy megszabadulok 15kg-tol...

egyszer már sikerült és most is menni fog....

Nagyon.nagyon szurkolok neked puszi...

7. Kata 1977 (válaszként erre: 6. - Hidewatch)
2012. jan. 23. 14:04

Persze ez így logikus ahogy leírtad,csak sajnos 100 nőből ezt ha 10 betartja.

Én mikor lefogytam 20 évesen 33kilót jó sokáig tartottam, még az első baba után is visszament, csak aztán a szoptatás,egy kicsit elég volt elengedi magam és a 2.k,3.k és 4.k terhességet már nagy súllyal kezdtem.

Egy jó volt benne, míg mások híztak 10-15kilókat, én 2-3 kilót vagy épp fogytam.

De sajnos így is van jócskán mit leadni!

6. hidewatch (válaszként erre: 5. - Kata 1977)
2012. jan. 23. 13:52

Azért nem egészen. Aki egyszer lefogyott, az tudja igazán, hogy mivel járt az egész folyamat, és ezért érdemes időben megfogni a dolgot, ha megint megindulnak felfelé a kilók. Könnyebb +2-3 kilót kordában tartani, mint utána leadni 20-at.


Az elesés egy hirtelen dolog, a hízás azért nem egyik napról a másikra történik.


Ha ez a hölgy most megint lefogy, akkor a helyében most már tényleg odafigyelnék. Sajnos vagyunk egy páran, akik nem élhetünk heti legalább egy mérlegelés nélkül. Tudom, hogy szar ez a tudat, de el kell fogadni, a cukorbetegek is elfogadják, hogy inzulinnal kell élniük, szóval ez sem lehetetlen.

2012. jan. 23. 13:45

De egyszerűbb lenne.

De ez pont olyan, hogyha tudná az ember, hogy elesik előtte leülne,nem????

2012. jan. 23. 13:43
Tipikus. Nem egyszerűbb lenne egyszer végigcsinálni és úgy maradni?
2012. jan. 23. 13:30

Sok sikert ,biztos eléred amit szernél!!

De ez így van 15-18 évesen csak úgy röpködnek a kilók,velem is így volt.

Jó nekem azóta van 4 csodás gyermeke,de ez egy nőt sem jogosít fel ,hogy kövér legyen és elhagyja magát!!!

Mindenki meg tudja csinálni!!

2012. jan. 23. 13:14

kívánok hozzá sok sikert és kitartást!

ilyen hozzáállással sikerülni fog.

2012. jan. 23. 13:08
Arról, hogyan sikerült már egyszer és hogy remélem, ugyanúgy fog ismét sikerülni. És nem csak nekem, hanem mindenkinek, aki egyszer elhatározza magát és kitart e mellett, amíg el nem éri a kitűzött célt! Sok sikert mindenkinek!

Ugrás a teljes írásra: Egyszer már sikerült, újra végigcsinálom

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook