Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Egyél és fogyj, mint egy PASI! fórum

Egyél és fogyj, mint egy PASI! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egyél és fogyj, mint egy PASI!

2009. febr. 3. 11:39
Vaczila: ezt nevezik genetikának. Van, aki zabál, mint egy bálna, és mégis sovány, és van, aki napi 500kcal-tól is hizik. Ez van.
2009. jan. 2. 09:00
Szerintem a férfiak másképp vannak kódolva. Az én párom naponta több zsíros kenyeret eszik, az a kedvenc eledele. Sőt szalonnát és minden zsíros kaját, mégsem hízik soha. Én ha csak ránézek a kajára, attól is hízok.Szerintem, ha véletlenül híznak, vagy leadnak pár kilót, az sem tudatos náluk, nem görcsölnek stresszesen a formájuk miatt, mint mi és így van ez jól.
2007. márc. 12. 14:51
Hát igen a cikk nagyon tetszik nekükn is nöknek igy kéne , de sok hölgytársam igazan valahogy igy teszenek.Azért van annyi sovány csinos nő .
2007. márc. 1. 09:59

Egyetértek. :) Nálunk a húsvét úgy néz ki, hogy sütök vagy ötféle krémes sütit,meg a többi klasszikus étket... Én hízok öt kilót a sok zabálástól, a pasi meg fogy kettőt, mert a rengeteg kajától felpörgött az anyagcseréje, és naponta vagy ötször látogatja a Wc-t. Pedig szed mindenféle legális táplálékkiegészítőt, hogy nőljön a testtömege.

Tényleg nincsen igazság.

2007. febr. 28. 19:21

Az élet igazságtalan...A pasik könnyebben fogynak...de nekünk néha még tetszik is ha picit van rajtuk némi kis felesleg...De mi nők nyűglődhetünk...és a kis plusszok nem tesznek minket cukivá...!


Hát hol az igazság???:)

1. Hoxa
2007. febr. 23. 19:04
Jónéhány kutatás foglalkozott már azzal, milyen különbségek vannak a nők és a férfiak evési és fogyási szokásai között. Számomra nem kellett nagy kutakodás ahhoz, hogy anno az atkins diéta láz kezdetén levonjam messzemenő következtetésemet: "A férfiak sokkal könnyebben fogynak, a mázlista dögök! :))))"

Ugrás a teljes írásra: Egyél és fogyj, mint egy PASI!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook