Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy tökéletes kapcsolatból hirtelen kilép a párod... fórum

Egy tökéletes kapcsolatból hirtelen kilép a párod... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
20. vike_
2008. jan. 7. 20:24

Sziasztok!

Látom, nem vagyok egyedül...engem megtisztelő módon telefonon ejtett...6 év után...

Nem tudom miért...lehet front volt pont akkor? ...és azóta csak a köd gomolyog neki odabent...odalent meg valami más viszi "előre" tapasztalatszerzés ürügyén... :-)

Csajok, ezt már nem tudjuk meg soha!

2008. jan. 7. 16:12

és ekkor érted meg, hogy egy lelki mazochistával éltél eddig együtt.:)

Hát ez gáz!

18. af77ad6efb (válaszként erre: 16. - Ccd9bb7d17)
2008. jan. 7. 16:03

hát nem egy rendes pasinak tünik,hogy csak igy lelép,minden beszélgetés nélkül.......


ez sosem eccerű!

2008. jan. 7. 15:55

Talán szabadságra vágyik?

Ilyen lököttek a férfiak!

"Tisztelet a kivétel"!

16. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 12. - 27525d0da6)
2008. jan. 7. 15:25
én még most sem tudom mi nem volt jó,de engem nem érdekel már...azzal zárta le hogy nem biztos hogy velünk akar élni...ezekkel a szavakkal.....
2008. jan. 7. 15:16
Ha kilép. akkor neki nem volt tökéletes. Illett volna előtte megbeszélni, ha valami gondja volt. Ez a minden előzetes nélküli lelépés nagyon nem okés.
2008. jan. 7. 14:54
A testvérem szerint még túl gyerekes volt,aki önmagától még dönteni sem tud.Szerinte hamarosan visszatáncol.De én nem hiszem.És talán nem is lenne jó.Egyébként ő elmúlt 28 én meg 23
2008. jan. 7. 14:45
Nincsenek tokeletes kapcsolatok,mindenhol vannak felhok. Szep egyutt toltott idok igen,amit nehez elfeledni.De akkor is egy ugynevezet tokeletes kapcsolatbol csak ugy lelepni?hmmmm .Remelem sikerul egy ennel jobbat kialakitanotok.
2008. jan. 7. 14:18
A te párod mégis mivel érvelt?Mi nem jó neki?
2008. jan. 7. 14:17

Nálunk volt egy összetűzés,amiben tényleg nekem volt igazam.Ő ezt nem látta be,sőt egy hazugságon is rajtakaptam,és még mindig neki állt feljebb.Szerinte ott ingott meg a kapcsolatunk.Ez nov. közepén történt.Ha egy vita miatt meginog,akkor az nem is volt erős.

És akkor sem értem,hogy továbbra is minek dumált 2010-es esküvőről,lakáshitelről stb...

Eddig meg ő volt a hősszerelemes.

Októberben kezdtünk félretenni közösen pénzt,az életbiztosításomnak is ő a kedvezményezettje.Azt gondoltam megtaláltam a másik felem,de ismét csalódnom kellett!

10. lolinno (válaszként erre: 9. - 27525d0da6)
2008. jan. 7. 14:11
akkor ez is friss...sajnálom...mi ezt többször átbeszéltük, még 1 az albink is.. 1test 1 lélek voltunk, az utsó napig...én nála sem elmúlt hanem meggyengült..és akkor 33 évesen egy 5 éves kapcsolatot eldob? nem esélyt ad???
2008. jan. 7. 13:59

Sziasztok!

Csatlakozom hozzátok.A volt párom karácsonykor kezdte el mondogatni,hogy túl szép vagyok neki,jobbat érdemlek.Meg is ijedtem,tudtam ez nem jelent jót.Aztán nagy nehezen kiszedtem belőle mi a gond.Tulajdonképp nem tudja,velem minden rendben,csak épp már nem szeret úgy mint amikor megismerkedtünk. (2év 8 hónap) Azt sem akarta,hogy vége legyen,mondván próbálkozzunk.Tegnap láttam rajta,hogy nyomasztja valami nagyon,sejtettem is hogy mi,de letagadta.Hazavitt este,reggel pedig egy kedves elbocsájtó üzenet várt az iwiwen.Túl szép és okos vagyok,nekem jobb jár.Részéről elmúlt a tűz és szenvedély. Micsoda sablon szöveg.És a vicc az egészben,hogy pénteken még arról beszélt,milyen jó lenne ha hozzájuk költöznék.Novemberben még eljegyzést tervezett.

Elfogadtam a döntését,nem is tudnék mást tenni.Könyörögni,megalázkodni nem fogok egy olyan embernek,aki annyiba sem vett,hogy mindezt legalább a szemembe mondja!

2008. jan. 7. 13:45
biztos nagyon rossz, hogy te ugy hitted, ez a tokeletes kapcsolat, o meg lelep. Nagyon sz*r lehet, de nem tehetsz mast, minthogy hagyod elmenni es ujrakezded a sajat eleted. Mert megiscsak magadnak te vagy a legfontosabb.
7. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 6. - Lolinno)
2008. jan. 7. 13:42
lolinno,aki nem járt így nem fog megérteni...tudom miről beszélsz:((
2008. jan. 7. 13:40
nahéz más helyzetét megérteni de ez történt
5. caravell (válaszként erre: 4. - Ancika)
2008. jan. 7. 12:30
Tökéletes kapcsolatból senki nem megy el,se hirtelen se másképp...
2008. jan. 7. 12:12
..akkor az nem tökéletes kapcsolat..
2008. jan. 7. 12:11
a címen módosítanék,"nemhivatalosan"...egy tökéletesnek tűnő kapcsolatból....mert bárhogy is nincs előjel,így visszagondolva pár év távlatábol,bizony hogy volt,csak apró pici jelecskék,melyek önmagukban jelentéktelennek tüntek ...addig....
2008. jan. 7. 12:09
kb ugyanez történt pár éve velem is....látszólag minden okés volt és bejelentette egy nap hogy ahogy talál albit magának elköltözik mert nem biztos abban hogy velünk akar élni....aztán hamarosan elment...csak úgy...
2008. jan. 7. 12:07
nem volt előjel, nem voltak rossz percek. elment az esze, ő sem gondota át, csak tökretesz mindent és mindenkit magakörül...
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook