Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Egy kisvárosban mivel tudná az ember elfoglalni magát? fórum

Egy kisvárosban mivel tudná az ember elfoglalni magát? (beszélgetős fórum)


19. cipurkababa1 (válaszként erre: 6. - F03ee0b988)
2011. szept. 6. 10:17
Például,játssz a babáddal és egyikőtök sem fog unatkozni.
2011. szept. 6. 08:39

kaviccsal is lehet dobálni a szomszédokat.

komolyan: séta, kertészkedés (szobanövények is), játszótéren ismerkedés, kötés, horgolás, olvasás) Még ki is írhatod fórumra, hogy pl. bélapátfalvi anyukákkal barátkoznál;)

17. cel (válaszként erre: 6. - F03ee0b988)
2011. szept. 5. 13:38

Amit unalomnak vélsz az a szülés után jelentkező depresszió enyhe formája. Kialakulásában közrejátszik az új hely és a baba körüli, mindig új kihívás, a mindig ismétlődő, rutin szerű feladatok.

Ha másra nincs energiád, kedved, akkor menjetek sétálni, fedezd fel a környéket babakocsival. Legyen alkalom a séta arra, hogy kiöltözz, szép, de kényelmes cipőt húzz, sminkeld ki magad, tehát ne egy kötelező levegőztetés legyen. Ha ez így megy, meglásd a többi jön magától.

2011. szept. 5. 13:37

szerintem akinek babaja van , annak is jolesik neha kimozdulni

kikapcsolodasra mindenkinek szuksege van

2011. szept. 5. 13:35

Szervusztok.

lehet kézimunkálni,olvasni,keresztrejtvényt fejeteni,esetleg kirámolni a fiokokat,szekrényeket,mindig van mit tenni-venni.

14. Nortonkati (válaszként erre: 6. - F03ee0b988)
2011. szept. 5. 13:19
Ha a 9 hónapos babád unatkozik, ott valahol Veled van a baj. A babák nem szoktak csak úgy unatkozni!:(((
2011. szept. 5. 13:17

Én még csak nem is kisvárosban,hanem falun élek egy lakótelepen,de soha egyetlen percet még nem unatkoztam.Pedig itt aztán semmi szórakozási lehetőség nincs,még egy könyvtár sem.

Mindig megtalálom,mivel foglaljam le magam.

Ha éppen nincs munkám,akkor van a könyv,az internet,és még sok más érdekes dolog.

2011. szept. 5. 13:15

Ott tényleg jó kis strand van a tónál :))


De lehetne egy kis szilvalekvárt főzni, vagy paradicsomot eltenni, amíg a baba alszik csomó mindenre van lehetőség :)

Olvasni, rejtvényt fejteni, Párodnak újdonságokat sütni, főzni :)

Szóval tényleg csuda dolog lehet "unatkozni" :))

11. bnedora (válaszként erre: 10. - Bnedora)
2011. szept. 5. 13:13
... ilyent....
2011. szept. 5. 13:07
Ezt neked kell eldönteni. Attól függ, mihez van kedved, mennyi időről van szó. Bocsi, de nem tudok ilyen elképzelni, hogy valaki unatkozzon.
9. Újra együtt (válaszként erre: 1. - F03ee0b988)
2011. szept. 5. 13:05
Járjál a strandra, vagy a tóra pecázni :)
2011. szept. 5. 13:05

Keress baba-mama klubot, babatornát, nézd meg a Ringató vagy a Kerekítő honlapját, hogy nincs-e nekik a ti városotokban foglalkozásuk.


Menj sokat játszótérre-még ha nem is játszik a kicsid, de ismerkedni a legjobb hely.

Keress hasonszőrű, kisgyerekes anyukákat, együtt csinálhattok gyerekes programokat.


Ezek az én sk. tapasztalataim :)

2011. szept. 5. 12:59
bringázás, kézműves dolgok, sétálás, kirándulás, olvasás, keresztrejtvényfejtés, barátkozás, stb...
2011. szept. 5. 12:51
Hát eléggé és szeretnék kimozdulni de nem tudom hová új a hely nem ismerek senkit és szeretnék egy kis életet a hétköznapokba 2en vagyunk a 9 hónapos babámmal és unatkozunk.
5. vörösrózsa29 (válaszként erre: 3. - Sutoczkine)
2011. szept. 5. 12:50
:o))) jó elfoglaltság!
2011. szept. 5. 12:49
tarts állatkákat,ápolj kertet,dolgozz:)
2011. szept. 5. 12:49
Én spec azzal, hogy vakarom a falról a tapétát :-)
2011. szept. 5. 12:48
mert unatkozol?? Nincs valamilyen hobbid?
2011. szept. 5. 12:41
Egy kisvárosban mivel tudná az ember elfoglalni magát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook