Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy kis kaland... fórum

Egy kis kaland... (beszélgetős fórum)


1 2
2013. aug. 5. 14:25
Úgy vagyok vele, ha minket az élet össze akar sodorni, össze is fog... :) Köszönöm nektek!
12. 6b006fc769 (válaszként erre: 10. - Miss Sárika)
2013. aug. 5. 14:17

Már miért lett volna hiba? Volt egy kellemes élménye, aztán tsók.

Az a hiba, hogy ácsingózik még utána.

2013. aug. 5. 14:15

A legcikibb,ha keresed.Felejtsd el,vagy ha még az nem is sikerül,legalább ne hozd a tudtára,h meghalsz érte.


Mellesleg ha írtad neki,hogy ha nem válaszol,akkor megérted....

Erre ő nem válaszolt,szóval nem akar téged semmilyen formában.


Ez lehet azért is,mert csak arra kellettél vagy azért mert már van egy komoly barátnője vagy téged nem tart elég jónak egy kapcsolatra vagy 1001 ok lehet még rá.



Hidd el,ha rád lesz szüksége akkor megtalál,onnantól pedig már a te döntésed lesz,h hogyan fogadod.


Ne nyomulj és ne alázd meg magad.

Annyi pasi van még rajta kívül...:)

10. Miss Sárika (válaszként erre: 1. - Nagydetti88)
2013. aug. 5. 14:10

Általában ez a vége az egy éjszakás kalandoknak...

Öreg hiba volt lefeküdnöd vele..

2013. aug. 5. 13:58

Szerintem semmi több próbát nem ér meg.

Igyekezz elfelejteni őt, ne dédelgesd az emlékét, mert attól csak nehezebb lesz.

8. Zizisicc (válaszként erre: 1. - Nagydetti88)
2013. aug. 5. 13:28
Engedd el és lépj tovább! Az írásod alapján elég egyértelmű, hogy ő már nem akar tőled semmit. Feleslegesnek tűnik minden újabb próbálkozás. Ennyi volt. Ha mégis van dolgotok még egymással, akkor az Élet majd újra összeterel benneteket, de most hagyd a fenébe, lépj tovább!
2013. aug. 5. 13:27
Aranyosak vagytok! Köszönöm a válaszokat, Vannak még rendes emberek. :)
6. 55416fb8e2 (válaszként erre: 1. - Nagydetti88)
2013. aug. 5. 13:25
ha valaki ennyire elzarkozik es nem erdekled, bele kell nyugodnod, hogy neki nem jelentettel annyit, mint o neked. lepj tovabb, keress mast. ha ujra irsz neki, csak magadbol csinalsz bolondot
2013. aug. 5. 13:22
Megkapta amit akart. Ennyi. Fogd fel nem érdekled. Kár erőlködni, ráerőszakolnod magad. Te magad írtad meg világosan ha nem válaszól felfogtad, hogy ennyi volt. Akkor tedd is azt, fogd fel.
4. 5f8ce0f843 (válaszként erre: 1. - Nagydetti88)
2013. aug. 5. 13:20
Türelem, ha találkoznotok kell, akkor találkozni is fogtok ;) Amennyiben nem,akkor fogd fel úgy, mint egy "jó kis kalandot" csak a szépre emlékezz! ;)
2013. aug. 5. 13:19

"Multkor irtam neki, amiben leirtam, ha nem fog visszaírni, akkor felfogtam hogy ennyi volt, és hagyom az egészet... Nem írt vissza.Kérlek, segítsetek! Mit tegyek?"

:D :D ennyire nehéz a felfogásod,hogy a saját magad által megadott szabályhoz sem tudod tartani magad?és azt sem érted,mikor a másik egyértelműen nem keres?

Vagy kapcarongy akarsz lenni?mert akkor még próbálkozhatsz,hátha egy részeg éjszakája után még magára húz 5 percre.

Mit tegyél? Ne tegyél semmit vele kapcsolatban.Csinálj inkább valami mást:D

2013. aug. 5. 13:18
Ez a villamos elment, de a jegy nalad maradt; sebaj, jon a masik!
2013. aug. 5. 13:04
Kedves Hoxások! Tegyük fel, van egy férfi, és egy egyéjszakás kaland után, az előzmények, és az utánna követő dolgok után , beleszeretnétek... Mikor megismertem, folyamatosan írt, bókolt, kedveskedett. Találkozni akart...látni, érinteni... Voltak dolgok, mikor felkapta a vizet, és nem beszéltünk napokig, hetekig. De utánna még is történt valami. Valami, ami megváltoztatott mindent :) Azóta eltelt kis idő, és azon kaptam magam, hogy nem beszélünk, nem keres, nem ír vissza egy levelemre sem, és letörölt ismerősei közül is. De én folyamatosan nézegetem, írnék neki, de nem teszem. El kellene felejtenem,de nem tudom... Nem tudom,mert nem is akarom! Ő minden gondolatom, minden álmom. Multkor irtam neki, amiben leirtam, ha nem fog visszaírni, akkor felfogtam hogy ennyi volt, és hagyom az egészet... Nem írt vissza.Kérlek, segítsetek! Mit tegyek? Szerintetek egy újabb próbát megérne? Azt érzem, és úgy gondolom, ha nekünk talállkoznunk kell, akkor fogjuk is látni egymást...Ha nem most, de pár év múlva! Kérlek, segítsetek! Mit tegyek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook