Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Egy kb. 26 nm-es lakás kevés két embernek. Semmi privát... fórum

Egy kb. 26 nm-es lakás kevés két embernek. Semmi privát... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
21. Mimóza07 (válaszként erre: 16. - Tumbo2)
2022. nov. 19. 16:24
Dehogy nem, a legtöbb tanya vályogtéglás. Egyebkent meg a hazak nem nagyok, a porták inkabb. Sok istalló, ól meg minden. Nagy területen van. De régen nem építettek nagy házakat. Az uradalmi épületek nagyok voltak, de hát az a ritkább. A parasztok nem építettek maguknak nagy házakat. Nagyanyáméknak a valyogtéglas mellett volt egy újabb, egy téglaépítésű. De az sokkal később épült. Ott laktak anyámék egy darabig amikor mi megszulettunk a tesómmal. De amikor lakbért kezdett szedni nagyanyam, elköltöztek onnan. Aztan sose hasznalta senki azt a házat. Nagyanyamék maradtak a kis gunyhójukban, a kis sparheltjükkel befűtötték gyorsan, aztan nekik elég volt. Ok sose panaszkodtak a magánszférára. Ha mar nagyanyamnak nagyon elege volt nagyapamból, egyszerűen csak kiküldte. Menj, etesd meg az állatokat, csináld ezt, csinald azt, ő meg nézte az Isaurát odabenn. :D
20. timycat (válaszként erre: 14. - Mimóza07)
2022. nov. 19. 16:22

Csak valószínűleg munkája nem lenne.


Én egy kisvárosban lakok a "végeken", a város körül egy "normál" felújítással beköltözhető tanya nem túl nagy telekkel 35-40 millió, icipici (50-60nm), nem korszerű házzal. Vezetékes víz, vezetékes gáz, csatorna, vezetékes net/tv szolgáltatás nincs.

19. globus
2022. nov. 19. 16:17

Azt hiszem, a régi Fiatal házasok otthona ilyen lehetett. Belépve tenyérnyi konyha, 1 szoba, fürdőszoba, benne wc. Ebbe született gyerek/gyerekek. Minigarzonnak hívják.

Nem mondom, hogy hosszútávon kényelmes, de ha mézeshetek alatt nehezen viselitek, más gond is lehet.

18. semleges (válaszként erre: 15. - 6ffd12e4db)
2022. nov. 19. 16:17
Akkor meg azért változtasson. Mert az albi kidobott pénz. Ennyi erővel fizethetné a sajátját.
17. semleges (válaszként erre: 7. - 55Judit)
2022. nov. 19. 16:16

Igazad van.


A FI is tudja, és már érzi is, hogy nem jó az úgy, ahogy van. Én is megértem mert én is úgy érezném, ahogy ő. Nem birnám. És amit az ember nagyon nem bir, azon változtat. Igen, azt tanácsoltam amit, most is úgy gondolom. Ha nem tesznek ellene ők maguk, más nem fog. Akkor marad minden, ahogy van.

16. tumbo2 (válaszként erre: 14. - Mimóza07)
2022. nov. 19. 16:11
ja,csak kifűteni nem lehet.
2022. nov. 19. 16:07
Gondolom nekik ez albérlet.
2022. nov. 19. 10:57
De legalabb van tető a fejed felett. A semminél több. Mindig a rosszabbik oldalat nézd. ;) Egyebkent lejönnél falura, pesti lakás áron tanyád lehetne. Ott meg aztan van hely bőven. Még bújocskazni is. :D
13. syria (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 19. 10:23

Megértelek.

Ismerek egy házaspárt, ők is ekkora lakásban élnek, soha nem volt esélyük nagyobbrra. Tizensok éven keresztül kiskutyájuk is volt. Ők úgy bírják ki, hogy van veranda, és kert, ahova hol egyikük, hol másikuk megy ki akár hűvös időben is, felöltözve olvasni, keresztrejtvényt fejteni, bokrot metszeni. Vagy külön járnak vásárolni, és addig a másik tud egyedül lenni. A feleségnek akkor is van szabadideje, amikor a férje elmegy tanítani, vagy ha begőzöl valamiért, elmegy biciklizni.

Nektek is valami hasonló módon kellene megszervezni az életet, különben rámehet a kapcsolatotok, az egészségetek, de ezt nyilván te is tudod. Sajnos abból kell „főzni” ami van.

12. tumbo2 (válaszként erre: 10. - Tumbo2)
2022. nov. 19. 09:58
nem vágytunk sosem közelségre.az unokaöcsém élettársa mindig azt mondta,rossz az aurám,azért nem akar a kislány közeledni hozzám.bár én sem akartam,nem értek a gyerekekhez,ahogy odaértem rögtön felköszöntött,csinált nekem egy rajzot,mondtam milyen okos,,ügyes,tán mégsem az aurámmal van a gond.
11. 55Judit (válaszként erre: 8. - Michelle.r)
2022. nov. 19. 09:52
Bár valóban rossz ötlet volt, de a fórumlakók tisztában vannak azzal, hogy a vallomását kivesézhetik. Akinek ez nem szimpatikus, nem ír ki vallomást.
10. tumbo2 (válaszként erre: 6. - Semleges)
2022. nov. 19. 09:49
megőrültem,mikor a férjemmel egy szobában kellett aludni,mi több egy ágyban.kell egy bizonyos távolság,a Candiceben láttam.ötven centire a lányom,meg a férje jöhet,a húgommal sosem vágytam közelebbre.a barátság kb,120 centi.a húgomhoz men
9. timycat (válaszként erre: 8. - Michelle.r)
2022. nov. 19. 09:32

Pedig milyen "hasznos" tanácsokat kapott.


"Más lakást nem tudunk kifizetni"

Erre jött az okos tanács, hogy vegyenek nagyobbat, vagy költözzenek külön... 🤦‍♀️

2022. nov. 19. 09:16

Ez a fórum is ékes példája annak, hogy nagyon rossz ötlet volt a vallomásokhoz fórumot csinálni.


Teljesen feleslege azzal jönni, hogy másoknak még ennyi sincs, hogy ki az, aki meg tudja oldani. Neki se hiszem el, hogy jól érzi magát. Maximum már megalkudott a helyzettel.


Nem tanácsot kért, csak kiventillálta, hogy tele a hócipője.

7. 55Judit (válaszként erre: 6. - Semleges)
2022. nov. 19. 08:29

Szerencsés vagy hogy nem tudod mi a nincs. Én tudom. Ezért megértem őt. Mint írja, nem tudnak más lakást megfizetni, ezért én nem adnék olyan tanácsot amivel csak nehezítem a lelki terhét.

Sokan ha megfeszülnek se tudják a normális élethez való feltételeket megteremteni maguknak.

6. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 19. 06:27

Teljesen megértelek, kell a privát szféra és az én-idő.

Én is megőrülnék. Kell a külön szoba. Vegyetek 1,5-2 szobásat. Erre ne sajnáld a pénzt. Még a nyaralónkban is eltudunk vonulni ha akarunk. A kapcsolatotok fog rámenni.

5. Soufflet (válaszként erre: 4. - Soufflet)
2022. nov. 19. 04:48
Gondoljatok oda a javitast
4. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 19. 04:47

Mi irrital ennyire?

Mi 30 kornyeki nm-en lakunk a volt ferjemmel, de az egymas hatsojanam lakas nem volt gond.

Persze sokat segit, ha egy ejjel a masik nappal dolgozik :(

Volt kulon iroasztalunk, ruhaszekregy kulon, mert en az o kupijat nem burtam el. De rscsuktam a szekreny, ha meg port roroltem, egy asztal tlusz nem sok. O is tett ertem sokat.


Van egy kulon szoba, ahova mehetsz, es nem tudod egyeztetni egy emberrel?

Ahogy mas mondta, koltozz! Ha annyi penzed van csak, 5 emberrel egy hazba! Varhatsz a furdobe, a tobbiek nem viszik ki a kukat, nem takaritanak fel naponta, de hetente sem, perlekedhetsz a tulajnal, aki azt mondta, hogy szolt.


Ha van ugy 700£-od havonta, hetfon a szunetemben megirjuk a szerzodest a szobadra.

3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 19. 01:22
Külön kell költözni.
2022. nov. 18. 23:57
Soha többet nem költöznék garzonba. Egyszer elég volt. Igenis kell a plusz 1 szoba. Teljesen megértelek 😔 nehéz normális lakást találni. A legtöbb ami normális az nekem a világ végén van 🤷‍♀️
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook