Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egerben keresek (ambulánsan) jó szülészorvost! fórum

Egerben keresek (ambulánsan) jó szülészorvost! (beszélgetős fórum)


5. leravy (válaszként erre: 4. - Rebi baba)
2012. márc. 22. 18:56
Köszönöm, reméljük, jól választottunk, és a szüléssel is minden rendben lesz... :) Mindig megbeszélem a Kicsivel, hogy ügyesek legyünk, és dolgozzunk össze a nagy napon! :)
2012. márc. 22. 16:18
A babája végig jól volt csak szülés közben oxigénhiányos lett és ezért súlyosan károsodott.Nekünk a nagyobbik fiúnknál lépett fel oxigénhiányos állapot,de szerencsére nem ilyen mértékű.Ami visszamaradt az a magatartás és viselkedési problémában nyilvánult meg.De mára már ez is könnyebb hiszen 15 éves és tudatosan oda figyel a dolgokra.Én a Varga Zsoltot választottam és nagyon elégedett voltam vele.Még a nyaralása idején is elérhető volt.Nagyon sok boldogságot kívánok a babához.
3. leravy (válaszként erre: 2. - Rebi baba)
2012. márc. 22. 11:21

Hát, ez szomorú... de szerintem, nem feltétlen az orvoson múlhatott... bár, a vizsgálatok alatt észrevehették volna... :(

Időközben választottam, Tárczy lett a dokim, és eddig nagyon szimpatikus. Reméljük, minden rendben lesz.

2. rebi baba (válaszként erre: 1. - Leravy)
2012. márc. 21. 23:02
Szia!Most olvastam,hogy orvost keresel.Én Kelemen és Varga Zsoltra szűkítettem a lehetőségeket.Mindkettőről hallottam jót és rosszat is.Akinek sok páciense van ott sok minden előfordulhat.Mégis a döntés úgy született meg,hogy a terhességem korai szakaszában találkoztam egy hölggyel aki Kelemennél szült és fogyatékos lett a babája az orvos miatt.Ugyanis perre vitte a dolgot és meg is nyerte.Nekem ennyi elég is volt a döntéshez.
2012. febr. 27. 16:30

Sziasztok,

25 hetes kismama vagyok, a héten költözünk vissza Egerbe a párommal, és szeretnék egy jó szülészorvost találni, aki nem túl idős, nem morgós, de nem is negédes, és kellőképpen figyelmes...

Találtam pár régebbi fórumot, ami ezzel a témával foglalkozott, így szűkítettem le a köröm, és egyelőre Dr. Tárczy Csabát és Dr. Kelemen Zsoltot találom megfelelő szakembernek.

Kérek mindenkit, akinek van tapasztalata a témában, esetleg tud ajánlani dokit, írjon bátran!!

Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook