Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » EFEB - Valaki tanult már náluk? fórum

EFEB - Valaki tanult már náluk? (beszélgetős fórum)

2011. máj. 18. 12:16
:)
13. hemos (válaszként erre: 12. - Eritrea)
2011. máj. 17. 21:25
:)) Jobb ha nem
2011. máj. 17. 18:41
..izé... vidd magaddal :)
11. hemos (válaszként erre: 10. - Eritrea)
2011. máj. 17. 18:39
Őszintén szólva én is inkább bejárós lennék, de mi még össze vagyunk nőve a csajommal :)
2011. máj. 17. 18:34

Neked sem egyszerű..


Az elején jó sok mindent átgondoltam és végül maradtunk ennél a verziónál, biztosan sokat gondolkodtál rajta te is, nem véletlenül választottad.

Nekem a bejárós dolog lett szimpi, mert ott legalább el is mondják, elmagyarázzák az anyagot, nem csak kezembe nyomják a könyvet.


Persze nem akarlak befolyásolni, hisz különbözőek vagyunk, ami nekem jó, nem biztos, hogy másnak is.


Összességében jók a tapasztalataim a sulival. :)

2011. máj. 17. 18:25

Nem semmi!

Mi alapjáraton 7 napból csak egyszer talizunk, a többi nap nem is látjuk egymást olyan korán megy és olyan későn ér haza :(

Ez van...

2011. máj. 17. 18:19

Ez jogos. Megértelek.


Nekünk sem könnyű, mindketten dolgozunk a párommal. Én hétköznap 6-nál előbb nem érek haza, ő pedig fél hét körül ér haza. Neki minden szombaton van elmélet, jövő decemberig szinte nem lesz 2 napos együtt töltött hétvégénk.

S van két kisfiunk. Az egyik 9, a másik 4.

Otthonról is biztosan meg tudod majd oldani.

7. hemos (válaszként erre: 6. - Eritrea)
2011. máj. 17. 18:06
Hát ebben teljesen igazad van, csak tudod én a kislányommal vagyok itthon és nehéz megoldani, hogy vigyázzon rá valaki, ezért lenne egyszerűbb itthonról.
2011. máj. 17. 17:58

Nincs mit. Ha valami kérdésed van, csak bátran priviben.

Bár szerintem dolgokat "csak" könyvből megtanulni nem egyszerű. Az órákon olyan tanárok oktatnak, akik maguk is művelik a szakmát és sok olyan dolgot elmondanak, amit a könyv sose fog..

5. hemos (válaszként erre: 4. - Eritrea)
2011. máj. 17. 17:56

Én az EU Pályázatíró tanfolyamra szeretnék jelentkezni és reménykedtem, találok valakit, akinek van már tapasztalata, hogy mennyire hasznos!

De ez is pozitív, köszönöm, hogy írtál!

2011. máj. 17. 17:52

Bejárok 3 hetente hétvégén elméletre és minden pénteken gyakorlatra. Kozmetikusnak tanulok, a párom is odajár, csak ő gyógymasszőrnek.

Mindkettőnknek jó tanárai vannak, kemények, de nagyon jól tanítanak. Belénk fogják verni az anyagot az tuti. Nem tudom más szak milyen, nekünk eddig bevált.

3. hemos (válaszként erre: 2. - Eritrea)
2011. máj. 17. 17:47

Szia!

Megkérdezhetem, mit tanulsz? Bejársz vagy otthonról?

2011. máj. 17. 17:42
igen... most is és nagyon korrektek
2011. máj. 17. 17:17
Tapasztalatokra lennék kíváncsi, főleg E-learning tanulóktól!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook