Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Tóth Zoltán, Szolnok. Véleményeket, tapasztalatokat szeretnék kérni. fórum

Dr. Tóth Zoltán, Szolnok. Véleményeket, tapasztalatokat szeretnék kérni. (beszélgetős fórum)


2011. jún. 30. 12:46
Sajnos úgy tűnik a sok páciens aki hozzá jár, az ide nem.. :(
2011. márc. 25. 09:01
Olyan bizonytalan vagyok a választásban, olvastam egy anyuka írását, aki mindhárom babáját nála szülte a Hetényiben és maximálisan elégedett volt vele. (Gondolom a szülés problémamentes volt)
6. Pumukli83 (válaszként erre: 5. - Kisbaris)
2011. márc. 24. 17:24
Én nem tudok róla rosszat mondani. Néhány éve költöztünk Szolnokra és egy ismerősöm ajánlotta. Elsőre nagyon szimpi volt és utána is hozzá jártam. Nekem sajnos missed ab. miatt műtéti úton kellett megszakítani a terhességemet a 12. héten. Ő műtött meg és azt kell hogy mondjam hogy velem orvos még nem törődött ennyit. Kedves volt, emberséges, mindent elmagyarázott stb....
5. kisbaris (válaszként erre: 4. - Pumukli83)
2011. márc. 24. 10:02
Ő jó doki? Én nem ismerek Szolnokon senkit, egyszer voltam Tóthnál, de szeretnék megállapodni valakinél.
4. Pumukli83 (válaszként erre: 3. - Kisbaris)
2011. márc. 23. 19:47

Szia!


Én szolnoki vagyok, de nem Tóth dokihoz járok, hanem Dinyához!

2011. márc. 23. 15:21
Én nem is hiszem el, hogy itt nincsenek szolnoki lányok... pedig a rendelő mindig dugig van, valaki csak jár hozzá.. ?!
2011. febr. 23. 15:40
Senki nem járt nála??? Ne mááár!
2011. febr. 22. 13:14
Dr. Tóth Zoltán, Szolnok. Véleményeket, tapasztalatokat szeretnék kérni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook