Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Dubecz Dániel nőgyógyász. fórum

Dr. Dubecz Dániel nőgyógyász. (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 12. 19:21
Az elérhetősége engem is érdekelne, ha ennyire rendes :)
2012. jan. 10. 12:43
Sziasztok, én sürgősen keresnék egy megbízható, figyelmes nőgyógyászt Vácon (Nagymaroson élünk). A rendelőintézetben lesújtó tapasztalataim voltak. Olvastam lentebb Dubecz Dániel nevét, róla még nem is hallottam...
12. huzsanna (válaszként erre: 11. - Böczéné ács monika)
2011. nov. 15. 14:52

Kedves Mónika!


Meg tudnád adni nekem is dr.Dubecz Dániel elérhetőségét, valamint hogy hol rendel pontosan Vácott?


Köszi, és szép napot.

2011. okt. 17. 15:17
sziasztok dubecz dánilel a legjobb doki én nála szültem mind kétt gyermekemet és merem mindenkinek ajálani.figyelmes és mindent el mond pontosan amit szeretnél tudni ha kell én meg tudom adni a telcsi számát vácon csak magánrenelöje van és heti egyszer van a korházban én ugy tudom ha még nem változot.
2010. márc. 17. 09:30
Nem kaptam választ, de kinyomoztam az elérhetőségét. Akit érdekel, írjon e-mailt, ott megadom.
2010. febr. 6. 11:15
Sziasztok! Meg tudná adni valaki nekem is Dubecz Dániel elérhetőségét? Sehol sem találom a telefonszámát. Köszönöm szépen!
2010. jan. 12. 13:55
Sziasztok! Valaki elküldi nekem is kérlek a Dubecz doki elérhetőségét? Nagyon szépen köszönöm.
2009. szept. 7. 14:16
Sziasztok! Ha leírnátok mikor rendel a Dubecz Dániel magánrendelésen, meg a telefonszámát, ha lehet azt nagyon megköszönném! Sürgős lenne! Előre is köszike! Pusza!
2009. márc. 13. 21:55
Sziasztok! Én is nála szültem,és a legjobbakat mondhatom.Amennyire tudom Vácon magánrendel,és a kórházzal talán csak szerződésben áll.Nála szeretnék megint szülni,ha eljön az ideje.
2009. febr. 10. 17:37

Szia Mindenki aki érdeklődik

Személy szerint mind a két lányomat nála szültem és maximálisan meg voltam elégedve vele.

Kedves, figyelmes és tényleg mindenben számítani lehet rá. Bármit kérdezhetsz - tuti kapsz rá választ.

Az első lányomat vácon, a másodikat sajnos a Nyírőben kellett megszülnöm. Nagyon rossz élmény volt mint kórház a vác-i kórház szálloda ahhoz képest. De erről nem az orvos tehet.


Nem tervezek több gyermeket, de ha mégis lenne biztos hogy hozzá mennék megint. És nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek aki türelmes, figyelmes és kedves orvost keres.

2009. febr. 4. 18:12

Szia Ani2!

Ha dr. Dubecz Dániel szülész-nőgyógyásszal kapcsolatban volt kérdésed, szerintem nagyon alapos és figyelmes orvos. Én nála szültem a 2. gyermekem és bármilyen problémám volt, fordulhattam hozzá, akár telefonon is. A stílusát meg kell szokni, de szerintem lelkiismeretes.

Jelenleg Vácon van magánrendelése és a váci kórházban dolgozik (azt nem tudom, ott van-e a kórházon belül rendelései ideje).

3. Ani2
2008. szept. 18. 15:30
Dubecz dokival. Milyen orvos? Hol rendel?
2008. szept. 18. 15:28
mivel kapcs?
1. Ani2
2008. szept. 18. 15:26
Kinek milyen tapasztalata van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook