Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Dobermann fórum

Dobermann (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
84. BBabba
2011. jan. 24. 22:14

Sziasztok!

Huhh kicsit eltűntem de mindenféle gépcserebere megy csirbú-csiribá van nálunk. :)

Bambi jól van, a hányás azért van mert nagyon gyorsan eszik, akkor is ha már nem fér a gyomrába. :S De egyébként azóta nem fordult elő, lekopogom.

A szeme nem az igazi, valószínűleg a száraz levegőt nem bírja. Kapott a szemcsepp mellé műkönnyet és párásítunk a szobában, úgy néz ki helyre jön, el ne kiabáljam. :)

Viliflora, látom nem csak mi járunk fura időpontokban sétálni. :D

Breki, szintén gratulálok a vizsgákhoz! :)

Én megfogadtam a szakdoga védéskor (3 hét hasmenés után), hogy SOHA SOHA SOHA többet. Persze úgysem tartom be. De én brutál paragép vagyok.:D

Vettünk egy ilyen kis nyeles frizbihajítót akciósan, hát a nyéllel nem lehet eldobni. :D De anélkül szuperül rohangál utána a FAGYOTT (:)) réten.

2011. jan. 24. 04:45
Ja és Bbaba: várom a beszámolót a dokitól. Remélem jól vagytok:-)
2011. jan. 24. 04:44

Sziasztok Lányok!


Most megyünk sétálni:-)

Tuti fagy mindenhol:-)))

Morti tegnap akkorát esett a Duna parton egy kis befagyott pocsolya miatt:-( Szerencsére nem lett semmi baja.

Breki gratulálok a vizsgáidhoz! De álmomban ne jöjjön elő a vizsgaidőszak:-)))) Mondjuk én a tanulási szünetekben elmentem sétálni az akkori kutyámmal (Vilmos), aki szintén egy dobi volt:-))) Az volt a kikapcsolódás, aztán ültem vissza tanulni...

Koktélnak és Bambinak szuper napot meg persze Nektek is!

2011. jan. 22. 11:51

Sziasztok!

Örülök,hogy jobban van Morti, és jobbulást szegény Bambinak. :( Reméljük nincsen semmi komoly.

Én most vizsgáztam tegnap, meg ma is, úgyhogy nem én vittem ki a Koktélt, így nem nagyon tudom ,hogy számára most milyenek voltak a séták.

80. BBabba
2011. jan. 22. 11:41

Itt is minden fagyott, no sár, no kutyafürdetés. :D

Örülök, hogy Morti jól van!

Nektek is szép hétvégét, jó babakelengye vásárlást! :)

Majd írok, mit mondott a doktor bácsi.

79. viliflora (válaszként erre: 78. - BBabba)
2011. jan. 22. 08:17

Sziasztok!


Én most pár napig el voltam havazódva.

De most megyünk sétálni, itt hál isten minden lefagyott és már a járdán sem áll a víz:-)))

Ma se nagyon leszek, megyek bababoltba a férjemmel.

Nálunk semmi különös Morti meggyógyult.

Jobbulást Bambinak:-)))

Nektek meg szép hétvégét!

78. BBabba
2011. jan. 22. 01:18

Halihó! :)


Most jöttünk meg az esti sétából! :)

Szereztünk egy új havert.:) Egy kóborló kutyus, labrador keverék lehetett, de végig jött velünk a mezőn. Ill. a kutyik jöttek utánunk. :P Kicsit pórázra tettük a kóborlót is, ügyi volt nagyon.

Vasárnap doki, Bambi 2x is hányt a héten, elég aggasztó. :s Remélem semmi komoly.

Veletek mizújság? Hogy vagytok?


Puszi!

2011. jan. 19. 08:44

Sziasztok!


Köszöni Morti:-))) zért még egész napos nyalogatás vn:-)))

De nem sántít szóval nem kell orvoshoz vinni szerencsére:-)

Az újfundlandi egy csoda:-)))

Brátnőmnek volt, egy baj van vele: a nyarat nem bírja vízpart nélkül. A szíve... Mint bernáthegyik.

De gyönyörűek:-)))

Szép napot, mi már voltunk kint: egész minimális sár, kicsit hidegebb van, kezd megfgyni föld és állítólag jön a hó:-))))))

2011. jan. 18. 23:13

Jobbulást kívánok én is Mortinak.

Nálunk is szokott "művelődni" a Koktél. Nekem van egy 10 éves unokahúgom, és ő szokta bevinni a suliba,mikor van náluk papírgyűjtés.

Jaj,képzeljétek. Vasárnap kint voltunk a kutyafuttatóba és találkoztunk egy újfundlandival. Nagyon szép "kis" kutyus volt. Bár kicsinek nem mondanám,mert 4 hónaposan volt akkora, mint Koktél 4 évesen. :) De Koktélnak nagyon tetszett. :)

75. BBabba
2011. jan. 18. 10:18

Sár megint van itt is, napi milliószori felmosás, meg kutya lábmosás már meg sem kottyan. :)

Holnaptól ígérik végre a hideget. Tiszta hülye vagyok, hogy várom, mikor nyárpárti vagyok, de a sárnál és az esőnél jobb a fagy. :D

Szegény Mortinak jobbulást, Szofi meg már biztos túltette magát a cseppen. :)

Na megyek mert "szerencsére" megint bedobtak egy köteg reklámújságot, amit már kiolvasott Bambi.

Egyébként szerintem kicsit erős, hogy hetente legalább 1-2kg-nyi újságot kapunk (szó szerint) én meg nem győzőm gyűjtögetni. Legalább ne lenne színes, jó lenne gyújtósnak. :D De így csak megy a gyűjtőbe... Vagyis még csak gyűlik, mert mindig elfelejtem betenni a kocsiba ha megyünk arrafelé.


Nektek is szép napot! :)

74. viliflora (válaszként erre: 73. - BBabba)
2011. jan. 18. 07:58

:-))))

Ma nálunk megint sarazás volt reggel. Meg valami esett is:-((( De azért mi természetesen voltunk sétálni.

Most tettünk rájuk exspotot Szofi nagy örömére:-( Utálja ezeket a cseppeket szegény..

Morti meg elvágta a lábát, de nem vész.

Szép napot csajok!

73. BBabba
2011. jan. 17. 23:03

Nem baj, így szeretjük! :D

Basszus tegnap hogy jártam... Bambi lábtörlős törölközője fel volt téve a szárítóra. Én meg fogmosás után zsigerből odafordultam és beletöröltem a szám. Gyááááá :D Persze azóta kapom a szekálást, hogy melyik türcsimet kérem! :P

2011. jan. 17. 19:26
Hát Szofi semmit nem nőtt ki 4 éves korára... A dobermann felnőttnek se komplett:-))))
71. BBabba
2011. jan. 17. 10:11

Sziasztok! :)


Itt is hatalmas köd volt reggel, de mostanra feloszlott és süt a nap.

Én örülök ennek a kis fagynak, mert így nincs sár, háháháh :D Megyünk is majd délután a rétre. Most kitettem az udvarra a drágát de ez nem túl kifizetődő nekem.

Egyrészt felugrál a falra, hogy benézzen az ablakon, így minden ablaknál csupa sár a fal. Az ajtóra is felugrik, hogy benézzen.

Emellett felássa a vakondtúrásoknál a gyepet. Amit el lehetett pusztítani azt már elpusztította kint, mióta itt van. :) Olyan szinten, hogy a szúnyoghálót letépte a fürdő ablakról a kutyaház tetején állva, meg hasonlók.

De majd kinövi. Szerintem olyan 4-5 éves korára biztosan. :D

Viszont most beengedem mielőtt jön a postás vagy a szórólapos, mert szétcincálja a papírokat is. :D

2011. jan. 17. 09:34

Sziasztok!


Na végre egy kicsit lefagyott a föld, de óriási köd volt nálunk reggel. 1/2 7-kor voltunk kint és felavattuk az új labdákat:-)

Most minden négylábú a lakásban roppant elégedetten alszik:-)))

Kinéztem: köd maradt:-(((

Mindenkinek szép napot én ma leszek, mert dolgozom egy kicsit a gépen.

2011. jan. 16. 21:50

Sziasztok!


Mi is kint voltunk ma. Nagyon örült a Koktél is a jó időnek. :) Fel s alá rohangált. Szegénykém nagyon dilis volt ma. Képes volt egy 5 cm-es padkába megbotlani és pofára esni. Semmi baja me, lett, csak a puffanás volt nagy. Ilyen bénácska is csak ő lehet. :)

Lemértem és kevesebb mint 11 másodperc alatt futja a 100m-ert. :) Olyan büszke vagyok rá!!

68. viliflora (válaszként erre: 67. - BBabba)
2011. jan. 16. 19:20

Mi ma Dorka babának vásárolgattunk. El is ment a nap.

Szép estét, mi már ma nem megyünk ki.

67. BBabba
2011. jan. 16. 18:27

Halihó! :)


Mi is voltunk ma kint a réten, nagyon szép idő volt végre! :)

Meg bevásároltunk is meg tisztaság van, megminden! :D Na ezért sár akad felénk (itt nincs mindenhol aszfalt), de egészen tűrhető! :D

Szóval szupi jó kis vasárnap volt. Vagyis még nincs vége, de remélem nem is romlik el. ;)

2011. jan. 16. 08:40

Sziasztok!


Szuper kutyás idő:-))

Megyünk sétálni. Már mindketten itt bámulnak:-)))

65. BBabba
2011. jan. 12. 20:36

Huh nálunk is brutális a sár! Ma udvart takarítottam, mondanom sem kell, hogy egyesek rettentő sárosak lettek...

Viliflora, elhiszem, hogy bosszantó. :( Te nagy pocival lehajolsz a sok bunkó (már bocs) meg ott hagyja. Olyan lehangoló, akkor minek neki kutya, ha ennyi felelősséget nem vállal? :( Na nem is húzom fel magam mert a kutyatartás/felelősség témában van pár nagyon rossz példa a környéken. :(

Jajj nézegettem kicsi képet, a mostanihoz képest olyan cseppnyi volt. Elküldöm nektek priviben a linket. :)

Ma méredzkedtünk, már 31,7 kg őkelme, komoly a súlya :)

2011. jan. 12. 19:58

Sziasztok!


Nálunk ma Morti kakába lépett... Ez a kedvencem. Persze mi összeszedjük:-(

ÁÁÁÁÁÁÁÁá tiszta pipa lettem. Különben is imádok lehajolni... Na mindegy. Itt továbbra is sárhegy, de állítólag hétfőn jön a fagy.

Szép estét, megyek dolgozni.

63. BBabba
2011. jan. 12. 09:08

Jó reggelt! :) (bár én sem most keltem de jól hangzik)


Itt "csak" szemerkél az eső, de akkora sár van, hogy már kb. a garázsba sem lehet beállni. Így ma este marad a városi séta, nem megyünk be a mezőre. :(

Jajj tegnap Bambi a frászt hozta ránk. Elmentünk itthonról kb. 4 órára, ilyenkor B. kint van az udvaron mert egyedül jobb neki (meg nekünk is), ha kint van. Haza érünk és sehol ne találjuk... Hívogattuk, körbejártuk a kertet, néztük a házában de semmi. A kis butus betörte a tároló ajtaját (kulcsra volt zárva de engedett az ugrálásnak) de mivel befelé nyílik kijönni már nem tudott. Mondanom sem kell, hogy nagy megkönnyebbülés volt megtalálni, már minden rosszra gondoltunk...

Egyébként megtaláltuk a tökéletes játékot neki: kap napi 2 préselt bőr rudacskát ami 100% leköti felpörgött perceiben. :) Plusz az új laszti is bevált, mert egyben van még. :D

Na megyek mert takarítanom kell, ilyen időben napi ezrmilliószor fel kell mosnom. :(

Gyere tavasz, gyere! :)

2011. jan. 11. 23:05

Én is benne vagyok,hogy legyen tavasz. :)

Sajnos még mindig nincs eredmény, de köszönjük a jó kívánságokat.

2011. jan. 11. 22:25

Gyors jelentés: itt szakad az eső:-(((((

Mi lesz a reggeli sétával, ki tudja...

Jó éjt!

60. BBabba
2011. jan. 11. 11:28

Halihó! :)

Breki, nagyon szurkolok, hogy minden rendben legyen a cicussal. Nem is értem, hogy hogyan tud valaki ilyen körülmények közt cicát tartani, :( Alapvetően már attól is egy csomó betegsége lehet, hogy az alommal együtt voltak a hordozóban. :( De tuti minden rendben lesz, mert most jó helyen van. :)

Nekünk a kisebbik cicánk (Lecsó) mentett cica, agyon akarták csapni pár házzal arrébb öregek 8 hetes korában mert "mégsem kell nekik ennyi macska". :( De hozzánk menekült és megtartottuk. :)

Hajjajj sár... Itt is van dögivel, Bambi meg egyfolytában menne ki az udvarra... De mivel nem fogom fél óránként lavórban mosogatni a tappancsát döntenie kellett, hogy kint vagy bent. Most a cserépkályha mellett fekszik. :)

Én is utálom ezt a sáros vackot, akkor már ezerszer jobb volt a hó, pedig azt sem csípem.

Szavazzuk meg, hogy legyen tavasz! :D

2011. jan. 11. 07:34

Sziasztok!


Mi már voltunk kint sarazni. Kicsit jobb a helyzet, mint tegnap, de nem sokkal.

Én ma csak este leszek, de várom a cica híreket:-)))

Puszi a kutyáknak is, szép napot Nektek!

58. Breki lány (válaszként erre: 57. - Viliflora)
2011. jan. 10. 23:03
Köszönöm. Elvileg holnap lesz eredménye. Aztán remélem,hogy hamar meggyógyul és tud igazi kis játékos cica lenni. :)
57. viliflora (válaszként erre: 56. - Breki lány)
2011. jan. 10. 20:25

Jobbulást a cicukádnak.

Imádom őket, főleg, mióta van nekünk Gizike:-)

Most őt is meg kell törölni, mert szintén csupa sárosan sétálgat haza:-(

Utálom ezt az időt...

2011. jan. 10. 17:01

A cicussal az a gond, hogy a nő,akitől elhoztuk (állítólag macska mentő!!) úgy tartotta őket, hogy egy macskahordozóba volt 3 kiscica együtt a kajájukkal és az almukkal. Így nem pontosan tudom még,h mit kapott el, most várjuk a vizsgálat eredményét. De a bolhákat is csak akkor kezelte le, amikor mi elhoztuk, így újra férges lett szegény. Most 5 hónapos, 1 hónapja van nálunk, de nagyon úgy néz ki,hogy most már javul az állapota.

Hú. szerencsére nekem nem voltak ilyen sáros élményeim. Bár ha néha napján bejön a lakásba, akkor ő is tud koszt csinálni. :) Mondjuk, amikor lefürdetem, akkor én is szoktam vele harcolni, mert azért rendre ki akar jönni a kádból. Ő ugyan csak 20 kiló, de azért elég nehéz megfogni.

55. BBabba
2011. jan. 10. 14:01

Jaja, eleinte mikor picike volt kicsit túlzásba is vittem. :) Kb. pisilni is úgy mentem, hogy sírt utánam. Most azért már elvan, bár mindig szétpakol valamit ha egyedül hagyjuk.

Hja láttam a sarat reggel, ráadásul az utca végéig nincs beton sem csak köves út ami extrasáros. De majd valahogy ellavírozok. Amúgy durva, hogy Érd nem egy falu,mégis van egy csomó út ahol nincs aszfalt. De most erőt veszek magamon és felöltözök aztán húzok. :D Bambi meg rombolhat addig...

1 2 3 4 5

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook