Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Danone joghurt! Tényleg rendbe teszi az emésztőrendszert? Tapasztalatok? fórum

Danone joghurt! Tényleg rendbe teszi az emésztőrendszert? Tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


28. oppso (válaszként erre: 5. - Moncsicsi83)
2023. júl. 14. 12:21

Tele vannak fruktózzal.


(magas fruktóztartalmú kukoricaszirup)

(High fructose corn syrup)


Olcsó.

27. trapiti (válaszként erre: 26. - Trapiti)
2013. aug. 10. 10:55
Ha emésztőrendszeri baja van, akkor Protexin-t szoktam belekeverni napi 2-3 tasakkal...
2013. aug. 10. 10:54

Hát az én lányom rendszeresen hányt a Danone joghurtoktól (Aktimeltől, és Aktíviától is).

Amióta az Aldi joghurtjait vesszük, semmi baja, aminek nagyon örülök, mert nagyon szereti a gyümölcsös és a natúr változatot is... ráadásul sokkal olcsóbbak és finomabbak mint a Danone...

25. Ncilány (válaszként erre: 22. - Bec1f7f165)
2010. febr. 24. 11:58

" Az elő kultúrás joghurtok nagy részével valamiért nem lesz ugyanolyan a végeredmény, azok kissé nyúlós állagúak lesznek. "

Sokszor csináltam már, és volt hogy nyúlósra sikerült. Nem tudom miért.

De azért elfogyott..

24. Ncilány (válaszként erre: 10. - Xti_)
2010. febr. 24. 11:51

Saját magam készítem el a joghurtot.

Nem látok rajta puffadást. Olyan mintha levegős lenne?? Talán egy alkalommal volt ilyen.

Megkostoltam most a bifiset, semmi külömbséget nem érzek.

Illetve, mintha a kefír, és a tejföl keveréke lenne. Jól éreztem??

23. judybb (válaszként erre: 22. - Bec1f7f165)
2010. febr. 6. 16:00

Légy szíves küldd el privátban, hogy hol lehet joghurtkultúrát kapni.

Tejcukor érzékeny vagyok , néha ehetek joghurtot, de jobban szeretnék saját szójajoghurtot készíteni, mert van szójatej készítő gépem.

Előre is köszönöm: B.J.

2009. nov. 8. 20:52

Egy doboz joghurtkultúra 3 tasakot tartalmaz. Egy tasak 1 literhez elég, majd kb. egy pohárnyit kell 3 napon belül egy újabb liter tejbe keverni, így tovább szaporítható.


Keverés után 10-12 órára állandó melegben kell tartani, utána lehet hűtőbe rakni. Nekem van joghurtkészítőm, egy ilyen készülék 5-10ezer forint között van. A nővérem egy törölközőbe csavarja, és a radiátorra teszi. Így is működik, de szerintem megéri egyszer beruházni a gépbe.


Előnye ennek a módszernek, hogy más tejből is el lehet készíteni. Én kecsketejből szoktam, aminek a kazein tartalma sokkal alacsonyabb.


Az elő kultúrás joghurtok nagy részével valamiért nem lesz ugyanolyan a végeredmény, azok kissé nyúlós állagúak lesznek.


A beszerezhetőségét priviben elküldtem.

21. 91c956613e (válaszként erre: 19. - Bec1f7f165)
2009. nov. 8. 19:47
Légyszi,közöld ,hol lehet joghurtkultúrát venni?
20. f64f0d9a69 (válaszként erre: 19. - Bec1f7f165)
2009. nov. 8. 19:24

Hogy neked mennyire igazad van!

Már jó ideje én is magam gyártom a joghurtomat, ebben nagyjából legalább tudom mi van.

Ha gondom van én acidophilust használok, mert abban már megfelelő mennyiség van.

Úgy gondolom ugyanennyire jó a Normaflor is.

2009. nov. 8. 19:01

A reklámban az hangzik el, hogy

az egészséges táplálkozás részeként segíthet.


Ez így meg is állja a helyét. A hangsúly - ha azt akarod, hogy tényleg működjön - az egészséges, vagyis kiegyensúlyozott táplálkozáson van.


Szerintem jobb más élőflórás joghurtot vásárolni, vagy venni joghurtkultúrát és otthon készíteni. Nálunk a környéken van egy tejfeldolgozó, akinek a gyümölcsös joghurtja 4 alapanyagból készül: tej, joghurtkultúra, gyümölcs, cukor. A natúr joghurt meg tejből és baktérium kultúrából. Ehhez képest az activia 30-ból áll, és szerintem a natúrban is van keményítő, stabilizáló, meg minden egyéb, ami ha jó minőségű alapanyagból készülne és nem 2 hónapos eltarthatóságra törekednének, teljesen felesleges lenne.


Elismerem finomak az activia termékek, de nem párosítanám az egészséges jelzővel. Ez a gyártó a legnagyobb kamus szerintem manapság az "egészséges élelmiszer" piacon. 10%-kkal több rost - persze, mert az előzőben alig volt több a nullánál, és az is gyári szemét volt. Eleve egy termék, ami mondjuk negyedében cukorból áll, szerintem nem épp egészséges. Vagy olyan százalékokkal, statisztikákkal dobálóznak, ami az ő 100 fő alatti felmérésük eredménye.


Még annyi a szépen csengő bifido akármilyen névről, ami olyan egyedivé és utánozhatatlanná varázsolja, hogy sok bifido baktérium van, amivel joghurtot lehet készíteni. Ez csak annyit jelent, hogy ők az egyiket egy jólcsengő névvel levédtek, de egyébként semmi extra.



Jó emésztéshez jól kell táplálkozni, eleget inni és mozogni.

2009. nov. 8. 17:12
natúrt ettem de különösebb változást nem tapasztaltnam.
17. 91c956613e (válaszként erre: 6. - C4cd20e0ca)
2009. nov. 8. 17:00
Egyetértetek,csak mindig megnézem ,hogy élőflorás-e. A Naturt szoktam fogyasztani,hogy miben mi van,jobb ha nem tudjuk.
2009. okt. 7. 03:27

Bacikon kívül? Fűrészport!

Próbálom majd megkeresni az erről szóló cikket. Ha megtalálom,szívesen megosztom Veletek.

15. xti_ (válaszként erre: 13. - Fd8e423e9e)
2009. szept. 16. 21:25
lehet, hogy pont kifogtam, de inkább kefírt szoktam venni, mert azok már a bolt hűtőjében puffadnak :)
2009. szept. 16. 21:19
Ha rendbe szeretnéd tenni az emésztőrendszered, akkor arra jó a normaflore.
13. fd8e423e9e (válaszként erre: 10. - Xti_)
2009. szept. 16. 21:18
Nekem az activia fel szokott puffadni szobahőmérsékleten...
12. svenik
2009. szept. 16. 20:51
azt inkább ne tudd meg
2009. szept. 16. 20:10
azt is tudjátok, hogy mi mindent tesznek még bele bacikon kívül?
10. xti_
2009. szept. 16. 19:47

egyszer egy hatóanyag-szakértő azt mondta egy tv-műsorban, hogy ha valóban élőflórás, szobahőmérsékleten fel kell puffadnia. kipróbáltam:semmi puffadás!

a gyümölcsösön persze nincs mit csodálkozni, hiszen a cukor baktérium-ölő (pl. a lekvár így működik) de a sima sem csinált semmit...

2009. szept. 16. 17:51
Az activia nekem jó volt,a gyümölcsös!És isteni finom!:)Csak már nincs rá keret!:(
2009. szept. 16. 17:37
sztem bablaaa
2009. máj. 24. 18:04

Az aktiva egy ismerősömnek rendbehozta a székletét.

De folyamatos evése hozzászokik a szervezet és nincs hatása. Érdemes kuraszerüen enni.

2009. máj. 24. 12:41
Úgy általában a joghurtban (vagy kefirben, vagy általában a fermentált tejtermékekben) lévő baktériumok a bélflóra emésztést serkentő baktériumait, illetve az immunrendszert karban tartó, szintén a bélben található baktériumokat "segíti/szaporítja". De ehhez nem kell Activiat enni, akármilyen joghurt megfelel, ha natúr! A legjobb étkezés után desszertként fogyasztani, illetve kevéssel lefekvés előtt.
5. moncsicsi83 (válaszként erre: 2. - Fadigflo)
2009. máj. 24. 12:35
Én az activia natúr joghurtját szoktam enni zabkorpával. Azt szeretem, viszont a gyümölcsös joghurtokkal nem vagyok megbarátkozva, nagyon ritkán eszek 1-1 dobozkával...
2009. máj. 24. 12:35
Nekem sem a natúr sem az ízesített nem használt.Szerintem csak üzleti fogás.Megvesszük,mert azt mondják,egészséges.
2009. máj. 24. 12:34
Dehogy teszi! :D
2009. máj. 24. 12:32

Szerintem nem.

Szerintem az activia sem, de én azért eszem.. de a sima danone tuti nem.. Csak reklám az egész. Jó, lehet, hogy a natúr változat jobb lenne...

Próbáltad a búzakorpát?:)

2009. máj. 24. 12:30
Danone joghurt! Tényleg rendbe teszi az emésztőrendszert? Tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook