Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Csúnya férfiak esélyei a nőknél? fórum

Csúnya férfiak esélyei a nőknél? (beszélgetős fórum)


25. 4477403e12 (válaszként erre: 2. - Orsi2017)
2020. jan. 20. 18:08

És a szexuális vonzalom?

Azért ahhoz nem árt,ha valahogy kinéz az illető,mert nem feltétlen beszélgetőpartnert keresnék életem hátralévő részére páromnak.


Meg ez annyira szubjektív,hogy kinek mi a szép.

Én pl rosszul vagyok a "mackós" férfiaktól,legyen magas,vékony,szálkás,nulla hájjal.

Valakinek meg ez nem tetszik.

Vagy pl szeretem,ha valami különleges van a férfi arcán,egy elálló fül vagy nagyobb,orr nekem tud nagyon szexi lenni,mások meg kinevetik az ilyen hapsikat.

Mindenkinek van esélye párt találni,tok mindegy,hogy nézel ki,milyen a kisurgazasod,valakinek az lesz a legszebb,legjobb a világon.

24. Channa* (válaszként erre: 14. - F8db0709b8)
2020. jan. 20. 18:07
Kasza:D
23. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 20. 17:52
A Jáksónak jó a dumája, neki van esélye szerintem:)
22. b4089dc141 (válaszként erre: 20. - Scherlock)
2020. jan. 20. 17:43
Szerintem is !
21. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 20. 12:59
Minden belső kisugárzás kérdése és magabiztosság. Van egy ismerősöm aki mindig hisztizik hogy csak a jó pasiknak van nője és neki sosem lesz. A srác egyáltalán nem csúnya, van rajta kis felesleg és ennyi. Ha nem rinyálna hanem ismerkednek már rég lenne párja. Nála "rondabb" férfiakat is láttam már nővel.
2020. jan. 20. 12:58

Minden relatív.


Lehet, valakiknek Te vagy csúnya.

2020. jan. 20. 12:49
A szépség relatív. Ami megfogja az embert, az a kisugárzás.
2020. jan. 20. 11:01

Kolléganőm egy időben nagy férfifaló volt, de csakis a csúnya, okos férfiak jöhettek nála szóba.


Az is megfigyeltem, hogy nem egyszer kimondottan ronda nőknek egészen jóképű férjeik vannak.

17. Hekate (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 20. 08:58

Valóban rosszabb esélyekkel indul az, akinek előnytelen a külseje. Az csak még tovább tetézi a dolgokat, ha emellé még zárkózott, félénk személyiség is.


Valamin érdemes változtatnia..dolgoznia önmagán..a sikeres párkeresés érdekében. Pl. nyitottabbá válás, aktívabb társasági élet, oldódás..sport.. előnyös frizura..finom illat..ápoltság kiemelten fontos...minél távolabb áll a modell mivolttól az emberfia/lánya. Szerintem.


De ezek korántsem garanciák semmire. Se oda..se vissza.

16. pteri (válaszként erre: 7. - Szöszifiú)
2020. jan. 20. 08:46
Ez egy kicsit ellentmondásos. Ha szerinted nem a külső a fontos, te miért csodaszép nőt választottál? És nekünk, nem annyira szép nőknek miért nem udvarolnak soha Adoniszok?
15. Csalános (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 20. 08:28
Ha egy nő meglát egy nem helyes vadidegen férfit, nem biztos hogy ismerkedne, ez igaz. Ha egy társaságban beszélgetnek és értelmes, megváltozhat a véleménye. Csak a férfinek legyen szókincse és ne legyen "néma levente". Azért a már említett Jáksónak a dumája sokszor gusztustalan volt és nem mindenkinek jön be. Azt mondják a zsák megtalálja a foltját.
14. f8db0709b8 (válaszként erre: 13. - Channa*)
2020. jan. 20. 07:52
Ki az a Kaszás Tibi?
2020. jan. 20. 07:47

Én mindig rácsodálkozok az ilyen témákra, ugyan is a szépség annyira szubjektív. Kinek ez szép, kinek az.


Igen, biztos van, akinek Jáksó is jóképű, ahogy pl. Kaszás Tibi? is. És még sorolhatnánk a végtelenségig.


Nőkkel ugyan ez a helyzet.

Sok nőt a TV-ben gyönyörűnek mondanak, én meg csak pillogok, hogy ez vajon mitől gyönyörű?


Vannak pasik akik szerintem jóképűek, mások szerint pedig lehet, hogy ronda, ahogy én is van akinek szép vagyok és van aki szerint ronda.


Én nem mondom azt, hogy a külső nem fontos, hanem csak is a belső, ami megszépíti a csúnyát is, mert ez nem igaz. Elsőre mindenki a másik külsejét látja és ez alapján eldönti, hogy szerinte szép e annyira, hogy szóba álljon vele.


Nehezen tudom elképzelni azt, hogy valaki félre tudja tenni a másik külsejére vonatkozó elvárásait. Ezt akkor sem tudom elképzelni, ha a számára csúnya ember jelleme elragadó.


Ezért szerintem álszent, amikor valaki azt mondja, hogy a külső nem számít.


Számít, ez az első, amit megítélünk, és bár nem szereti senki kimondani, de igen is eszerint választunk és nem fogunk egy számunkra taszító külsejű emberrel ismerkedni, mert hátha szép a lelke...


Én azt gondolom, hogy mindenkinek meg van valahol a párja, így igen, a számomra csúnya embernek is. És nem csak gondolom, hanem tapasztaltam is, hiszen hány pasi megnősült, párja van már, azok közül is, akik szerintem rondák.

12. vivo44
2020. jan. 20. 07:40

Elnézést mindenkitől!

Az említett Jáksónak van felesége, gyermeke. Hogy is jön ide a pasi? Úgy tűnik mégsem annyira ronda. Sőt senki nem ronda valójában, mivel nem egyformák az értékítéleteink, elvárásaink a másik felé, magunkkal szemben. Ami nekem szép, az másnak lehet csodaszép és ez fordítva is. Mindenkinek meg van valahol a párja.

Véleményem szerint nincsen olyan ronda pasi, aki ne találna párt, társat mint inkább a korábban hozzászólók véleményeit osztanám, hogy a belső jellem, a kisugárzás sokat ronthat vagy éppen javíthat.

11. f978ed8ac1 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 20. 06:57
Ha már felhoztad Jáksót, nem a külseje miatt taszító annyira, hanem pl.mostanában is az aktuális viselkedése miatt. De lehet, hogy azért mocskolódik, mert a csúnya külső megcsúnyítja a belsőt is? Ki tudja.
10. andita1 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 20. 06:48
Csak megerősíteni tudom a többiek szavait, nem a külső a lényeg. Valószínűleg azért van a sok visszautasítás mert annyira önbizalomhiányos a pasi. Na ha egy férfi nyámnyila, halk, bezárkózó, akkor mindegy hogy néz ki, senkinek sem kell.
2020. jan. 20. 03:54
A mai világban a nők szerintem inkább vannak együtt egy kevésbé vonzó férfival aki mellett biztonságba érzik magukat mint egy kigyúrt modell típusú pasival, aki minden nő álma és el is szerethetik. Van egy ilyen mondás is, megszerezni könnyű megtartani nehéz. Amilyen gusztustalan anyagias világot élünk sajnos ez igaz is. Senkit nem tart össze manapság a közös gyermek sem. Úgyhogy persze legyen benne valami ami vonzó, de leginkább szerintem a nők valóban nem a tipikus szép fiúkat szeretik.
8. Guruljka (válaszként erre: 7. - Szöszifiú)
2020. jan. 20. 03:07
Akivel, a jelek szerint, szépen éltek, és ez a lényeg!
2020. jan. 20. 00:01

Szerintem nem ez a legfontosabb, ha valaki szerint megis, ott mar baj van.

En is kb esellyel palyaznek a Szepseg es a szornyeteg ferfi foszerepere Zambo Jimmyvel szemben (elnezest), es megis csodaszep, aranyos, kedves, szeretnivalo Parom van.

6. Guruljka (válaszként erre: 5. - Simple)
2020. jan. 19. 23:22
Én a "túl szép" pasikkal szemben inkább kicsit bizalmatlan vagyok, mert ők gyerekkoruk óta megszokták, hogy kevesebbet kell teljesíteniük a céljaikért, a külső megteszi a hatását.
5. simple (válaszként erre: 4. - Guruljka)
2020. jan. 19. 22:41
Szerintem is csak azok panaszkodnak a külsejük miatt, akik amúgy belül tök üresek. Mert a belső értékekkel lehet kompenzálni a külső adottságokat. Mondjuk számomra viszont fordítva nem, tehát hiába lehet valaki külsőre egy jóképű kigyúrt gatyamodell, ha nem intelligens, nem lehet vele beszélgetni, nevetni, akkor esélye sincs semmire.
2020. jan. 19. 22:28

Jáksó szerintem nem az a kimondott önbizalomhiányos.

Imertem én is csúnya, sőt a számomra gusztustalan pasit, de okos volt és művelt, és volt egy sajátos stílusa. Ha őt kerested egy tömegben, azt kellett nézni, hol lógnak fürtben a nők, ő volt középen.

3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 19. 22:28

Talán társaságot kellene váltanod, ha ilyen negatív tapasztalataid vannak.


Attól, mert valaki nem egy reklámarc, még lehet tökjófej, akivel jókat lehet beszélgetni.

Nem minden a küllem, a fejben sem árt, ha van valami.

2. Orsi2017 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 19. 22:24
Ugyan már. Nem minden a külső ...
2020. jan. 19. 22:12

Sziasztok!

Szerintetek egy valóban nem helyes férfi, előnytelen külsővel rendelkező férfi, mint például Jáksó László, milyen esélyekkel indul a nőknél. Tényleg valamiben nagyon ki kell emelkednie és még úgy is nehéz dolga van csak azért mert sokszor a rossz külső mellé önbizalomhiány, félénkség is társul a sok visszautasítás miatt és ugye ez egy ördögi kör, így valószínűleg a csúnyább férfiak a mai világban a mai felszínes világban örök agglegények lesznek és egyedül maradnak, ti ezt hogy látjátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook