Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csíp ha pisilek és túrószerű folyásom is van mellette sárga folyás mi használhat? fórum

Csíp ha pisilek és túrószerű folyásom is van mellette sárga folyás mi használhat? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. okt. 25. 14:29
genia92 nekem ez vált be. Természetes növényi összetevöjü, gyógyszertárban recept nélkül kapható, hüvelykúp. Bár elég kellemetlen szagú, de nagyon szépen kitisztít. Naponta 1x kell használni, nekem 4 elég volt. amiket a doki felírt már nem használt, sajna erre a betegségre nagyon hajlamos vagyok. Ha már érzem hogy valami nincs rendben Kezd felborulni a ph)csak lefekvés elött felrakok 1-et, másnap már minden ok. Érdemes lenne kipróbálnod, nekem csak ez vált be.
2009. okt. 25. 13:42
én ugyan evel küzdök.klion kúpot kaptam 10 napig kell használni.nagyon gyorsan kellene egy kivizsgálás mert nekem hpv vírusom is volt ez miatt ami köztudottan méhnyakrákot okoz.az a szexuális élet miatt van...egy kis gombás fertözésből indul.ami most jelenleg neked van.és ez 1000 %
2009. okt. 25. 13:38

Lehet,hogy fel van sértve a bőr nem? Mondjuk nekem még ezt sem mondták.

Jó tudom nem ide tartozik de egyszer egy jósnő azt mondta,hogy ezzen a sárga folyással egyszer műtétre fogok menni...

2009. okt. 25. 13:35

Már nagyon sok 3 napos kupot kaptam. Már ki sem váltottam az utóbbit mert tudom,hogy nem használ.

Mást nem írnak fel. Nem küldenek sehová hiába beszélek nekik.

Spirált nem használok. Sőt semilyen antibébit nem szedek.

2009. okt. 25. 13:33
Szia! Nekem is ez volt a problémám. Nálam az segített, hogy cickafarkfű teát ittam literszámra és ülőfürdőztem is benne. Emellett kipróbáltam az irrigálást natur joghurttal, mert az visszaállítja a ph értéket. Egy időre eltűnt, de aztán megint visszajött. Most egy ideje megint nincs, kipróbáltam egy irrigátort. Elküldöm priviben a nevét.
6. vereskati (válaszként erre: 5. - 9c8432d068)
2009. okt. 25. 13:33
jaja:)
2009. okt. 25. 13:32

Nőgyógyász és urológus.


A csípős pisi hólyaghurutra(felfázásra,vagy bakteriális fertőzésre) utal,a folyás nőgyógyászati probléma.

Ez nem a tisztálkodás függvénye jobbára.

2009. okt. 25. 13:32

Szia!

A csípő vizelés utalhat felfázásra, de hüvelyi gyulladásra is. A folyás ( a leírásod alapján) gombás eredetű lehet. Mindenképpen kellene egy normális orvos aki rendesen kivizsgál. egyébiránt folyást, fertőzést spirál is okozhat.

2009. okt. 25. 13:31
ez biztos hüvely gomba lehet,csak valszeg neked az a 3 napos kúp nem használ,másikat kellene helyette.Mindegyik orvos ugyanazt írta fel?
2. Mokka78 (válaszként erre: 1. - Hableány24)
2009. okt. 25. 13:30
használd el az a 3 napos kúpot, és ha még mindig nem javul akkor menj vissza a dokihoz!
2009. okt. 25. 13:28
Már több orvosnál voltam. Rendesen kivizsgálni egyik sem akar. Még magándoki sem. Felírják azt a 3 napos kupot és ennyi. Ennyire segitőkészek!! Pedig rám aztán nem mondhassa senki,hogy azért lenne mert nem tisztálkodom,ápolom magam.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook