Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csajok Csepelről, akik a Hoxán vannak? fórum

Csajok Csepelről, akik a Hoxán vannak? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
474. Macsek. (válaszként erre: 469. - Doggie)
2010. dec. 22. 17:51

Ne izgulj, holnap délelőtt is lesz még választék.

Rengeteg szebbnél szebb fa volt.

473. Lyrian
2010. dec. 22. 17:51

Már megyek is.


pirinyót az iwiw-en találtam meg egy kis segítséggel. :)

472. Lyrian (válaszként erre: 469. - Doggie)
2010. dec. 22. 17:51

Nem visszanemjelöltél drága, hanem nem jelöltél be. :)


Aha, erre gondoltam, de nem pocskondiázósra. :)

471. doggie
2010. dec. 22. 17:50
Lyrian! Bejelöltelek facebook-on,nem felejtkeztem el rólad. Nézd meg,nekem azt írja,hogy már bejelöltelek.
470. Macsek. (válaszként erre: 468. - Lyrian)
2010. dec. 22. 17:50
Milyen fórumra gondolsz?
469. doggie (válaszként erre: 459. - Macsek.)
2010. dec. 22. 17:48

Macsek! Csak annak örülünk,hogy albérletben vagyunk,és reménykedünk,ha egyszer saját lakásunk lesz,akkor nem ilyen szomszédot fogunk ki. A szembe szomszédunk már gyűjti róla a bizonyítékokat és bíróságra viszi az ügyet. Mi azért még bírjuk a kiképzést,jót nevetünk az ilyeneken. Ráér ő idegeskedni.

Szóval elektromos cigi?Ahha,jól félre értelmeztük férjemmel :) Azt hittük net függőségről van szó cigi függőség helyett.


Druszám! Szerintem is nagyon szép fák vannak a piacon,mi sem halogatjuk tovább,már nem is lehetne,holnap délelőtt oda megyünk megvenni,remélem még lesz választék.


Lyrian! Nem jelöltelek még vissza? Na várj,mindjárt utánanézek. Bocsi. 1órakor elmentünk itthonról,gyalogoltunk a tesco-ig,aztán meg hazafelé a tescos busszal akartunk jönni,de az teljesen más irányba ment,aztán visszavitt a tesco elé,jó kis körutat tettünk a Csillag lakótelepen. De tetszett amúgy,csak most kivagyunk kicsit,kaja meg még sehol :(

Amúgy a saját fórumon azt érted,hogy titkosítani? Mert manapság ezt szokták. Engem most dobtak ki egy ilyenről pusztán mert már csak olvasó voltam,de nem írtam be,mert elvesztette jelentőségét az egész. Baba fórumnak indult,elejétől fogva ott voltam,csak egy idő után átment "ki tudja jobban pocskondiázni az anyósát,sógornőjét,stb" című fórumra.

468. Lyrian
2010. dec. 22. 17:24

Igyekszem mindenkinek válaszolni egyszerre. :)


pirinyot megtaláltam. :)

köszönöm, kicsit már jobban vagyok, de még mindig nyögök, de lázam már nincs, csak olyan elesett-felesett, köhögős még mindig a dolog. Nagybevásárlást elintézte a párom... hát nem egy tündér???? És semmit nem felejtett el!!!! :)


Csillagom, az enyém nem ilyen, hanem ilyen:

[link]

jobb felső sarok, kép, tiszta fekete (mondtam, hogy olyan, mint egy pendrájv. :D


Kérdés: mi lenne, ha csinálnánk magunknak itt egy saját fórumot? Ez csak ötlet.


Vírusmentes virtuális pussz!

467. Macsek. (válaszként erre: 463. - Lyrian)
2010. dec. 22. 16:23
Rólam is :((((
466. pirinyo79 (válaszként erre: 463. - Lyrian)
2010. dec. 22. 15:33
Hogy vagy? Remélem jobban vagy már,és nincs semmi baj!
465. CsillagTM (válaszként erre: 463. - Lyrian)
2010. dec. 22. 15:19

[link]


áhááá. :)

464. CsillagTM (válaszként erre: 460. - Macsek.)
2010. dec. 22. 15:19
ha ma nem találok a Lidl mellett, akkor holnap délelőtt kinézünk, köszi!
463. Lyrian
2010. dec. 22. 14:41

Macseknél a pont. :) Elektromos cigizek.


doggie, rólam teljesen elfelejtkeztél bejelölgetésben. :( Megyek ríni. :(

462. CsillagTM (válaszként erre: 456. - Grapefruit85)
2010. dec. 22. 13:21

visszajelöltelek:)

még nem voltam...de annyira érdekel...meg rám is férne :D

461. Macsek. (válaszként erre: 457. - Doggie)
2010. dec. 22. 12:40
Nemnem, létezik úgynevezett elektromos cigi, és Lyrian azt szívja rendes cigi helyett.
460. Macsek. (válaszként erre: 455. - CsillagTM)
2010. dec. 22. 12:38

Voltunk ma reggel a piacon, rengeteg, szebbnél szebb fenyőfa van.

Szerintem érdemes kimenned oda, biztos találsz valami megfelelőt.

459. Macsek. (válaszként erre: 453. - Doggie)
2010. dec. 22. 12:36

Sajna ismerős a szitu...

A mi házunkban is volt egy ilyen vén boszorka, pont a felette lévő lakásban laktunk.

Soha az életemben nem mentem be cipővel a szobába, és volt olyan alkalom, hogy elkapott, hogy jó lenne, ha nem éjszaka mászkálnék magassarkú cipőben a szobában, mert ő nem tud aludni. És ha lehet, éjszaka ne menjünk már ki pisilni, mert ha lehúzzuk a WC-t azt ő hallja, és felébred, és utána nem tud visszaaludni. Hát bakker! Egyszer, csak egyszer szólt be a férjemnek, na ő úgy kiosztotta, hogy onnantól kezdve kuss volt a neve. Szinte örömtáncot jártunk, amikor onnan elköltöztünk.

458. doggie (válaszként erre: 456. - Grapefruit85)
2010. dec. 22. 12:30
Köszi a visszaigazolást :)
457. doggie (válaszként erre: 455. - CsillagTM)
2010. dec. 22. 12:27
e-cigi: mint e-book, e-mail, stb. Minden,ami internettel kapcsolatos, szerintem erre gondolt Lyrian.
2010. dec. 22. 10:58

Csillag bejelöltelek iwiwen! Voltál már zumbázni amúgy? Milyen? Tetszik? Mindenképp kifogom próbálni!

Doggie visszaigazoltalak!

Cigi: Kb egy éve tettem le,előtte azért szívtam tisztességesen!Hétvégén akár 3 doboz is elment.Hála égnek úgy megutáltam hogy azt hiszem soha nem szokok vissza!Utáltam már a szagát magamon,a hajamon a bőrömön a ruhámon...Meg azt hogy ha már csak pár szálam volt akkor addig nem nyugodtam le míg nem vettem egy újabb dobozzal.Teljesen uralja az ember idegrendszerét!Utálatos.

455. CsillagTM (válaszként erre: 454. - Lyrian)
2010. dec. 22. 10:06

mi az az e-cigi?:)


karifa: nem, majd ma...húzós lesz: reggel vérvétellel kezdtem, most mindjárt kiugrok melóhelyről pár ajándékért, munka után elmegyek a családi meglepiért, utána haza Csepelre, favétel, majd zumba (remélem), végül vacsi és - elvileg- nagytakker, de azt sztem inkább hnap délelőttre hagyom:)

454. Lyrian
2010. dec. 22. 06:33

Sziasztok lányok!


A tegnapi napom fetrengéssel telt. Rám lett parancsolva, mert 38,8-am volt és napok óta köhögök. Rémes volt csak feküdni és feküdni, de párom hajthatatlan volt. Lehet, hogy csak félt, hogy a karácsonyi kaját neki kell megfőznie? :)


Ma viszont láz még nincs, viszont vásárlás lesz.


Cigi: 30 évig dohányoztam, napi 2 csomaggal. Kivéve a terhességeket és szoptatásokat. Most már majd egy éve e-cigizek és nem hiányzik a "normális" cigi. Inkább szívom a "pendrájvomat". Ja, mert nincs cigi alakja.


Szilveszter, karácsony itthon. A nagyok már elköltöztek, a kicsi az apjánál lesz. Bár lehet, hogy szilveszter előtt még elmegyünk egy jó kis zúzós koncertre, ha találunk valahol.


Csillag, sikerült a karácsonyfa-vadászat?

453. doggie (válaszként erre: 452. - Macsek.)
2010. dec. 21. 20:46

Húúú,imádom a házibulikat!

50ember? Az nem semmi!

Sajna a mi szomszédunk annyira gógyis,hogy még abba is bele akar szólni,hogy hányan,hányszor és mikor menjünk ki cigizni a saját erkélyünkre.

3nappal ezelőtt meg is rugdosta itt a ház előtt egy másik nyanya. De rá is fért a lepcses szája miatt. De hogy mennyi ilyen barom van...

452. Macsek. (válaszként erre: 449. - Doggie)
2010. dec. 21. 18:40

Már nem lakótelepen lakom, de amikor ott laktam, az sem akadályozott meg a bulikban.

Volt, hogy átjött a szomszéd, de szerencsére csak egyszer, akkor is már hajnali 3 óra volt.


Arra is volt péda, hogy egy 54 négyzetméteres lakásban (szerencsére nem a mienk volt) 50 ember bulizott. :) Na az a nem semmi!!!

451. doggie (válaszként erre: 450. - Pirinyo79)
2010. dec. 21. 17:07
:)
2010. dec. 21. 16:55

Sok az egybeesés :)

Nekünk is Szilveszterkor van az évforduló :)

449. doggie (válaszként erre: 445. - Macsek.)
2010. dec. 21. 16:49

Szia!

Büszke is lehetsz,talán ez az egyik legnehezebb dolog.


Igen,eredetileg 30-án lett volna,de nem jött meg az útlevelem. Legnagyobb szerencse,hogy apám a hivatalban dolgozik,meg nagyon jó fejek a beosztottak is,úgyhogy kinyitották nekünk.


Házibuli lakótelepen? Vagy te nem is lakón laksz?

448. CsillagTM (válaszként erre: 447. - Macsek.)
2010. dec. 21. 15:40
mi szerintem mint tavaly: a kanapén fetrengve a tévé előtt, utána pedig az ágyon fetrengve......;) :D
447. Macsek. (válaszként erre: 446. - CsillagTM)
2010. dec. 21. 15:30

Köszi ;)


Mi itthon, de baráti társasággal olyan zenés, táncos ereszd el a hajamat buliban. :D


És Ti?

446. CsillagTM (válaszként erre: 445. - Macsek.)
2010. dec. 21. 15:13

na mi van, mindenki otthon szilveszterezik? :D


ja és grat a cigivel kapcs!!

445. Macsek. (válaszként erre: 443. - Doggie)
2010. dec. 21. 14:30

Sziasztok csajok!

Válaszolnék én is :)

Dohányzás: január 21-én lesz 1 éve, hogy letettem. 20 éve szívtam napi 1 dobozzal. Nem mondom, hogy egyszerű volt, de megcsináltam, és nagyon büszke vagyok magamra. :)

Szilveszter: Itthon csinálunk egy házibulit a barátainkkal. :) Remélem jól fog sikerülni.


December 31-én volt az esküvőtök? Az tök jó.

Képzeljétek nekünk meg most Szilveszterkor lesz megismerkedésünk 21. évfordulója. Te Jó Ég, mintha tegnap lett volna! Hogy repül az idő!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook