Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ciklus 43. nap után negatív teszt fórum

Ciklus 43. nap után negatív teszt (beszélgetős fórum)


5. Ágio8405 (válaszként erre: 4. - Nona515)
2021. okt. 21. 20:26

Örülj ha csak ennyi lesz. Sokaknak okoz komoly hormonproblèmát,

Meddőségi gondokat

4. Nona515 (válaszként erre: 3. - Ágio8405)
2021. okt. 21. 12:08

Köszi Ági!:)

Mindenképp hagyok időt rá,csak meglepődtem, hogy ennyi baja kijött az embernek >*<

Több helyen olvastam ezt,hogy fogi után eljöhetnek ezek,ahogy ürül ki a szervezetből.

3. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Nona515)
2021. okt. 21. 11:25
Akàr egy év is lehet mire rendeződik gyógyszer után a ciklus. Sokunknak volt sok hónap. Adj időt a szervezetednek regenrálodni. Reméljük hamar beáll és sikerül a baba.
2. Alnisa (válaszként erre: 1. - Nona515)
2021. okt. 21. 10:27

10 év fogamzásgátló szedés rendesen megzavarhatja a ciklusodat.

Még az is lehet, hogy épp most van peteérésed, hisz nem tudni fel tudott e már támadni hamvaiból a petefészked.

De valszeg ebben a hónapban kimaradt a petetérés és most próbálkozik a szervezeted a mensivel.

Esetleg érdemes lh teszttel nézni van e peteérés vagy hőmérős módszerrel is akár.

Vagy kicsit türelmesebb vagy és megvárod, míg rendeződik a ciklusod. Ha szerencséd van, akkor egy kb 3 ciklus alatt beáll, ha nem akkor akár 1 évig is eltarthat.

2021. okt. 21. 09:02

Sziasztok!

Férjemmel úgy döntöttünk családosodunk(30 vagyok). Symiciát szedtem 5 évig, előtte pedig Lind.20-at szintén 5 évig.

Szept.8-a óta nem szedem a fogit, havi baj akkor megjött rendesen, viszont azóta semmi.Fogi után kB 2 hétre rohadt fáradt voltam,aludni tudtam volna, a derekam fájt meg szédültem. A tesztek negatívak. Babára gyanakodtunk, mert a reggeli émelygéseim pár hete vannak,derékfájás megmaradt, meg egyszer volt olyan érzésem, mintha megjönne,de semmi. 43.napnál járok, ma reggel volt egy halvány rózsaszín pötyim, mellé megint a derékfájás,de azóta nem fáj és vérzés sincs. Dokim szabin van. Plusz ma csináltam volna tesztet, mert 6 napja késik (de gondolom a fogi miatt lehet). Járt már valaki így?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook