Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ciki a fehér bőr? (semmi nap, semmi szoli) fórum

Ciki a fehér bőr? (semmi nap, semmi szoli) (tudásbázis kérdés)


28. 3e253763f5 (válaszként erre: 27. - Szimba)
2010. aug. 30. 14:10
Az biztos!!:)
27. szimba
2010. aug. 30. 13:55
teszek rá, hogy ciki vagy sem, az egészségem fontosabb :)
2010. aug. 30. 13:45

Egyáltalán nem ciki!!:)


Van akinek szerintem határozottan jobban áll,mint a barna!


Én is elég fehér vagyok de már belenyugodtam...bár nekem még mindig jobban tetszene magamon a barnább bőr...,a barátomnak szolija van...így még nagyobb a kísértés..:)

2010. aug. 30. 12:56
Én is teljesen porcelánbőrű vagyok. Ma már nem zavar, de régen sokat csúfoltak miatta.. de hát nem tehetünk róla :) nekem szerintem nem is állna jól a barnaság. Én is épp lassan szőkülgetek megint, és nekem is kék szemeim vannak, elég érdekes lenne barnán. Azt nem bánom ha a vállam vagy a hátam kicsit megfogja a nap, de ezt nem nagyon tudnám túlteljesíteni :D
2010. aug. 30. 12:31
engem kifejezetten zavar, ha egy kicsit is barnulok. szeretek fehér lenni, meg hülyén is nézek ki barnán kék szemmel és ultraszőke hajjal:D
2010. júl. 4. 00:27

Én nagyon ódivatú lehetek, mert a természetre bízom a barnaságom. Ha dolgom van, kimegyek a napra, ugyan már, nem bujkálhatok mindig a lakásban meg napernyő mögé... ha meg nincs dolgom odakint, akkor nem fekszem ki feketére sülni, aszalódni a napra, ennyi.


A vállaim, karjaim, szép barnák, a lábaim még elég haloványak, mondhatni "hyporeklám-fehérek". Valamelyik nap meg is szóltak, hogy nem vennének fel szoknyát ilyen fehér lábakra a helyemben. Én werre azt mondtam, ha mindig eltakarom, mert szégyellem, hogy fehér, akkor sosem barnul le, nem? ;)

22. fibi82
2010. júl. 3. 19:46

Én már 3 éve abszolút nem napozok, és már büszke vagyok a fehérségemre:)

Elég sok baj történt így is a bőrömmel a napozások miatt:(

21. szisi
2010. jún. 23. 13:45

Végül is el lehet dönteni, hogy a fehér bőr cikibb-e, vagy mondjuk egy melanoma... (Bár ez utóbbit nem cikinek hívnám, hanem valami sokkal komolyabbnak...)

Úgyhogy véleményem szerint inkább fehér bőrű legyen valaki.

2010. jún. 23. 13:07
egyáltalán nem ciki......!!!!!!
2010. jún. 23. 10:06

Nekem is fehér bőröm van. Egy ideig próbálkoztam lájtosan szolival, de nem használt, vagyonokat meg nem akartam rákölteni, aztán az ilyen-olyan barnító kencékkel, amik rettentő büdösek...

Sajnos nekem is volt már napallergiám és sok is az anyajegyem, ezért a napozás szóba sem jöhet. Sőt most égtem le (kinti munkában, szakadó esőben kezdtem, de aztán kisütött a nap), 30-as faktorú naptejem nélkül nem fogok menni a nyáron sehova...

A bőrgyógyász is megmondta, hogy ne napozzak.

Egyébként idéntől már nem zavar, mióta divatba jöttek a vámpírok, már büszkén vállalom :D

2010. jún. 22. 13:27
van egy ismerősöm, akinek hófehér a bőre. De neki azért, mert napérzékeny..neki sem ciki szerintem, nála ez egy "betegség" meg kell tanulni vele élni.
2010. jún. 22. 13:25
cikinek semmiképp sem ciki, de divat vagy nem divat, én nyáron maradok a barna bőrnél. Télen meg vagy lehetek fakó:) nekem személy szerint nem tetszik a hófehér bőr. olyan adams family-s. (Bocsi a fehér bőrűeknek, egyéni vélemény:))
2010. jún. 22. 12:18
Dehogy ciki, megint dívat, sokkal természetesebb, régen is fehér volt a nők bőre, napernyőt hordoztak magukkal. Szerintem is cikibb az agyon napoztatott / szolizott bőr.
2010. jún. 22. 11:58

Egyre több embert lehet látni fehér bőrrel:) Végülis ez nem rosz csak szokatlan.

Mindig idétlennek éreztem magam a fehér bőrömmel, de már kezdek megbarátkozni vele:)

14. klenca
2010. jún. 22. 11:10

Én nagyon bénán nézek ki amikor le vagyok barnulva rendesen, a szemeim meg világítanak mint az egykori Bounty reklámos csajnak.:((

Inkább a fehér bőr!

13. 5e48d37001 (válaszként erre: 10. - 74740b7c7c)
2010. jún. 22. 11:02
A fehér bőr most a divat,csak mi még ebben is elmaradottak vagyunk:-)
12. Ekka
2010. jún. 22. 10:40
Én is hulla fehér vagyok.. nem ciki, csak nem szép:D
11. Edó21
2010. jún. 22. 09:24
Régen én is sokat napoztam, szoli csak egyszer-kétszer voltam. De amióta ilyen erős az UV sugárzás, én úgy gondolom, hogy nem ér annyit az egész. Fő, hogy egészséges maradjon a bőröd. Azért a kicsi nap az kellene a D vitamin miatt.
2010. jún. 22. 09:22

..Csak engem is zavar ez a "beteg", fehér bőröm:D

Én sem mehetek napra..:S

Egyébként meg aeddig mindig barna voltam, nem túlzottan, de olyan kis híg tejeskávé-barna színem volt. Most meg mint egy hypo reklám.

Orosz Barbi barna lenne mellettem..


Igazából annyira nem zavar a színem, de mindenki teszi a megjegyzést, hogy: "jó barna vagy!!"

2010. jún. 22. 09:21
Én szeretem.:))
8. FairyJ (válaszként erre: 5. - Pityputy)
2010. jún. 22. 09:20
Szerintem is:)
2010. jún. 22. 09:17

Szia!

Miért lenne ciki?

Én mindig szerettem a napot, az egészségesen napbarnított bőrt, de nemrég operáltak le a vállamról egy rosszindulatú anyajegyet és a doki eltiltott a napozástól. Így kerülnöm kell az erős napot. Már megszoktam, hogy nem vagyok barna.

2010. jún. 22. 09:17
Egyáltalán nem ciki...Arisztokratikus ;)
2010. jún. 22. 09:16
szerintem az "agyonszolizott" bőr cikibb!
2010. jún. 22. 09:16
Nem ciki, most jön divatba a fehér bőr. Engem a munkahelyemen egy vásárló úgy megszólt, hogy le vagyok barnulva (pedig nem szoliztam, csak a telken dolgoztam)... Azt mondta nem divat, kilógok a sorból :D
2010. jún. 22. 09:16
ne az erdekeljen mit mondnak masok ha te igy jol erzed magad akkor az a legfontosabb.
2010. jún. 22. 09:15
sztem nem
2010. jún. 22. 09:14
Ciki a fehér bőr? (semmi nap, semmi szoli)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook