Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ceruzák... fórum

Ceruzák... (beszélgetős fórum)


1 2
4. 06bfdda89d (válaszként erre: 2. - Sz.erzsebet)
2011. febr. 17. 09:53
Köszönöm,akkor kipróbálom.Melyiket veszed nekik?(B,HB,stb)
2011. febr. 17. 08:47
Ez nálunk is örök probléma. Kell egy nagyon jó minőségű hegyező ezt is időnként cserélni kell és jó ceruzák. Én a garfitból a stabilot és a mapedet ajánlom nekünk ezek váltak be legjobban. Színesből a pelikán, de ez nagyon drága.
2011. febr. 17. 08:40
Szia! Látod ez nekem is problémát szokott okozni, mivel a lányaim imádnak rajzolni (én is, mivel megnyugtat)és nagyon sokféle ceruzát, faragót próbáltunk már ki. Ami bevált az grafitceruzából a ico koh-i-noor ceruzák, színesceruzából pedig a Bic.
2011. febr. 17. 07:57

Nem tudom,hogy ki hogy van vele,de én reggelente már kávé helyett a hegyezést használom szerény vérnyomásom rendezésére.Rendre megveszek 10db ceruzát és az első aktuális hegyezéssel le is hegyezem őket minire,mert újra és újra kitörik a hegyük,szóval el kell dobjam őket anélkül,hogy használva lettek volna.És már annyi félét vettem,tök drágák és már semmi ötletem nincs,hogy mégis melyiket kéne megvenni.Most is:a hegyezéstől tiszta mocsok a bal kezem és hólyagos a jobb kezem.Még erre egy drága hegyező megoldást hozna,de esetleg ha a ceruza lenne normális (é:hegyezhető),akkor az én aranyos picike kezeim sem néznének így ki...

Ötlet?:S

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook