Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ceglédiek csevegjünk fórum

Ceglédiek csevegjünk (beszélgetős fórum)


31. ee7835cc73 (válaszként erre: 30. - Szabotimi)
2009. máj. 4. 13:34
Szia!Gyönyörű gyerekeid vannak!A kutyákról nem is beszélve!Én is imádom a kutyákat,de amíg a szüleimnél lakunk addig nem lehet,de ha elköltözünk akkor biztos be fogok szerezni 1-2 huskyt,ez a kedvenc kutyafajtám,régebben tenyésztettük is,de az anyagi helyzetünk miatt fájó szívvel,de el kellett adnunk őket.
30. szabotimi (válaszként erre: 2. - Ee7835cc73)
2009. máj. 4. 13:20

Szia!

MOST TALÁLTAM MEG A FÓRUMOT!!

Én született Ceglédi vagyok:)

2009. máj. 4. 12:59

Köszi majd megnézem ezt az okosbabás oldalt,de én nem eröltetném ezt a lányaimnak.Szerintem elég jól fejlődnek így is.A nagylányom 4 éves létére 100-ig számol és ismeri a betűket,ja és egész nap énekel,mondókázik,de mindig mást, nem sűrűn ismétli önmagát.

Nálunk a zenebölcsit mazsolamuzsikának hívják és egy fiatal 2 gyermekes zongoratanárnő tartja.6 hónapos kortól nyugodtan el lehet kezdeni.

2009. máj. 4. 12:43
Mi úszni járunk monorra,a zenebölcsi gondolatával meg kacérkodunk,bár én ringató nevü foglalkozásnak tudtam eddig,de azt hiszem több neve is van.Az okosbaba.hu-n meg tudod nézni pontosan hogy mit is jelent,de a lényege hogy képeket kell mutogatni a babáknak,és max 8 hónapos kor elött ajánlott elkezdeni.Van aki csak üzletet lát benne, van aki meg hiszi hogy a gyerek intelligenciáját,tudását fejleszti. Én még nem tudom mi legyen.
2009. máj. 4. 10:30
Zenebölcsibe ill.oviba járunk a lányokkal és imádják.Úszásra azért nem járunk,mert mindkét lány ekcémás nekem meg víziszonyom van.Még nem hallottam az okosbabázás módszerről,mi a lényege?Ti jártok valahová?
2009. máj. 3. 22:38
Jártok valami babás foglalkozásra? Úszás?Mondókás foglalkozás?Vagy pl. mi a véleményed az okosbabázás módszerről?
2009. máj. 3. 22:32
Hát a türelemmel én néha hadilábon állok,mert mindig egyszerre jut eszükbe valamiért nyafogni és akkor akarnak játszani amikor mennénk valahová.Szerencsére a kisebbik nyugodtabb bár ő meg egy sajtkukac,a nővére meg egy kis hisztikirálynő,bármiért képes 1 pillanat alatt oltári hisztit csapni.
24. bodza55555 (válaszként erre: 23. - Ee7835cc73)
2009. máj. 3. 22:25
Igen,akkor szerencséd van, anyukád nagy segítség. De nekem négy kicsit kellet öltöztetni és mindig összel születtek amikor sok ruha kell.Nem panaszkodom,túl vagyok rajta, de mindig arra vágytam hogy olyan jó lenne csak egyre figyelni, és ez most megadatott,ezért is élvezem minden percét.Sokkal türelmesebb is vagyok,biztos korral is jár.
23. ee7835cc73 (válaszként erre: 22. - Bodza55555)
2009. máj. 3. 22:05
Nekem még egyenlőre annyiban egyszerűbb az esetem,hogy még a szüleimnél lakunk amíg rendbe nem hozzuk a házunkat és így anyukám sokat segít.Nem kell magammal cipelnem mindig a kicsit,bár oviba szeret velünk jönni így mivel már nem 1000 cuccot rájuk adnom jön velünk reggel és du is.
22. bodza55555 (válaszként erre: 16. - Ee7835cc73)
2009. máj. 3. 21:55

De. De sokkal jobb, mert nyugodtabb, magabiztosabb ráérősebb vagyok, és nem kell annyi pici felé figyelnem ,hanem most sokan fordulunk egy pici felé. régen mindig rohanás oviba de ehhez a legkisebbet is kelteni, öltöztetni, vinni magammal. Délben vissza ugyanez.rengeteg öltözés az agyamra ment.Ráadásul akkor még pest 6.ik em. panel.Most egész más , minden pillanatát élvezem.

Kertes ház és tudom hogy ez a legszebb időszak mert utána ahogy nő, kamaszodik, egyre nehezebb.

2009. máj. 3. 21:53

Én Regina vagyok,de ezt gondolom sejtetted a felh.nevemből.Én is itt születtem és mindig is itt éltem.Sulik:Várkonyi,Török János.

2006 ban mentem férjhez.Kecskeméten dolgozom,ill.dolgoztam a gyes elött.

Most mennem kell.Át kell adnom a helyet Apának!!!

Majd időnként benézek!!!Várom a képeket,hátha ismerjük egymást látásból:)

Szia.

20. ee7835cc73 (válaszként erre: 19. - 56e930fc2a)
2009. máj. 3. 21:48
Igen ceglédi vagyok itt születtem ide jártam suliba is(Mészáros,Károlyi,Bem).Egyébként Tünde vagyok a lányaim meg Evelin(2005.03.07)és Hanna(2007.02.01.)
2009. máj. 3. 21:43

Oké,az jó lesz.

Látom Te is olyasmi idős vagy mint én.

Mi a keresztneved?Mindig ceglédi voltál?

Nem is néztem hogy milyen idősek a gyermekeid?

18. ee7835cc73 (válaszként erre: 17. - 56e930fc2a)
2009. máj. 3. 21:33
Na itt vagyok!Ismerősnek tünsz valahonnan de nem rémlik honnan.Majd én is teszek fel képeket,ha jó lesz a gépem,mert ezen nincs egy darab sem.
2009. máj. 3. 21:30

Sziasztok.

Én ceglédi vagyok.

Mint látjátok van egy kislányom aki 1 éves. Imádjuk.Ő a szemünk fénye.

Látom már denny nálatok újabb baba érkezik?Gratula.

Mi majd év vége felé szeretnénk elkezdeni.

2009. máj. 3. 20:42

Akkor még szerencse,hogy a férjed jól keres.Én ugyanezt nem mondhatom el,mert éppen most vezetik be náluk a heti 4 napos munkarendet,úgyhogy még kevesebbet fog haza hozni.

Nem volt furcsa újra babázni,hisz látom már felnőtt gyerekeid vannak?

2009. máj. 3. 19:13

Én gyesen vagyok mert nem volt bejelentett állásom.Egy időben vállalkozó voltam ,de a bérleti dijjal együtt ez rengeteg fizetni valót jelentett ezért visszaadtam.Sajna feketén dolgoztam,(pedikür , masszázs)és így csak a minimum gyest kapom 25000.-

Most virágkötő tanfolyamra járok ceglédre.

2009. máj. 3. 11:18
Ez így van a Spar csak túlóráztat,de nem fizet.Mármint túlórát,meg egyébként sem túl sokat.Rengeteg helyre beadtam a jelentkezésemet sok helyen még azt sem árultam el,hogy vannak gyerekeim és mégsem kellek sehová sem.Most meg már nem is nagyon erőltetem.Főállású anyaként nem biztos,hogy kibírnám itthon.Nagyon hiányzik a munka,hogy emberek között legyek,meg hogy egyáltalán kezdjek valamit magammal.Te egyébként honnan mentél gyedre?
2009. máj. 3. 11:06
Nem mész el inkább főállásu anyukának ha sikerül a 3.-ik baba?Lehet hogy anyagilag nem sokkal jársz rosszabul,és a gyerekek szempontjából meg egyszerüen megfizetethetetlen lenne ha otthon lennél velük.Közben még az is lehet hogy az önmegvalósítás részeként,valami más pénz szerzési ötleted is születne.Mert gondolom a spar nem éppen álmaid netovábbja.
2009. máj. 3. 10:52
Sajnos nem vettek vissza a munkahelyemre(Spar)csak jövőre mehetnék vissza,ha lejár a gyes,de ezt valószínű elhalasztom(azért nem akarom még elkiabálni).
2009. máj. 3. 10:45
Mit dolgozol egyébként,ha nem vagy éppen gyesen?
2009. máj. 3. 09:38
Mi sem állunk valami jól anyagilag,mert tavaly vettünk házat és a banki törlesztésünk már majdnem a duplája,de ha most vártunk volna még a babával akkor jövőre v. 2 év múlva már nem biztos,hogy vállaltam volna ha visszamegyek dolgozni.Ja és nem akartunk nagy korkülönbséget a gyerekek között.
2009. máj. 2. 22:22

Albertirsán.

Igen ,de a mai helyzetben már nem merném vállalni a nagy családot.Régebben könyebbnek ítéltem meg a helyzetet.Ma sokkal bizonytalanabbnak érzem ezt a világot,pedig a férjem kicsit jobban keres mint az átlag.

2009. máj. 2. 21:31
De ahogy elnézem neked is népes családod van.Aranyos a pici lány,majd én is teszek fel képeket.
2009. máj. 2. 21:28
Csak 3-at,de a harmadikat azért terveztük hátha fiú lesz.Te hol laksz?
2009. máj. 2. 21:23
Hú! Hányat szeretnél?
2009. máj. 2. 20:24
Nekem két lányom van 2 és 4 évesek és talán már itt kopogtat a kistesó is.
2009. máj. 2. 20:23
Szia!Na végre valaki!
2009. máj. 2. 20:18

Szia!

Én csak a környékéről vagyok.Van egy 7 hónapos kislányom,meg egy 16 éves.Mármint akik velem élnek. A többiek már kirepültek, nagyok.

Szivesen beszélgetek,barátkozok.

2009. máj. 2. 17:15
Hahó,van itt valaki Ceglédről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook