Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Capsula de slabit fórum

Capsula de slabit (beszélgetős fórum)


1 2
2015. máj. 28. 10:50

Szia!

Én már szedtem és nagyon jó volt!! Sajnos nem tudom hol rendelhetek, én is szívesen vennék!

2015. máj. 10. 16:43

Sziasztok!

ki szedte a slim natural kapszulát?

milyen tapasztalatotok van?holnap érkezik a csomag!átvegyem e?

2012. márc. 9. 14:40
kedves holgyeim en is ki probaltam es igen csodasat fogytam tole de a hatul utojet en tapsztaltam :( Leigazolt sportolo vagyok es a merkozesek utan csinalnak Doping vizsgalatot es ki derult a Capsula Amfetamint tartalmaz ez valtja ki a porgest a nem alvast a kiszardast es atobbi erdekes tunetet amit eszlelheto...... ami meg rosz hogy fugoseget is okoz :(
2011. szept. 20. 08:40

Hello!

Romániában nem tiltották be!

Akiket én tudok lefogytak tole, és nem is hiztak vissza!

56. akanonn (válaszként erre: 55. - Amira)
2011. márc. 19. 14:52
Fogyaszt persze, de milyen áron. Romániában most tiltják be, azt mondták a tvben. Azt mondják droghoz hasonló anyag van benne. Az érrendszert tönkreteszi. Barátnőmnek és nekem már több mint egy éve fülcsengésünk van tőle, pedig nem szedtük sokáig. ne szedjétek!
55. amira (válaszként erre: 54. - Szandrea69)
2011. febr. 22. 13:02

Sziasztok!!!!

Még csak most olvastam a hozzászólásod , véleményed ehez a gyógyszerhez!!!

Tudod olyanoat írtál ami eléggé hihetetlen mert már csak azért is mert én szedtem ezt a gyógyszert!!! És tény első hónappban szinte semmit nem fogytam de utána fél év alatt 23kg fogytam le!!!! Azért ez a gyógyszer ha nem lett volna nem tudtam volna megállni hogy ne egyek nekem nagyon is kontrolálta az éhségrohamjaimat amit soha nem tudtam megállni!!! Ez a gyógyszer nem lefogyaszt hanem kontolál és ennek köszönhetően fogysz és igen is ha hiszitek ha nem én a fenekemről hasamról combomról rengeteget fogytam 90kg voltam most 67kg vagyok és nővérként dolgozok így vetettem le labort is hogy nincsen -e valami eltérés a véremben nem -e romlott a májfunkcióm...vagyis nem e okozok kárt a szervezetemnek. DE MINDEN RENDBEN VOLT !!!!

éS TÖBB ALKALOMMAL VETTEK TŐLEM VÉRT ÉS MINDEN RENDBEN VOLT TÖKLETES LETT!!!

Sőt orvosok is szedik mivel látták nálam az eredményt és felháborít ha valaki olyat ír hogy másokban kétséget támaszt ez a gyógyszer iránt, mert valótlan!!! kb50ember szedi a környezetemben és kivétel nélkül mindenki fogy!! Mindenki mondja hogy azóta rengeteget iszik van aki azt is mondja sokat pörög tőle sokkal jobban bír dolgozni, és nem jár az ételen az agya főleg az édességen!!Sokkal könnyebben tudja kontrolálni magát az én környezetemben eddig senki soha nem volt rosszul tőle pedig majdnem egy éve volt hogy szedtem és nem híztam vissza ...persze figyelek is erre mert valamit valamiért !!!! Köszönöm aki elolvassa!!!

Főleg azért is írtam mert Főorvosok ,orvosok ,nővérek is szedik és azért akkor csak érhet valamit ha én kezdtem el szedni és mikor megtudták nem hittek benne és tessék 50ember már hisz benne akit én tudok személy szerint!!!!

Kitartás mindenhez ez kell 6hónap és van értleme nem volt!!!!!

2011. jan. 25. 03:17

Kedves Fogyózók!


Én először (2009. év elején) nagyon jókat hallottam erről a kapszuláról.

Egy e.ü.-i dolgozó ismerősöm nagyon szépen lefogyott tőle! Ezért márciusban nekem is megvették a szüleim Nagyváradon (kb. 7500,- Ft), de - mivel elhúzódó légúti betegségem volt - halogattam a kezdést... És - bevallom - volt némi "gyanum" is a kapszulával kapcsolatban.

Aztán egy kivizsgálás során, áprilisban kiderült egy szívvel kapcsolatos születési rendellenességem... Egyébként is 100 körüli pulzussal dicsekedhetek, akkor is, ha nem csinálok semmit, csak ülök.

Pont akkoriban egy románul is tudó lány lefordította a kapszula leírását, és kiderült, hogy szív- és érrendszeri betegségben szenvedők nem szedhetik... és megemeli a pulzusszámot is...

Később hallottam olyat is, hogy van aki nem tud tőle aludni, mert olyan szívdobogást csinál, hogy...

Az e.ü.-i dolgozó ismerősünk - aki lefogyott tőle - hosszan táppénzre került, mert felborult a szervezetének az egyensúlya...

Júliusban váratlanul és hirtelen meghalt a gyerekkori legjobb barátnőm. 39 éves volt. Nagyon megrázott minket - a szüleimet is! Nem volt semmi baja, nem ivott, nem dohányzott, egy életvidám jó csaj volt! Egyszerűen "csak" nem ébredt fel! A boncoláskor sem tudtak megállapítani semmilyen halálokot! Semmilyen gyógyszert nem szedett, csak a Capsula de slabit-ot...

Én - ezek után - azt gondolom, nincsenek véletlenek... Persze, én nem szedtem be a kapszulát! És nem is adtuk oda senkinek, mert nem akarunk ártani...

Kérem, mindenki gondolkozzon el azon, mit szed be!!! Nem mindegy!!! Vigyázzatok Magatokra!!!

Inkább legyetek ducik vagy fogyjatok le mozgással és diétával!!!

Szeretettel: Sz. A.

2010. okt. 8. 20:32
Bocs.keveset ittam azóta többet iszom,ami jót tett.Amit még érzek,erősebb szívverésem van,ami gondolom nem a legjobb,de még van pár kapszulám... bár most olvastam,h valakinek kezdett zúgni tőle a füle és derült égből villámcsapás most tudatosult bennem,h tényleg amióta szedem nagyon zúg a fülem.Hetek óta járom a "fül orvost"de nem sikerült kideríteni az okot.Talán a kapszula?Nagyon kérlek ha van hasonló tapasztalatotok,írjatok.Borzasztó fülzúgással élni.És eldöntöttem kidobom a megmaradt bogyókat.
2010. okt. 8. 20:23
Sziasztok!én is szedem a kapszulát,fogytam is töle 1 honap alatt 5 kilót.Azelött nagyon keves
2010. aug. 14. 22:23
A kapszula sibutramint tartalamaz es mar nem lehet legalaisan vasarolni romaniaban.
2010. aug. 9. 15:33
Sziasztok! Az orvosom szerezte meg nekem ezt a "capsula de slabit" fogyókúrás kapszulát. Azt mondta a kapszula bevétele után már két órával nem leszek éhes. Hogy kell szedni nem is tudom gondolom egy kapszula minden reggel. Ő azt mondta van egy hölgy fél évig szedte mert ez egy kúra és 18 kg fogyott és tartja is. Ezt a kapszulát addig kell szedni amennyi kilót le szeretnél adni. Én nekem 8500.-t adta nem tudom hogy mennyibe is kerül igaziból. Ja még azt mondta Németországból szerezte be. Ma kezdem el szedni 2010 aug. 9. és be fogok számolni mi történt a kilóimmal. üdv.
49. erica06 (válaszként erre: 48. - Busainé Hidvégi Éva)
2010. ápr. 23. 10:26
Szia,kedves Éva!Én is olvastam nagyon jókat róla,és ha elfogy a zenslimem ezt akarom kipróbálni.Ha beírod a google-be,hogy arpfarm,ott a második blognál megad egy debreceni címet,és emailbe is lehet rendelni.Nézd meg ott,és ha sikerül sok sikert hozzá!Eredményeket írjál majd,biztos sok fogyni vágyót érdekelne.Erika
2010. ápr. 20. 17:19

Sziasztok!


Engem nagyon érdekeln ez a csoda bogyó,ha tudja valaki,hol és mennyiért megköszönöm

2010. ápr. 19. 13:53

Gratula neked.

Írjatok ha többet tudtok .Mert én nem ismerem ezt a terméket.

2010. febr. 26. 14:58
Én sokat fogytam tőle és nem volt semmi bajom, többet ittam mint szoktam, de ez csak előnyömre szolgált, azóta is megpróbálom tartani azt a folyadék mennyiséget! Nem jöttek vissza a kilók! Azt tudom róla, h használ, bejelentett termék az OÉTInél, keress rá az arpfarmra, van infó bőven, én is tőlük vettem. Hallottam h hamisítják, lehet olyan lett rosszul aki ilyenbe futott bele...
45. koko74 (válaszként erre: 43. - Netman)
2010. febr. 9. 19:38
Hello ! Nem tudom ,olvastal vagy hallottal-e mar rola , hogy az elmult egy-ket honapban ,hany fele fogyokuras gyogyszert vontak vissza ? Ezt meg mindig lehet vasarolni a romaniai gyogyszertarakban , de az az erzesem , hogy elobb utobb bebizonyitsak , hogy ezis tartalmaz valamiljen karos mellekhatasu anyagot . ( pl. sibutramint ) Most is orzom a dobozt amiben volt , es valahanyszor olvasom mindig azt irja : 100%NATURAL
44. koko74 (válaszként erre: 42. - Rafi82)
2010. febr. 9. 19:22
Hello ! Nalam mar a mmasodik naptol erzodott (latszott) hatasa , szerintem valamit nem jol csinalsz . Mikor szeded ?? Vacsorazol ?? Mennyi idonkent , es mivel meretkezel ?? A napi 1 tablettanal tobb szedese nem ajanlott. Azt NE TEDD
43. netman (válaszként erre: 37. - 184fc51850)
2010. febr. 7. 22:08
szeretném megkérdezni h hol lehet venni ebböl a bogyobol?elöre is köszönöm!!!!
42. Rafi82
2010. febr. 5. 07:48

Sziasztok!

Én 2 hete szedem a gyógyszert és mégse fogyok. Nálatok mikor indúlt be? 1 szemet szedek. Lehet többet kéne?

Pedig elhagytam a kenyeret tésztát lisztet és legaláb hetente 2x tornázok. Mit csinálok rosszúl? Segítsetek nekem. Köszönöm a válaszokat

41. Rafi82
2010. jan. 28. 06:54

Sziasztok!

Én is sok rosszat olvastam róla. Én már 1 hete szedem annyi gondom volt, az első 2 napba lement egy kicsit a vérnyomásom, de semmit több. Ja és persze fogyok :-) ! Azt szeretném kérdezni, hogy akkor is hat a gyógyszer ha mondjuk minden másnap szedném? KOKO74 köszi a választ és jó fogyást! Szép napot mindenkinek!

40. koko74
2010. jan. 26. 21:30
Hello ! Erdekes es eltero velemenyeket olvastam ezen es tobb masnyelvu forumon is a gyogyszerrel kapcsolatos temakban , de az emlitett halalesetekrol semmiljen konkret bizonyitek (hivatalos forrasbol) nem jelenik meg . En a gyogyszert december 23 - an kezdtem szedni es egy honap alatt 10,5 kg - tol sikerult megszabadulnom. Az etrendemen annyit valtoztattam , hogy kimaradt (az un. tizorai) a munkahelji etkezes , es a vacsora . A reggeli meg az ebed az nem valtozott csak egy kis idobeli eltolodassal . (7h30m illetve 16h) A vacsorat gyumolcsel heljettesitem . A mellekhatasokrol egyebet nem tudok mndani , csak annyit , hogy az egy honap alatt vegig szaradt a szam es tobb foljadekot kellett hasznalnom . A kovetkezo honapot megprobalom ezzel az etrendel a gyogyszer nelkul , lassuk mi lessz az eredmeny . Udv.mindenkinek !
39. Rafi82
2010. jan. 25. 08:19

Wickucy!

Ti mennyit fogytatok az 1 hónap alatt?

köszi a választ

38. Rafi82 (válaszként erre: 37. - 184fc51850)
2010. jan. 25. 08:17

Szia Királylány!

Mennyit fogytál a gyógyszertől? Mennyi idő alatt? Mennyit szedtél be belőle?

Bocsi a sok kérdésért. A válaszod előre is köszönöm

2010. jan. 15. 16:33

Sziasztok!!!

Bárkinek bármilyen jellegű kérdése van a fogyi-bogyóval kapcsolatosan írjon nyugodtan!!

2009. okt. 17. 01:20
én 1 hónapja szedem lassan, tökéletesen elértem amit akartam, barátnőmmel együtt. mindenki rákattant a környezetünkben. :) nem mondom megszenvedsz 1picit a fogyásért, de általában minden más módszernél is. barátnőmnek semmi baja, mert ő eszik mellette rendesen. én bevallom, h hülye vagyok, mert cseppet sem vagy tőle éhes, ami hihetetlen, viszont szomjanhaaaaalsz. szóval én mivel nem vagyok éhes, nem is eszem sokat. ettől azért nem vagyok mindig túl jól... mellékhatások? egyik se halálos, de van 1-2 kellemetlen, amit én főleg annak tudok be, hogy nem eszek. ezt ne csináljátok! ehettek bármit! úgyis csak kicsit tudtok és elég is, de enni kell! mi kálciumot szedünk mellé. nagyon kétlem, hogy a maradék 1 hétben sikerülne belehalnom, de, ha mégis, akkor szólok. :) viszont érdekes amit ti-mici mondott, hogy energikusnak érzed magad, de mégis fáradt vagy. megmagyarázhatatlan, de én is így vagyok vele. a kaja miatt energiám nuku, mégis hajnali 5ig ébren vagyok szinte minden nap... na ez fura... :) remélem tényleg nem halok bele az utolsó nap. :)
2009. szept. 28. 12:28

Sziasztok,

valakinek nem kezdett el zúgni a füle mióta szedi? Nekem kb azóta cseng az egyik fülem, és most kutatom h mitől lehet.

34. koa (válaszként erre: 33. - 4ef8781473)
2009. aug. 12. 11:23

Szia!


Köszi a választ. Közben én is elkeztem szedni bár nekem csak fél dobozzal van, engem az első napkban viselt kicsit meg, de azóta jó, ja és heti 2-3 szemet szedek csak be.

33. 4ef8781473 (válaszként erre: 31. - Koa)
2009. aug. 8. 22:51

Szia!


Nekem bevált, nincs étvágyam, bár rám minden ilyesmi kifejezetten jól hat.

Nem vagyok rosszul tőle, csak egy picit nehezebb a koncentrálás, főleg munka közben!

2009. aug. 5. 20:59

Sziasztok!

Keresgéltem a neten de sehol nem találtam hogy honnan lehetne szerezni,ezért kérném azt aki tud irjon egy pm-et.:)

Nagyon nagy segitég lenne!

Köszönöm

31. koa (válaszként erre: 30. - 4ef8781473)
2009. júl. 21. 11:24

Szia!


én ma keztem el szedni, tudnál írni róla neked hogy vált be?

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook