Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Calici...rota, lappangási ideje? fórum

Calici...rota, lappangási ideje? (tudásbázis kérdés)


2011. nov. 25. 08:55

na mi lett? hogy vagy?

(én hánytam éjjel, rosszul voltam nagyon... melózni tuti nem tudnék így... sajna a dedalon is kijött volna, már egy korty víz sem maradt bent... de még a kúp sem... :S)

a kóla jó a hányingerre, reggel hoztak nekem, most már jobban vagyok :P

2011. nov. 24. 20:38
jaj,. és tényleg, csütörtök van...kész vagyok...hát a meló az meg 16 óra, vendéglátás
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - Macskanita)
2011. nov. 24. 20:36
Ma csütörtök van, nem szerda.
2011. nov. 24. 20:34

ma csütörtök este van, nem szerda :)

amúgy az én kislányom is kedd éjjel hányt többször, és nekem most émelyeg a gyomrom.. nem tudom ez melyik vírus, de most járvány van! nálunk az egész bölcsin átment most múlt hét óta, de más környékekről is hallom... 1-2 nap alatt túl van rajta mindenki...


ha nagyon gáz a meló, akkor daedalon tablettával, meg széntablettáal biztos ki lehet húzni :)

3. naty77 (válaszként erre: 2. - Macskanita)
2011. nov. 24. 20:34

5-10 óra mondták ma az oviban, ahol szintén dúl.

viszont ha már kijött rajtad, akkor nagyon hamar vége is és szerencsés esetben nem gyengülsz le.

2011. nov. 24. 20:29

Sziasztok! kérdésem az lenne, hogy pici fiam, kedden éjjel hányt, tegnap lázas volt, hasmenése nem volt, több alkalommal hányt kedd éjjel...ma ugye szerda este van. mennyi idő alappangási ideje ezeknek a hányás hasmenéses vírusoknak?

Azért kérdezem, mert nekem hajnalban munka lenne, de félórája elkapott a szapora...és hát azóta több alkalommal látogattam az illemhelyiséget...:-)

Próbáltam szépen fogalmazni:-)

köszönöm a válaszokat.

2011. nov. 24. 20:26
Calici...rota, lappangási ideje, bővebben lent

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook