Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Büszkeség a szerelemben fórum

Büszkeség a szerelemben (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Büszkeség a szerelemben

1 2 3
2014. márc. 12. 10:02
Azért egy válaszra futhatná, akárhogy is... felnőtt emberek között. Az, hogy magadban le tudod zárni így is, az jó. De nem vall érett személyiségre, hogy szó nélkül hagy.
2014. márc. 12. 09:53
Nem kell annyit agyalni. A legkisebb problémát is megoldhatatlanná bonyolítani.
2014. márc. 12. 09:28

Valahol olvastam, hogy a nők többet agyalnak azon, hogy vajon egy férfi az adott dologról mit gondol, mint amennyit a férfiak egyáltalán gondolkodnak!:)

Kicsit sarkos, de igaz!:)

2014. márc. 12. 09:28
Ne csapd be önmagad.
2014. márc. 12. 09:27

Még egy hiba:


"Enged továbblépnem, nem fog megakadályozni abban, hogy tudjak ismerkedni. Le tudom zárni a múltat, ismét felépítem magamat, és újratervezem az életemet."


Nem, hiszen a férfi, direct nyitva hagyta a kaput maga mögött és egy nyitott kapu sosem jó, semmilyen kapcsolatban.

3. 66112ea05a (válaszként erre: 1. - C114183a1c)
2014. márc. 12. 09:26

A büszkeség az vagy meg van egy emberben vagy nincs. Semmi hatására nem lehet "előcsalogatni", mert az már ott van születésedtől fogva. Maximum a szülők tudják felszínre invitálni a nevelésükkel.

Számomra nem egy erős jellemű férfi az, aki képtelen egy másik emberrel egy kommunikációt normális módon befejezni, vagy akár lezárni.Nekem nagyfokú neveletlenségre utal ez.

2014. márc. 12. 09:20
Végre! :-)
2014. márc. 12. 09:08
Az elmúlt hetekben, hónapokban arra lettem figyelmes, hogy minden második, harmadik internetes fórum szinte ugyanarról a problémáról szól. Ezek mindegyike a párkapcsolat, szerelem témát érinti. Kérdezhetnétek: - Eddig nem vetted észre?! - Nem, nem vettem észre! Talán azért látom meg újabban, mert érintve vagyok/voltam.

Ugrás a teljes írásra: Büszkeség a szerelemben
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook