Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bűnök és szerelmek sorozat, - aki szereti... fórum

Bűnök és szerelmek sorozat, - aki szereti... (beszélgetős fórum)

1 2
2013. ápr. 4. 00:49

Jaj de jó, nem is tudtam, hogy te is nézed.. mivel holnap sem fogom látni, mert du. leszek a közfoglalkoztatásban, este fél hétig, és nem ismétlik, majd megkérlek, hogy meséld el nekem... - jó?


De itt megtaláltam a leírást az előzetesről:


[link]


2013.04.05. - 39. epizód


Fruzsi és Dani ismét összevesznek, Zsolti kezébe veszi az ügyet. Kevin és Kira a jutalékként kapott pénzt rejtegeti, ám ekkor a rendőrség kopogtat. Szöszi és Zénó akcióba lépnek, hogy visszaszerezzék a vázát… Rómeó, hiába mutatja be Zsuzsit, mint barátnőjét Bodzáséknak, Tina gyanakvását nem sikerül elaltatnia, sőt…


2013.04.08. - 40. epizód


Dani felmond Tibornál, és úgy tűnik, még maga Fruzsi sem tudja maradásra bírni. Rómeó szénája rosszul áll: Tina és Lorenzo bebizonyítják Lajosnak, hogy átverte őket, ráadásul Tibor előtt is lelepleződik. Kevin vesz egy szuper járgányt a Bodzásék féle jutalékból, de bűneit senki sem ússza meg szárazon...


2013.04.09. - 41. epizód


Egy hónappal később: Frenki meg akarja találni Rómeót, mert őt tartja bűnösnek az egy hónappal ezelőtt történt tragédiáért. Rómeó és Blanka egy vidéki tanyára menekültek Lajos bosszúja elől. Blanka, Rómeó tiltása ellenére, fel akarja hívni a szüleit, amitől sok jót nem remélhet, hisz Panni a valóság elől tagadásba menekült...


2013.04.10. - 42. epizód


Blanka eltűnik a tanyáról, miközben Rómeó megtudja, mi történt Tiborral. Blanka szembesül anyja súlyos állapotával, Zsóka átadja neki Tibor végrendeletét. A slepp közben csak arra vár, hogy Blanka egyedül maradjon. Erika közli Kirával, hogy a nyakukra küldenek egy ellenőrt, Kira persze kiborul. Frenki egy hajléktalan védelmére kel...


2013.04.11. - 43. epizód


Kira ellenséget lát az új válságmenedzserben, Ricsiben, aki közli, hogy már meg is hirdette Kevin pozícióját. Fruzsi kikel Ricsi ellen, aki megfenyegeti a lányt. Frenki és Lorenzo Blankából akarják kiszedni Rómeó hollétét. Rómeó közben feladja magát, hogy megvédje szerelmét, majd végre fény derül a Lajos-Tibor viszály valós okára is...


2013.04.12. - 44. epizód


Fruzsi és Zsóka bevallják egymásnak, hogy mennyire hiányzik nekik Dani. Kira hírt kap Kevinről a kórházból. Frenkinek erős gyanúja támad, hogy ki verhette át az apjukat és Kapust. Bodzásék elindulnak, hogy kiderítsék az igazságot. Közben Levi arra készül, hogy kimenekítse Blankát és Rómeót a Bodzás házból...

2013. ápr. 4. 00:33
Ki nem hagynám! Én nagyon jókat nevetek rajtuk! :)
2013. ápr. 4. 00:29
Szereti valaki ezt a sorozatot? Nézi valaki?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook