Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bórsavas hüvelykúpról tapasztalatok? fórum

Bórsavas hüvelykúpról tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2023. szept. 29. 18:01

Azoktól kérdeznék, akiknek bevàlt az Újházy doktor úr féle bórsavas hüvelykúp…

Sajnos lassan egy ève küzdök, állandóan folyásom van, mely mentálisan abszolút megterhel.


Miután össze-vissza kezeltek antibiotikumokkal, felkerestem a doktor urat, aki az alábbit állapította meg:


"Mikroszkópos hüvelykenet vizsgálat lelete: alacsony csíraszámú lactobacillus flóra, mellette Saccharomyces cerevisiae spórák

nagy számban, PMN leukocyta 2-3/lt látható, cytolysis látható"


Kezelésként 5 este bórsavas kúpot, majd 6 este pH helyreállítót javasolt.


Az első bórsavas kúpot használtam el eddig és reggel semmi tünet, folyás nem volt. Dél óta azonban nagyon bő, halvány színű, nyúlós, nyálkás folyás tapasztalható.

Pl. vizelet ürítéskor úgy néz ki, mintha irrigáltam volna és éppen kimosnám magamból azt a nagy adag valamit (elnézést a megfogalmazásért).


Érdekelne, hogy mások is tapasztaltak-e bármi hasonlót? Ez normális és mindössze a szervezet/kúp tisztulását jelzi, vagy pont ellenkezőleg és úgy tűnik ez a kezelés sem lesz megfelelő?


Elnézést a kérdésért, de sajnos ezen a ponton már mindenre extrém érzékeny vagyok, ráadásul elég kellemetlen és már bármit megadnék, hogy lássam a kiutat ebből.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook