Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Borotválás fórum

Borotválás (beszélgetős fórum)


1 2
2008. okt. 31. 06:03
Én mozgófejes borotvát használok (ott is :-)),nem pattogok én ki tőle,meg vagyok vele elégedve.Borotválás után testápolót használok és kész :-))
2008. okt. 30. 11:38
Régóta borotválom ezt a területet, mert szerintem így szebb. Párom is inkább így szereti. Most, hogy már 7 hónapos terhes vagyok nem tudom a pocak miatt megcsinálni magamnak, így párom átvállalta. Persze egyáltalán nem bánja, hogy neki kell megcsinálni :)
2008. okt. 29. 21:14
A borotva valahogy kihegyezheti a szôrszàlakat: a borotvàlàs utàn a szôr hegyesen nô ki és szur, de ha szőrtelenítő krémet használsz, utàna a szôrszàlak hegye nem fog szurni. Ha nem vagy allergiàs a szőrtelenítő krémre, akkor azzal jobb kezdeni - szerintem.
16. spinneli (válaszként erre: 12. - Zsuzsa88)
2008. okt. 29. 14:24

a fazonon szerintem durva az epilátor, ott nagyon érzékeny a bőr.

persze ez függ a szőr mennyiségétől sűrűségétől is.

2008. okt. 29. 12:37

borotvára esküszök :)

Jó minőségű borotva, és jó minőségű zselé használatát javaslom.

A kipattogásra meg van egy naggggyon jó módszerem, amit tök véletlenül fedeztem fel.

Borotválás után be kell önbarnítós testápolóval kenni a borotvált területet. Garantáltan sima, kiütésmentes lesz a bőr.


A mai pasik kimondottan gerjednek az "ott" is borotvált nőkre, sőt talán megmerem kockáztatni, hogy szörteleníteni szinte kötelező.


Ja és pasiknak javaslom, hogy ők is szörtelenítsék azt a területet. A nők ezt tuti meghálálják egy kis kényeztetéssel. Ugyanis nem mindegy, hogy a szájban landol-e a kihulló szőrszál vagy sem. :)

2008. okt. 29. 12:29
Ja hogy intim testtájékról van szó? Hát ott is inkább a krémre szavazok.
13. 9df60c3431 (válaszként erre: 12. - Zsuzsa88)
2008. okt. 29. 12:26

Én próbáltam, de soha többé. iszonyúan fájt, és nem 1-2 napig voltam pöttyös, hanem sajnos hetekig. Ez pont nyáron volt, és még a strandra sem mertem kimenni hiába lettem szőrtelen.

Most úgy gondolom a szőr kevésbé lenne feltűnő mint az epillátor okozta piros pöttyök. Azóta Veet szőrtelenítő krémet használok és nagyon meg vagyok vele elégedve. Egy kicsit macerás ugyan, mindig be a zuhany alá utána, de megéri. Ha nagyon idő szükében vagyok, akkor előkapom a borotvát.

2008. okt. 29. 12:06
Én mindenkinek az epillátort ajánlom. Picit igaz, fáj, de kémiailag nem irritálja a bőrt (max. pár óráig még tele leszel pici piros pöttyökkel, amik gyorsan elmúlnak), és az eredmény hetekig megmarad. Imádom, mikor epillálás után hozzáérek a lábamhoz, vagy végighúzom a kezem a hónapjamon, annyira puha! És akármennyire jó minőségű borotvát, borotvahabot vagy bármi mást használtok, nem lesz ennyire puha és sima a bőrötök. Érdemes kipróbálni.
11. spinneli (válaszként erre: 1. - 688533d1c2)
2008. okt. 29. 11:16

nem muszáj, csak kényelmsebb.

ha ilyen érzékny a bőröd próbálkozz méz alapú bőrbarát gyantával, ne patronossal.

pici drágább, de nem fogsz viszketni.

Illetve használj szőrtelenítés utáni krémet.

De elsősorban ha neked nehezen megoldható, és fájdalmas beszéld meg a pároddal, és ne szedd le.

10. Humor Helga (válaszként erre: 1. - 688533d1c2)
2008. okt. 29. 11:14

miért lenne muszáj???

Bár sztem praktikusabb!:)

9. 0961bae255 (válaszként erre: 1. - 688533d1c2)
2008. okt. 17. 13:20
Semmi sem muszàj, de ha nem tetszene annyi embernek, akkor senki sem csinàlnà.... Ha annak tetszik, akivel lenni akarsz, akkor borotvàltasd le vele... jo kis tàrsas jàték felnôtteknek : -)
8. Skizosáj (válaszként erre: 7. - Genlips)
2008. okt. 15. 15:58
Ritkán jön ki csak pár az is hamar elmúlik, attól fogom borotválni.
7. genlips (válaszként erre: 5. - Skizosáj)
2008. okt. 15. 08:24
ne borotválj...?!? talán
2008. okt. 12. 13:17
pattogtasd vissza!!!
2008. okt. 12. 13:15

Nem muszáj csupasznak lenni, ha nem szeretnél.

Én borotválom, de nekem nem szokott viszketni tőle. Viszont néha kipattog kicsit. Azt nagyon utálom és nem tudom mit tehetnék ellene:(

2008. okt. 12. 13:05
jaj
2008. okt. 12. 12:57

miert lenne muszaj?:) Ha nem szeretned,akkor nem kell...de a pasik tobbsege szereti,ha ott pucer vagy :D

Jaja, borotvalas utan viszket.. Gyantaztasd az a legjobb...elso nehany faj,aztan meg lehet szokni..

ja es ne magadnak gyantazd,mert nem tudod!

Jossz hozzam,es en megcsinalom neked :D

2008. okt. 12. 12:25

:(((((((((((((((((((((((((((((

senki sem segit rajtam ?

:(((((((((((((((((((((((((

2008. okt. 12. 09:45

Buta kérdéssel fordulok hozzátok .

''Ott'' muszáj borotválni,gyantázni ?Én úgy félek :(( próbáltam is,de szörnyen viszketett azután .

Mit lehet tenni ?

Nagyon csúnya ha van rajta*** , főleg ha együtt akarsz lenni valakivel ?

Kinek mi a tapasztalata ?

S.O.S. please

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook