Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bizonyítvány, kitűnő vagy sem fórum

Bizonyítvány, kitűnő vagy sem (beszélgetős fórum)


1 2
2020. jún. 20. 16:14
Tényleg ciki a kitűnő bizi a mai világban? Úgy gondolom inkább az a ciki ha ezzel a szülők felvágnak.
2020. jún. 20. 16:12

Sziasztok!


Lehet volt már téma.Napok óta a bizonyítványokat látom a közösségi oldalakon. Kitűnő gyerek szülei posztolják, hogy kitűnő lett a gyerek, a nem kitűnő gyerek szülei mindenféle szöveget osztanak meg, hogy gáz a kitűnőség stb....

Nem szeretnék állást foglalni, nem is nagyon érdekel, bár az én gyerekem is kitűnő lett, teszem hozzá egy hajszálon múlt, de nem fogom posztolni sehova. Másrészt kb már azt érzem, hogy gáz ha valaki büszkeségből posztolja a kitűnő bizit, mert aztán jönnek a többi anyukák és fikázzák.

Én is úgy gondolom, hogy ha 4es vagy 3as lenne a gyerekem akkor is büszke lennék rá, és nincs elvárva, hogy neki kitűnőnek kell lennie, Ő valamiért már elsőben hajtott a könyvre meg arra, hogy az igazgatótol veheti át a bizonyítványt és most 3.as volt de továbbra is ez ösztönzi, hogy év végén külön szeretné megkapni a bizit.

Sosem voltam jó tanuló és én is azt vallom, hogy nem azoktól a jegyektől függ hogy milyen ember lesz a gyerekemből, csak értetlenül állok a dolgok előtt hogy anyukák esnek a másiknak ha valaki kiteszi a kitűnő bizis fotót, vagy kitűnő gyerekes anyuka esik a nem kitűnőnek hogy mit mentegeti magát hogy a gyerek nem lett szín 5ös. Miért? Miért csinálnak ebből is versenyt a szuper szülők? Vagy savanyú a szőlő egyik másiknak?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook