Bioderma (beszélgetős fórum)


2011. szept. 20. 12:31

sziasztok!

ajándékba kaptam bioderma sebium habzó arctisztítót, de én mást használok, így eladnám. 200ml-es, bontatlan flakon. nem kereskedni szeretnék vele, de nálam csak feleslegesen áll.

2010. máj. 28. 10:57

Sziasztok!


Én is nagyon megvagyok elégedve a Bioderma termékekkel, évekig dobáltam ki a pé nzt a prbálgatásokra, és ez az a márka, ami bejött


Pontosan a Sensibio termékcsalád:) A biodermával is kisérleteztem, jhogy melyik termékcsaládja lenne jó, így rám maradt 2 terméák, és el szeretném adni, nem tudom, hogy esetéeg vkit érdekelne-e.



Hydrabio Gommante arcradírom va, amit kb. 3x próbáltam ki, kb félig van a tubus, de aki vett már iylet, az tudja, hogy egyébként saincs tele a teli tubus. 2000,-ért eladnám.


Illetve vettem hydrabio uv krémet, de sajnos kicsit sok az arcomnak, így azt isd eladnám.ezt vmelyik nap vettem, ugyjhogy csak egyszer használt, 4000,-ftért adnám el, én 5000,- körül van a patikában.


ha vkit érdekelne esetleg, privátban írjon. köszönöm

2010. ápr. 28. 08:58

Hahó.


Engem az érdekelne, hogy zsíros-aknés bőrre tleg használ e a Sebium?

Előre is köszi

2010. ápr. 25. 13:02

sziasztok.

A Bioderma sébium termékeket használja valaki?

13. Humor Helga (válaszként erre: 12. - Zsuzso100)
2010. ápr. 22. 17:25
ez kb olyan 10-12 ezerre jönne ki
2010. ápr. 20. 12:47
Meg tudná valaki mondani, mennyibe kerülnek ezek a termékek? Arctisztító, arckrém és tonik érdekelne! Köszi!
2010. ápr. 5. 12:00
Szerintem nagyon jók a Bioderma termékek!Most konkrétan napi szinten a Sensibio arclemosó tejet a z egyik fényvédőjét használom.Fényvédői a világ legjobbjai!
10. Humor Helga (válaszként erre: 9. - Bared)
2010. márc. 23. 05:21

:D


de Te jól nézel ki!!! Neked minek?hehh???? Na mondjál még ilyeneket aztán jól fejbe váglak vmivel és akkor kell majd fejcsere :D

9. bared (válaszként erre: 8. - Humor Helga)
2010. márc. 22. 22:50
ha sikerül a teljes fejcsere, mindenképp tudasd! akkor nem állok sorba hítfűn a fejbótba én se újééé':DDDDD
8. Humor Helga (válaszként erre: 7. - Bared)
2010. márc. 22. 05:19

Sziiiaa :))) Kit látnak szemeim :))) és egykor még fent ejj ejj ... alundi mikor fogsz?!


a vichhy-t a patikus nem is ajánlotta:D hát egyenlőre nagon pozitív hatásai vannak, pedig még csak szombat este óta használom,de már látok javulást!

2010. márc. 22. 01:17

szia Helga!)))


nekem is beváltak, én is a betegségem miatt kényszerültem váltani,de mindent összevetve, jobb volt mint pl a vishy((

az igazán jó nekem a clinique volt, de nem tudom már megfizetni((( szóval ha ez nem válik be, javaslom még azt, mert nekem sokkal több minden kellett belőle, mint amit pl most te használsz)))

6. Humor Helga (válaszként erre: 5. - 5e03fd4701)
2010. márc. 21. 12:32
lehet azt kéne :DDDDDDDDDDD
5. 5e03fd4701 (válaszként erre: 4. - Humor Helga)
2010. márc. 21. 10:08

:)

olyat kellene írnod, hogy segítség megcsal a párom vagy unom a páromat és bioderma terméket használva vissza tudom csalogatni?


Ezer százalék, hogy lenne látogatottság! :D

2010. márc. 21. 09:29
azért 214905 ember közül egy ember használ, jó arány ... hihi
3. Humor Helga (válaszként erre: 2. - Fd8e423e9e)
2010. márc. 20. 20:58
na ez remek :)) én egyenlőre az arclemosóval meg két fajta krémmel próbálkozom, remélem én is ilyen elégedett leszek :)
2010. márc. 20. 20:57
nekem nagyon beváltak a bioderma-s termékek: arckrém, sampon, tusfürdő ... én csak ajánlani tudom, nagyon száraz, problémás volt a bőröm, de ezeket a krémeket bírja, és nem jönnek ki rajta foltok, nem viszket tőlük
2010. márc. 20. 20:55

Használ vki köztetek bioderma terméket? Mik a tapasztalatok? Én ma mentem el egy patikába h vegyek vmi szuper arckrémet mert már borzalom ahogy kinézek :D És akkor a "patikus-néni" nagyon kedves volt adott minden termékből mintát(mármint amelyik a bőrtípusomra való) ami nagyon jó ha tényleg használ, de ez így 12 ezer lesz, és ezért gondoltam megkérdezem mások véleményét is:)

Előre is köszönöm a válaszokat :)

Humor Helga


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook