Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bimbóvédő fórum

Bimbóvédő (beszélgetős fórum)


11. Ede71
2013. jún. 5. 22:59

van egy olyan fórum, hogy "laktációs (szoptatási) gyakornok válaszol", ide szoktam én is írni, a profianyu nevű felhasználó válaszol és gyorsan, gondolom szoptatási tanácsadó, tehetnél egy próbát ott is.

állítólag délutánra felpuhul a mell, nekem is, de nem azt jelenti hogy nincs tejed.

10. adry06 (válaszként erre: 9. - Ede71)
2013. jún. 5. 15:05
2 hónapos
9. Ede71 (válaszként erre: 8. - Adry06)
2013. máj. 28. 11:36
mennyi idős a babád?
8. adry06 (válaszként erre: 7. - Buboka85)
2013. máj. 27. 15:31
hát ez igaz, de mégis olyan furcsának érzem, hogy ilyen segédeszközt kell használni, de sajna a babám szájából szopizás közben kicsusszan a mellbimbóm úgy felpuhul.
7. Buboka85 (válaszként erre: 5. - Adry06)
2013. máj. 27. 07:40
Sógornőmnek is a kórházba ajánlották, s azért is emlékszem rá, mert anyukámmal mi mentünk el venni neki a kórházi patikába. Ha valaki tud nélküle szoptatni, akkor nem kell, de ha nem akkor, szerintem inkább használja és szoptasson, mint ne használja, és elapadjon a teje, emiatt.
6. Ede71 (válaszként erre: 5. - Adry06)
2013. máj. 25. 22:01

nekem az első fiamnál ahogy megszültem a csecsemős rögtön látta nem tudok majd szoptatni, jött a párom és azonnal elküldte mellbimbóvédőért, sikerült is a szopi. a második babanál nem már azt mondták nem kell a bimbóvédő, a gyerek nem szopott (36+4 napra született), mire hazamentünk nagyon sok súlyt veszített, a házidoki meglepödött hogy hazaküldtek minket, de szerinte is tudok szoptatni, végül mégis vettem bimbóvédőt és azzal sikerült, de addigra már a gyerek véresre szopta a bal mellem. Rengeteget kinlódtunk, 3x begyulladt a mellem 2 hónap alatt (hetente kórházba jártam), kész voltam majdnem feladtam a dolgot.

de most büszkén bejelenthetem hogy nincs már bimbóvédő, könnyebb a szopi is, de sajna a tejem nem tért vissza teljesen és potolni kell.

5. adry06 (válaszként erre: 4. - Buboka85)
2013. máj. 25. 15:34
igen, csak a korházban is lebeszéltek erről, hogy hagyjam, meg a neten is nagyon ellene vannak..
2013. máj. 25. 15:16
Sógornőm is szoptatott bimbóvédővel, de ő azért, mert kisebesedett neki, érzékennyé vált és így ez segített neki. Szerintem ne aggódj ezen, sokan vannak, akik használják. :) S ha a babád úgy jobban tud szopizni, akkor meg az a lényeg, nem de. :)
3. adry06 (válaszként erre: 2. - Ede71)
2013. máj. 25. 11:46
akkor megnyugodtam nem csak én szoptatok bimbóvédővel
2013. máj. 15. 22:12

szia, én egy "sorstárs" vagyok, nekem kicsi a bimbó és nem ért el a gyerek szájpadlásáig, ezért ajánlották a csecsemősök a kórházban.

az első fiam 6 hétig szopott bimbovédővel (avent), aztán elhagytuk. a második fiam most 4 hónapos és még mindig azzal szopik (mam), próbálkozunk, néha elfelejtkezik róla és bekapja a mellem, sőt szívja is, de másodszor már ideges és keresi a "műanyagot"

2013. máj. 15. 15:51

sziasztok!


Vannak olyanok akik bimbóvédő segítségével tudnak csak szoptatni?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook