Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gyűlölöm a bátyámat, aki egyébként csak a féltestvérem. fórum

Gyűlölöm a bátyámat, aki egyébként csak a féltestvérem. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
28. globus (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2023. nov. 5. 14:57
Látszik, hogy nincsenek gyerekeid 🙂 legfinomabb családban is előfordulhat verekedés a gyerekek között.
27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Amaunet)
2023. nov. 5. 14:56
Nem nem emlékszem rá de nővérem is mondta mikor már nagyobb voltam
26. globus (válaszként erre: 25. - Amaunet)
2023. nov. 5. 14:55
Azt írta, hogy egyik nővére vette észre.
25. Amaunet (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2023. nov. 5. 14:52

Nem veled történt hat évesen, hogy a bátyád az ágyra dobott? Hat évesen csak emlékszel rá.

Vagy mástól hallottad a történetet és ez alapján gyűlölöd?

24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - SzuzyF)
2023. nov. 5. 14:51
Hidd el én az ilyet elítélem mármint azt ha egy szülő elhagya a gyerekét ezek miatt gyűlölöm anyámat de amiatt a bátyámat is mert ezt tette velem lehet a fejemet nem ütöttem be de akkor is nekem senki ne mondja hogy testvérek között ez normális akit igazán szeretek azzal ilyet nem teszek
23. andi6020 (válaszként erre: 19. - Amaunet)
2023. nov. 5. 14:50
Nem is kicsit.
22. globus (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2023. nov. 5. 14:50
Még mindig nem tudjuk, hogy meddig szeretnél pikkelni rá. 19 év pipa. 50 elég lesz?
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Amaunet)
2023. nov. 5. 14:46
nem tudom nekem csak ennyit mondtak
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Channa*)
2023. nov. 5. 14:45
Szia nem azóta nem is láttuk egymást személyesen
19. Amaunet (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2023. nov. 5. 14:44
Te beütötted a fejed?
18. Channa* (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. nov. 5. 14:43
Engem az érdekelne, hogy az elmúlt 19 évben is bántott?
17. SzuzyF
2023. nov. 5. 14:42

Ne a bátyádat utáld, hanem anyádat, aki eldobta a testvéredet!

Nincs, nem létezik olyan körülmény, ami miatt eldobnám a gyerekemet!!

Amikor rendeződött az élete és sorra szült benneteket, akkor sem jutott eszébe a testvéredet haza vinni. Szégyellje magát!

2023. nov. 5. 14:34

azt hittem ez az oldal nem olyan mint a gyakori kérdések azt

hittem itt legalább megértő emberek vannak azt hittem normális válaszokat kapok és nem olyat aki megint a helyesírással jön

15. pötibaba (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. nov. 5. 14:33
Túlspirázod.
2023. nov. 5. 14:31
az aljas emberek gonoszak szerintem ha valaki ilyet tesz a testvérével az nem szereti vagy nem gondol bele hogy akármi történhetett volna baj nem értem mások szerint hogy lehet ez normális ha emiatt valaki úgy beütné a fejét azt is elkéne nézni ti se gondolhatjátok komolyan
2023. nov. 5. 14:24
mármint arra írták hogy beteg dolog hogy gyűlölöm emiatt bocsánat nem figyeltem oda a helyesírásra túl sokat írok egyszerre
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Pötibaba)
2023. nov. 5. 14:23
Szó szerint behajintott az ágyba más szerint ez beteg dolog még azt mondta beteg a fejem ez hülyeség lehet vab aki ezt könnyen meg tudja bocsájtani de nekem nehéz itt valami olyasmitb írtakm hogy a testvérek durvább galátságokat csinálnak egymással utána néztem mit jelent mivel a galátság szót nem ismertem meg a jelentését se viszont becstelen aljas szót jelentését igen ezek szerint ugyan azt jelenti
11. pötibaba (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. nov. 5. 14:08

Ezt hogy kell érteni?

Szó szerint? Behajított az ágyba?

Vagy megerőszakolt?

Én nem értem.

2023. nov. 5. 13:19
olyan nagy bűn? hogy gyűlölöm tizenegyet kaptam a ki írásra
9. globus (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. nov. 5. 12:59
Feleslegesen mérgeled magad, ha semmilyen kapcsolatot nem szeretnél vele. De amondó vagyok, ha 19 éven át feldolgozatlanul maradt a sérelem, mégis jó lenne beszélni róla.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 55Judit)
2023. nov. 5. 12:54
volt képe bejelölni facebookon nem jelöltem vissza remélem tudja miért viszont követésre is van állítva a profilom és elkezdett követni a facebookon azt hittem ki követ mert észre veszi hogy ez se tetszik mármint hogy csak követ engem de nem ugyanúgy követ semmi sem változott nem követett ki
7. tumbo2 (válaszként erre: 3. - 55Judit)
2023. nov. 5. 12:52
ahány familia,annyi történet,mivel az öcsén 21 évvel volt fiatalabb nálam,én gondoztam,etettem,mostam a pelenkáit.jobban szeretett,mint az anyját.aztán mikor elköltöztem,nagyobb lett,eltávolodtunk egymástól.volt még a másik öcsém,aki meghalt,most már csak ketten vagyunk a húgommal.de őszinte szeretetet nem érzek iránta,mert nem tudom ,mi az,talán a közönynél kicsit többet,mint a szüleink irántunk.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 55Judit)
2023. nov. 5. 12:49
pedig mindig vágytam egy bátyra vagy egy öccsre mindig arra gondolok hogy milyen jó lenne egy fiú testvér ha úgy vesszük van is fiu testvérem mégha csak félig de akkor is van de gyűlölöm emiatt és nem sok időt töltöttünk együtt
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 55Judit)
2023. nov. 5. 12:45
egy kislányal ezt tenni durva és szerintem bűn főleg hogy a testvérem és férfi kicsi voltam nem tudtam védekezni
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 55Judit)
2023. nov. 5. 12:40
ez szomorú dolog másik kategóriába ki írtam már hogy miért gyűlölöm de senki nem ért meg szóval neked is leírom hátha te érted szóval a bátyám anyám első házasságábol született árvaházba adta az apjának se kellet mikor kijött 18 évesen akkor az apjához ment de nem kellet elzavarta és megkereset minket mi befogadtuk nálunk élt heteket vagy hónapok de engem bedobott az ágyba mert a chipszéböl kértem vagy elvettem nem tudom pontosan de van két nővérem az egyik vette észre hogy bedobott az ágyba meg hogy miért tette ezt apám emiatt elűzte erre meg azt írták hogy beteg vagyok hogy haragszok rá mármint emiatt tegyük hozzá 6 éves voltam lány vagyok most vagyok 25 azt hiszem ő most 38 ha jól számolom nem értem miért nem érti meg senki hogy mit írok és hogy emiatt haragszom az jogos
3. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. nov. 5. 12:16

Kár hogy így érzel.

Nekem se volt jó kapcsolatom a testvéreimmel, ez már pici koromtól alakult így, nem tehettem róla. Mindig is arra vágytam hogy szeressenek és én is szerethessem őket.

2023. nov. 5. 12:11
Az ágyra lökött és mem adott chipset?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook