Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Belefáradtam már. Hónapok óta hétköznap beszélgetünk, ahogy... fórum

Belefáradtam már. Hónapok óta hétköznap beszélgetünk, ahogy... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

27. Alnisa
2022. okt. 4. 07:41

Ez egyértelmű, te csak a második vagy.

Ha hétvégén feléd sem néz, akkor a családjával van, mert nem tudja a munkára fogni otthon, hogy merre jár.

Teljesen egyértelmű.

26. Napsugár8 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 3. 15:02

Attól még lehet neki is élettársa, hogy a volt felesége már mással van együtt.

Lehet, hogy olyan mint a tengerész: minden kikötőben egy barátnő.

25. Érdekes73 (válaszként erre: 24. - Channa*)
2022. okt. 3. 08:09
Csak véletlen hasonlóság...
2022. okt. 3. 06:54
Vagy pont ilyen történet volt néhány hónapja itt vagy szintén te írtad ki...
23. globus (válaszként erre: 19. - Charlize)
2022. okt. 2. 20:07
Ilyenek hét közben szokták kimaxolni.
22. Nemer Eszti (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 2. 20:04

Hónapok óta fennáll egy olyan helyzet, ami neked nem jó. Elhiszem, hogy belefáradtál. Kérdés, hogy neki jó-e?

Én biztosan megpróbálnám letisztázni a dolgot. Egyszerűen mondd meg, hogy keveset találkoztok, egy kapcsolatot nem így akarsz működtetni. Közösen találjatok megoldást, olyat, ami mindenkinek jó. Ha nem partner ebben, akkor hát... El kell őt engedni.

2022. okt. 2. 19:43
Hány randi volt volt ?
20. liliom10 (válaszként erre: 18. - Birebora)
2022. okt. 2. 15:55
Ezt érzem. Olyan nincs, hogy sose akarjon/tudjon hétvégén találkozni !!!
19. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 2. 15:51
Itt vmi stikli van… Lehet, hogy a te városodban hetel, hétvégén meg hazamegy a családhoz.
2022. okt. 2. 15:41
Lehet, hogy nős, gyerekei vannak?
17. liliom10 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 2. 15:38

" Egyszer említettem neki, hogy mindig eltűnik ilyenkor, amire azt mondta, hogy én is. "

Amit mondtál, arra nem válaszolt ! Vagyis, hogy miért nem akar Veled hétvégén találkozni ? Hányszor szeretett volna hétvégén randizni, és Te hányszor utasítottad vissza ? Egyszer sem ? Ja, szóval ennyire nem vagy fontos neki !

Vagy komolyan beszélgess el vele, Te hogy képzelsz el egy kapcsolatot, vagy mondd meg neki, hogy olyan barátot keresel, aki szeret, és érzed, hogy várja a következő randit ! Akinek érzed a viselkedéséből, hogy szeret !

16. temmp (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 2. 14:45
15. Cidanoi (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 2. 14:24
Húha. Ez olyan romantikus, nem keresitek egymást. Csodavárás fárasztó tud lenni.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Napsugár8)
2022. okt. 2. 14:18
Elvált, ismerem látásból a volt feleségét, ő már más férfivel él. Egyszer említettem neki, hogy mindig eltűnik ilyenkor, amire azt mondta, hogy én is. A valóság az, hogy mivel látom, hogy ő nem keres, én se keresem őt…
13. Cidanoi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 2. 14:13
Ez annak a beismerése, hogy rájöttél, utolsó vagy a sorban.
12. michelle.r (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 2. 13:54

Ha neki nincs igénye a hétvégi társaságodra, lehet hogy ő csak tingli-tanglizni akar a kapcsolatban, semmi komolyra nem vágyik. De arról tudnia kell, ha neked ez nem elég.


Nem akarok vészmadárkodni, de elég friss még a kapcsolat ahhoz, hogy ne veled akarná tölteni minden szabadidejét. Már amennyiben persze fontos neki ez a kapcsolat.


Derítsd ki, ne vesztegesd az idődet olyanra, ami nem tesz boldoggá.

11. Napsugár8 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 2. 13:52

Erős a gyanúm, hogy nős! És ha már közös gyermek is van, egy egész kis szerető család várja otthon minden hétvégén.

Csak kacérkodik a gondolattal, hogy valamikor majd összebújtok, de ahogy írod is, elég friss még a dolog, nem akar ajtóstul rád rontani. Érlel, puhít még egy ideig.

10. globus (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 2. 13:45
Sajnálom. Ha úgy érzed, megér annyit a kapcsolat, akkor kicsit tartsál még ki. Közben próbáld szorongatni a nyakát döntésre 🙂
9. e620d9d97b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 2. 13:43
Foglalt?
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Globus)
2022. okt. 2. 13:42
Eléggé friss még ez a dolog. Senkinek nem mutattuk még be egymást a családban, talán korai lenne. Őszinte leszek, én jobban örülnék annak, ha felajánlaná, hogy költözzünk össze, mint annak, hogy így hébe-hóba összefutunk. De nem csak én döntök ebben.
7. globus (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 2. 13:27
Összeköltözés nem jöhetne szóba? Ha jól értem, ugyabban a városban dolgoztok.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2022. okt. 2. 13:24
Nekem hétköznap esik inkább nehezemre a találkozó, mert 5-ig dolgozom, hazamegyek, majd visszamegyek a városba pár óra miatt… egyszer se mondta, hogy ne menjek haza, inkább találkozzunk rögtön, és menjek utána haza… nem értem… unalmas már ez az ismerkedési fázis is…
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Michelle.r)
2022. okt. 2. 13:20
Van egy lánya neki, viszont úgy tudom, hogy nincs minden hétvégén nála. Volt alkalom, hogy szombat este a haverjaival iszogatott, míg nekem semmi programom nem volt, de ezt ő nem tudta, mivel meg se kérdezte egésze hétvégén, hogy mit csinálok.
2022. okt. 2. 13:18
Hmmmmmm, hétköznap magyarázható és minden ráfogható a munkára. Hétvégén nem egyszerű. Lehet, hogy hárman vagytok párban?
3. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 2. 13:10
Talán messzebb él a családja, felesége, és hétvégén haza utazik ?!
2022. okt. 2. 13:08
Vess neki véget. Ha már most nincs szüksége rá, hogy többet találkozzatok, később mire számítasz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook