Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bébikomp fórum

Bébikomp (beszélgetős fórum)


2010. júl. 19. 13:34
A lányomnak generalizált hypotóniája van egész testre erősen kiterjedve,és nekünk meg javasolják,hogy erősödjön a lábacskája.Napi 2X fél órát van benne nem többet.Imádja a kompot,tekeri rajta a kormányt,mindennek neki akar menni
2010. júl. 16. 22:31
Nekünk nagyon tetszett, sok az akadály (lépcső, korlát, ajtók de nagy egyterű is egyben)kerete volt nem tudott nekimenni mindennek. Zenélt, játékok voltak rajta,lekapcsolható pult volt rajta, megállt és ügyesen elkezdett enni a sima pultról, amikor meg állni tudott akkor csak futásra használta. Hamar kivettem belőle és ugyanolyan ügyesen ment, szaladt . Nagyon hamar kiszeretett a kompjából.
13. c95c921ae7 (válaszként erre: 12. - Mindzsi)
2010. júl. 16. 21:56

Hát igen. Ami ártalmas, azt nem szokták gyártani..így tehát nem ártalmas a dohányzás, az alkohol..vagy a gyerekeknél maradva a gumicukor, a kóla. Hisz gyártják.


10 -15 percre nem rossz egyébként, az még elmegy.

2010. júl. 16. 21:41
Hát a mai világban már mit nem tartanak ártalmasnak?? Ha meg ennyire ártalmas lenne, minek gyártják? Sok gyereknek volt már szerintem, mégis felnőttek. Az én fiam 5 hónapos, nekünk van hintává alakítható bébi kompunk. Bele szoktam tenni mindennap egy kicsit és szokott hintázni benne, meg játszani, nem sokáig egy 10-15 percre. De nem lehet ártalmas, mert tatja a gyerek hátát, az oldalát és még a talpát is. Már modernebbek mint pár évvel ezelőtt.
11. c95c921ae7 (válaszként erre: 5. - Andimax)
2010. júl. 16. 21:34
Hát..ezt a gyógypedagógusok is ártalmasnak tartják/tartjuk.
10. Mariann7533 (válaszként erre: 1. - 123csilla)
2010. júl. 16. 21:06

Szia.Hát van itt ilyen és olyan vélemény is.

Szerintem felejtsd el a bébikompot.Tudom,sok mindenki azt fogja mondani,hogy jaj de jó dolog.Egy gyerkőcnek nem bébikompra van szüksége,hanem térre,szabadságra,és saját maga tanuljon meg felállni és járni.

Nekünk is volt bébikomp,egyszer használta a középső gyerekem,aztán el is adtuk,mert sokkal többet ért,hogy mászott,és bárhol felkapaszkodhatott,ahol csak akart.

Nekem három gyerekem van,és hidd el a legcsilivilibb bébikompot is megvehettük volna nekik(egyszer sajna meg is tettük),de semmire nem jó,csak a gyereket kényelmessé teszi,és görbékké a lábait.Inkább vegyél neki abból a pénzből valami klassz játékot.

9. giga455 (válaszként erre: 8. - Andimax)
2010. júl. 16. 19:32

semmi baj

Igen sajnos vannak olyanok is :( Mi is megjártuk a helyi ortopéd orvosokkal rendesen :(

2010. júl. 16. 19:30
Hála Istennek a vannak még kivételek! Én most az anyukám miatt vagyok rájuk kibukva, nem téged akartalak bántani vele!
7. giga455 (válaszként erre: 5. - Andimax)
2010. júl. 16. 19:10
Én nem adtam egy vasat se nekik, mégis nekik köszönhetem, hogy járni tud a gyerekem :(
2010. júl. 16. 19:05

[link]


Itt többszáz hozzászólást találsz. Darázsfészekbe nyúltál a kérdéseddel :D

5. Andimax (válaszként erre: 3. - Giga455)
2010. júl. 16. 19:05
az orvosok mit nem találnak ártalmasnak? amiből nekik nem jár egy kis pénz, az minden árt!
2010. júl. 16. 19:00
Semmilyen kortól nem ajánlom egy gyereknek sem. Ha mégis ragaszkodsz hozzá, akkor max fél óra legyen, amikor már stabilan tud ülni egyébként is. De inkább ne..
2010. júl. 16. 18:59

Amikor már stabilan tud ülni...

Egyébként nem ajánlott, sőt kifejezetten ártalmasnak tartják az ortopéd orvosok, és a gyógytornászok is.

2010. júl. 16. 18:58
Szia! azt nem tudom mikortól ajánlott, de nekem a kislányom hónaposan tekert benne!
2010. júl. 16. 18:57

Sziasztok!

Milyen idősen ajánlott a bébikomp?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook