Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátom nem törli ki a képeket az exével. Jelent még neki valamit? fórum

Barátom nem törli ki a képeket az exével. Jelent még neki valamit? (beszélgetős fórum)


1 2
14. Esme13 (válaszként erre: 13. - Dolcsy1989)
2017. máj. 10. 10:27
Nemm,nem ugyanaz a pasi. Őt kb. a kérdések kiírásakor dobtam is,mert rájöttem milyen buta vagyok. :D Utána kicsit később lett egy másik barátom. De igazából még 2,5 hónap múlva lesz egy éve.
13. dolcsy1989 (válaszként erre: 8. - Esme13)
2017. máj. 10. 10:22

Kiirt forumtemaid alapjan erdeklodnek hogy ez ugyanaz a pasi mint aki nem akar ragaszkodni hozzad es nem talakoztok eleget szerinted? Gyanitom hogy igen, mrt azt irtad "egy ev parkapcsolat utan"

Hany jelzes kell meg? Labtorlot csinalt beloled...jobb kifejezes talan a sebtapasz. Es te engeded neki ugyhogy ez a te hibad.

Hany eves vagy amugy? (Mert ezek jellemzoen fiatalkori hibak)

12. csgybzs (válaszként erre: 10. - Simple)
2017. máj. 10. 10:22
Azért mondjuk szerintem egy ilyen nyilvános fb profilnál elég gáz. Felrakja mellé a mostanit is, aztán az ismerősök meg nézegethetik, hogy hány nővel van egyszerre? Ne már....
11. simple (válaszként erre: 8. - Esme13)
2017. máj. 10. 10:18
Szerintem túlreagálod, igen.
10. simple
2017. máj. 10. 10:17
Itt komolyan mindenki töröl minden képet, kidob mindent szakítás után? :O Nekem ez nagyon furcsa. Az embernek vannak emlékei, nehogy már mindent sutba kelljen dobni, csak azért mert már mással van. Nekem igenis jól esik megnézni régi képeket, és attól egyáltalán nem jelent már nekem semmit, legalábis "úgy".
9. andi6020 (válaszként erre: 8. - Esme13)
2017. máj. 10. 10:14
Mit szeretnél hallani (olvasni)?
2017. máj. 10. 10:13

Itt szintén az a helyzet,hogy a nőnek nem kellett.

De tegyük fel,hogy nem jelent neki semmit, akkor meg már azért zavar,hogy ennyire semmibe veszi egy olyan kérésem,ami kb. 2percbe telik megcsinálni. Majdnem egy év párkapcsolat után.

Vagy én reagálom túl?

7. Bichter1 (válaszként erre: 5. - Zeanny)
2017. máj. 10. 10:03

..ebben én nem hiszek, hogy valaki ennyire feledékeny legyen.

Én is beleléptem anno egy ilyen cipőbe, jó egy hónap után rájöttem, hogy még mindig szerelmes a nőbe és alig vár(t)ja, hogy újra összejöjjenek….(csak a nőnek nem kellett.)

2017. máj. 10. 10:01
Szerintem is jelent.
2017. máj. 10. 09:58
Vagy lehet szimplán csak tényleg ennyire pasi..:D Leszarja, elfelejti, nem gondolja, hogy ez egy nőnek ennyire fontos.
4. Bichter1 (válaszként erre: 1. - Esme13)
2017. máj. 10. 09:46

Persze, hogy jelent! (be lehet állítani úgy a fotókat, hogy csak a tulaj lássa és senki külsős ne)


Nem zárta még le az előző nőt...semmilyen szinten. Én viszont nagyon gyorsan be is fejezném az ilyen kapcsolatot.

Ennyire egy pasi sem lehet feledékeny , hogy nem tünteti el amikor új barátnőt szerez” be…

2017. máj. 10. 09:35
Hazudik. Téged meg hülyének néz. Ne tűrd, mert rajtad fog röhögni minden haverja.
2017. máj. 10. 09:28

Semmit.

Ne nézegesd az oldalát.

2017. máj. 10. 09:23

Közösségi oldalon fent vannak a közös nyaralós/csókolózós képeik a barátom lapján. Már szóltam neki, azt mondta el is felejtette,hogy otthagyta őket és, hogy majd kitörli. Ez hetekkel ezelőtt volt. Mit csináljak? Rettentően zavar.

Közben mégegyszer szóbahoztam és ugyanaz volt a válasz.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook