Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátokat keresek, írjatok! fórum

Barátokat keresek, írjatok! (beszélgetős fórum)


2020. dec. 15. 09:46
Rendben van nagyon szívesen beszélgetek veled írok privátban.
2020. dec. 15. 09:04

Szia Marika,


Rengeteg rossz dolog történt velem, főleg idén, de próbálok erős lenni és pozitív. Néha nekem is vannak szörnyű napjaim, de erőszakkal igyekszem nem depresszióba süllyedni és megtalálni a jót minden napomban.

Na jó ez eléggé ilyen zenesen hangzott, de amúgy nem vagyok túl elvont figura ;)

Ha gondolod szívesen beszélgetek veled, nekem is elkéne pár barát!

15. Napsugár8 (válaszként erre: 12. - Lávli*)
2020. dec. 15. 08:23

Úgy vettem ki a soraiból, hogy egyelőre megértésre vágyik, azért szeretne a vele azonos helyzetben levőkkel kapcsolatot találni.

Az egymást támogatók csoportjába is kell, kellenek olyan emberek, akik már egyedül, vagy mások segítségével kimásztak a gödörből, mert valódi segítséget csak azoktól fognak kapni. Akik már korábban átéltek hasonló helyzeteket, de már kijutottak belőle! De a kérdező egyelőre csak a vele azonos helyzetben levőkkel keresi a beszélgetési lehetőséget.


"De csak olyanok akik lelkileg gyengébbek az átlagnál mint amilyen én is vagyok!"

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Lávli*)
2020. dec. 15. 08:12
Igazad van úgy is lesz.
13. Lávli* (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 15. 08:09
Aki itt jelzi, hogy szeretne barátkozni veled, annak majd tudsz írni privátot.
12. Lávli* (válaszként erre: 8. - Lávli*)
2020. dec. 15. 08:06

Egyébként a segítő csoportoknak is ez a lényege, hogy hasonló gondokkal küszködők támogatják egymást, egy irányító segítségével.

Na de Marika nem szervezett keretek közti csoportba szeretne beszállni, hanem barátokat keres. :)

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Andi6020)
2020. dec. 15. 08:06
Köszi hogy szóltál nem is figyeltem.
10. andi6020 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 15. 08:04
Anonim vagy. Nem tudnak irni
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Lávli*)
2020. dec. 15. 08:02
Pontosan így van ahogy te mondod de én nem állok le vitázni senkivel azt tudom. Barátokat szeretnék ezért is írtam ki. Aki szeretne velem beszélgetni barátkozni az írjon privátban!
8. Lávli* (válaszként erre: 6. - Cc7a88f96d)
2020. dec. 15. 07:59

Majd az fogja, akiben megértésre talál!

Aki nem azt sulykolja, hogy gyenge vagy és "sz@r", hanem aki azt, hogy lépjünk együtt, erősödjünk együtt! Segítsük egymást!


Fura, hogy ezt magyarázni kell .. 🤔

7. Napsugár8 (válaszként erre: 6. - Cc7a88f96d)
2020. dec. 15. 07:58

A gödörből kihúzni csak azt lehet, aki valóban ki is akar! jutni onnét.

Mi csak segíthetünk valakinek, ha kéri, de lépegetnie a lábával őneki kell!

Aki pedig még ott akar maradni és nyalogatni a sebeit, azt hagyni kell.

6. cc7a88f96d (válaszként erre: 5. - Lávli*)
2020. dec. 15. 07:54
De ha valaki nem tereli pozitìv irànyba,ìgy sose lesz vège a depressziòs időszakànak.Kell valaki aki kizökkenti hacsak kicsit is.Lèpèsről lèpèsre visszanyernè az èletkedvèt.
5. Lávli* (válaszként erre: 4. - Cc7a88f96d)
2020. dec. 15. 07:45

Nem azt írta, hogy a nála rosszabb passzban lévők írjanak, hanem hogy az olyanok, mint ő!

Még azt is, hogy így nagyobb megértésre számít.

Nem kioktatásokat szeretne, hanem barátokat :)

Lehet, neki nem fegyelmezésre lenne szüksége, hanem egymás vállán sírni valakivel.

Hadd legyen úgy, ahogy ő szeretné!


A barátság amúgy sem arról szól, hogy az erős megmondja a gyengének, hogy mit hogy csináljon ... 🤔

4. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 15. 07:37

Jèzus..azèrt nem normàlis amit leìrtàl...


Nàlad rosszabb passzban lèvők ìrjanak,hogy te kevèsbè èrezd magad sz*rnak?Ùgy nem lehet pozitìv èleted,ha negatìv emberekkel vagy körülvève.

Mindenki èletèben törtèntek rossz dolgok,tragèdiàk akàr,de akarni kell vàltoztatni ès pozitìvan tekinteni előre.A negatìvoskodàssal mit èrsz el?Csak elpazarlod a megmaradt èveid.Vegetàlsz...

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Napsugár8)
2020. dec. 15. 06:56
Jó igazad van lehet rosszul fogalmaztam csak azért írtam így ki mert akik gyengébbek lelkileg azok jobban megértik egymást.
2. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 15. 06:43

Erőt csak azoktól kaphatunk, akik erősebbek, mint mi vagyunk.

Sajnálom.

2020. dec. 15. 06:20
Sziasztok a nevem Marika 33 éves vagyok zala megyéből. Lelkileg egy kicsit megtört vagyok nagyon sok rossz ért már az életben. Barátaim nincsenek ezért szeretnék barátkozni beszélgetni bárkivel. Írjatok bátran férfiak is nyugodtan. De csak olyanok akik lelkileg gyengébbek az átlagnál mint amilyen én is vagyok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook