Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barátnőket keresek fórum

Barátnőket keresek (beszélgetős fórum)


1 2
2011. jún. 30. 22:38
Sziasztok. Debreceni, 18 éves lány vagyok, igaz barátnőt keresek, akivel megoszthatom örömömet bánatomat, akivel jót bulizhatok, beszélgethetek. Ha te is így érzel, írj nekem ide. Szép estét mindenkinek.
2011. jún. 22. 15:19

Sziasztok!

Én egy Tatabányai lány vagyok.Sajnos a régi barátnőimmel már nem tartom a kapcsolatot.

Keresek barátnőket,lehetőleg olyat akinek pici gyermeke van.Kislányom 2 éves.

Sajnos kicsi lányomnak sincs játszótársa.

Ha úgy érzed,szeretnél barátkozni,írj nekem.

juhszanett@gmail.com

2011. febr. 25. 11:59

Sziasztok!

Hát igen a régi barátok hol vannak már, mióta Én is meg ismerkedtem a férjemmel ami nem most volt jó pár éve nekem is eltűntek a barátnők sajnos.Nem tartjuk a kapcsolatot pedig nekem nagyon hiányoznak

főleg a gyerekkori barátnőm sokat gondolok rá Ő is itt lakik ahol Én de már nem lehet vissza fordítani a dolgot.Bánt,hogy sokszor köszönés nélkül megy el mellettem ha nem köszönök rá akkor semmi nem történik.

Vagy zavarban van nem tudom talán egyikünk sem mer

lépni remélem azért Ő is gondol rám.

2011. febr. 21. 19:21

Sziasztok!

25 éves csaj vagyok és borzasztóan beleszürkültem a hétköznapokba.

Barátaim fősuli után szétszéledtek az országban így "egyedül" maradtam Budapesten és

nincs kivel megosztani a bulikat , örömöt-bánatot, nincs hol kipanaszolni a pasik hülyeségeit

és leadni a meló utáni feszültséget. Korombeli vagy 20-28 éves csajokat keresek tartós

barátság reményében.


dobj egy emailt, ha már te is beszürkültél :P

szurkeegerke@gmail.com

47. BakiMóni (válaszként erre: 6. - 11111)
2010. márc. 16. 15:53

Szia


Olvastam üzidet, én is ebben a cipőben járok, én is szivesen csavargok, csak egyedül nem olyan jó.

Mónika vagyok, 40 éves, és budapesti. Nem tudom Te hol laksz? Irj ha úgy gondolod. bakimonika@freemail.hu

2010. jan. 11. 22:06

Sziasztok!


27 éves diplomás pécsi lány vagyok.Azért regisztráltam ezen a honlapon, hogy új barátnőket kereshessek, ugyanis a régiek vagy komolyabban megállapodtak, vagy elköltöztek Pécsről.

Hobbym a zene és a tánc, nagyon szeretek vallásról, ezoterikáról beszélgetni, szeretem a filmeket és a mozit, valamint imádom a ruhákat és a divatot.

Keresem olyan ( NEM LESZBIKUS!!!) lányok ismeretségét, akik hasonló cipőben járnak és szivesen eljárnának velem bulizni, strandra, nyaralni, vagy esetleg moziba.

Ha felkeltettem érdeklődésed, várom leveled a fogyicom@freemail.hu email címre. Elsősorban pécsiek és pécs környékiek jelentkezését várom.

Korkülönbség sem lefele, sem fölfele nem akadály.


Üdv mindenkinek!!!

2009. dec. 30. 14:24

Sziasztok!


19 éves Bp-i lány vagyok. Szeretek mozizni, bulizni, táncolni, beszélgetni, néha sportolni. Valaki esetleg hasonló érdeklődési körrel?


Pusza

2009. dec. 28. 13:58

Sziasztok!

jár még erre valaki? Budapestről írok 18. kerület,olyan barátnőt keresek, akinek szintén gyesen van, és így lenne a 3 éves lányomnak is társasága. Persze bárkivel csevegnék, de bulizni nincs sok lehetőségem, de nagyon megérdemelném!:)

2009. dec. 26. 09:15
Kellemes Karácsonyi Ünnepet Minden Hoxásnak!!! :)
2009. dec. 19. 18:23
Valaki msn???
2009. nov. 21. 20:48
Miskolc vagy környéke?
2009. nov. 21. 20:47
sziasztok van itt valaki aki nyíregyházi?szivesen ismerkednék,29 éves vok.én is barátnőket keresek .e-mail cimem dya03@citromail.hu nagyon szivesen válaszolok.
39. d3c6e89fee (válaszként erre: 38. - Lanastacia)
2009. nov. 16. 21:29
Hát igen messze vagy:-) de majd ha Pesten leszel, akkor szólj:-)
2009. nov. 16. 16:19

Én is még mindig szívesen ismerkedem. Sajnos nem igen találtam eddig olyan barátnőt, akivel tudnék is találkozgatni, mindenki messze van tőlem. De beszélgetni ettől függetlenül lehet. :)

MSN címem: lanaszta@gmail.com

37. lakin
2009. okt. 21. 12:06

Üdv. Mindenkinek!

Szeretnék egy jó kis társaságot összehozni csajos bulizásokhoz, dumálásokhoz, egy kis kikapcsolódáshoz. Székesfehérvár lenne a találkozóhely. Ki, mit mond rá?? 36 éves két gyermekes, még mindig fiatal anyuka vagyok, jó lenne rendszeresen kikapcsolódni a hétköznapok taposómalmából. Akit érdekel, írjon!

2009. okt. 13. 08:52
Sehol senki :(
2009. okt. 7. 21:50
sziasztok én egy társalgós tipus vagyok és szeretnék találni olyan barátnőket akik ugyan olyan cipőben járnak mint én.Egyedül álló 33-éves anyuka vagyok két gyermekem van...Szeretek szórakozni de nincs kivel és persze nem birok mindég....Vajdasági vagyok...
2009. okt. 3. 20:14

Sziasztok!


Én tatabányai vagyok, nemrég költöztem a városba, és szívesen ismerkednék. 36 éves vagyok, de lélekben nagyon fiatal.


Üdv, Erika

2009. aug. 28. 10:03
Akkor én is csatlakozom.Szeretnék "barátnőt" itt a hoxa-n akivel lehet msn-ezi és kitárgyalni a világot,minden csajos dolgot.....
2009. aug. 14. 15:50

Sziasztok! 20 éves vagyok és én is barátnőt keresek Debrecenből. Beszélgetésekhez, bulizáshoz, vásárláshoz. Fontos az őszinteség!


(jelenlegi barátaim, leginkább felszínes kapcsolatok~csoportársak :(, már elég sokat csalódtam a barátságokban, többet nem szeretnék. :( ;))

2009. júl. 31. 17:13
Sziasztok, igazából én is azért regisztráltam itt, hogy hát ha találok itt barátnőket, akik esetleg vásárlás, mozizás, mászkálás, bulizás érdekelne. Budapesti vagyok és 23.
2009. jún. 10. 09:27
Hello! Heves megyei, Gyöngyös környéki lányokkal ismerkednék. A bulizás helyett inkább a beszélgetés és a divat vonz. 23 éves vagyok.
29. Myrthil (válaszként erre: 28. - Mel82)
2009. jún. 8. 18:19

Igen, kettővel hetek óta találkozgatok :) Sőt, nagyon jó barátnők lettünk :)

De most szervezünk a városba találkát, ahova bárki jöhet. Szóval ott még több tagot fogok megismerni, és remélhetőleg barátság lesz belőle :)

28. Mel82 (válaszként erre: 27. - Myrthil)
2009. jún. 8. 18:01
Olyanokat akikkel találkozol is?
27. Myrthil (válaszként erre: 26. - Mel82)
2009. jún. 8. 17:19

Itt!

Én sokat találtam :)

26. Mel82
2009. jún. 8. 16:29
Én is szeretnék barátnőt vagy barátnőket! Vannak barátnőim csak ők már családosok és így nincs már annyi idejük mint régen. Nekem hiányoznak az ilyen barátnős beszélgetések,elmenni egyet erre-arra. Egy 27 éves csaj szerintetek hol tudna barátnőket keresni?
2009. máj. 16. 23:36
sziasztok! mondjuk én a 36 évemmel már nem igazán akarok bulizni, de jó lenne néha valakinek elmondani a gondjaimat, és én is meghallgatnám. Esetleg még tanácsot is tudnék adni és talán nekem is tudnának adni.
2009. máj. 16. 23:34

Sziasztok!

Azt mondják, mit akarok én már 28 éves fejjel bulizgatni? De valahogy mégis vágyom erre néha, de nincs kivel!

A barátnők inkább otthon ülnek vagy már családosok.

Van valaki aki hasonló cipőben jár?

2009. máj. 16. 22:53
Sziasztok! Én egy sárvári csaj vagyok és barátnőket keresek,akikkel tudok beszélgetni, beülni valahova stb.
2009. márc. 17. 09:38
belevaló 41 éves nő vagyok. Szeretnék hasnló korombeliekkel barátkozni. Esetleg találkozni. eljárni szinházba moziba, vagy csak beólni egy kávéra. Várom egyedülálló hölgyek, vagy párok jelentkezését akinek kedve van.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook