Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Balatoni nyaralás fórum

Balatoni nyaralás (beszélgetős fórum)


1 2
2009. jún. 15. 14:11
Csak nem egy olasz pizzéria Zamárdiban???A part mellett???
2009. jún. 15. 14:11
Az én kedvencem Balatonboglár, viszont a másik nagy kedvenc Fonyód-Bélatelep mert ott töltöttem a gyermekkorom legtöbb nyaralását a szüleimmel. Általában minden évben 2 hetet. Balatonboglár pedig a felnőtt korom:) favoritja. Nagyon szeretem, főleg a bornapok idején. De máskor is kiváló, szerintem a délipart egyik legjobb helye:)
2009. jún. 15. 14:11

Szia !

Én Vonyarcvashegyre készülök (Keszthely előtt) Képek alapján jól néz ki de majd kiderül.Ez egy kemping (Park) és apartmant is lehet bérelni és kutyát is belehet vinni .Ami nálam nem utolsó szempont.Esetleg ha valaki járt ott megoszthatná velem a tapasztalatát.

2009. jún. 15. 14:10

Zamárdi is nagyon jó hely és van egy remek pizzázójuk!Olyan jó,hogy mi még Pestről is képesek voltunk csak odamenni.:DD

Balatonvilágos is jó hely!Siófok mondjuk drága,de sok program van.Balatonfüred gyönyörű!Keszthelyen csak éjszaka voltam bulizni!:DD

2009. jún. 15. 14:07
Szigliget egy nyugis,hangulatos hely,ki lehet kapcsolódni,de szórakozni is.Ott a Szigligeti vár,gyönyörű a kilátás onnan,hangulatosak az éttermek,a strand is szupi.'5km-re van tőle Tapolca,ami egy nagyon szép kisváros,sok látnivalóval!Már indulnék:)))
2009. jún. 15. 14:03
Nem tudom hova érdemes menni idén, talán itt kapok pár ötletet. Tavaly balatongyörökön voltunk a párommal az is egy szép hely.
2009. jún. 15. 14:02

Nekem nincs kedvenc helyem, sajnos gyerekkorom óta nem voltam hosszabb ideig a Balatonon. Tavaly viszont lehetőségem nyílt 2 napra lejutni Balatonlellére, és nagyon tetszett:) Ygy most jelenleg az a kedvencem.

Augusztusban jártam ott, akkor voltak a bornapok, ami egész helyes kis rendezvény.

De szeretnék eljutni több helyre, így olvasgatlak majd benneteket.

2009. jún. 15. 14:01
Ja,hát ez jó kis topic,de csak a szívem fájdítom,nem tudom az idén eljutunk-e,pedig Anyum Balatonfüreden lakik.Nekem viszont Szigliget a kedvencem,1 évet dolgoztam ott és akkor nagyon megtetszett!!Eddig minden évben elmentünk,dehát kibővült a család,így már nehéz.
2009. jún. 15. 13:57

Sziasztok! :)

Gondoltam nem árt ide egy balcsis topic, ahol meoszthatjuk egymással élményeinket, tapasztalatainkat.

Hátha még hasznos lesz valakinek! :)

Első kérdésem, kinek melyik a kedvenc balatoni nyaralóhelye és miért?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook