Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bak férfi fórum

Bak férfi (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
19. zsuzso100 (válaszként erre: 18. - Hedix01)
2011. febr. 22. 11:49
Még nem találkoztunk...nem is lakunk olyan közel egymáshoz. Szóval a ragaszkodást szereti...nem terhelő, ha írok neki, hogy mi újság...
2011. febr. 22. 07:17

Ne akard irányitani ! Légy türelmes ! Csak lépésről lépésre haladj ! A bizalma elnyerése nem kis feladat, de ha tiéd a világot adja neked !Nehéz fába vágta a fejszéjét az, aki a Bak férfit szeretné meghódítani.Legyél minden helyzetben igazi nő !

És végül egy apró jó tanács: ha távol vagy tőle, hívd minél gyakrabban telefonon — ezt ragaszkodásod megbízható jeleként fogja értékelni.

17. zsuzso100 (válaszként erre: 16. - Dorkinc)
2011. febr. 22. 06:41
Igen...léptem...most ismét várok...nehéz menet lesz!
16. Dorkinc (válaszként erre: 1. - Zsuzso100)
2011. febr. 21. 19:02
LÉPJ!! :)
15. Dorkinc (válaszként erre: 8. - Babuci10)
2011. febr. 21. 19:02
egy januári bak boldog párja vagyok (kicsit több mint 3 éve:D ), szinte minden szavaddal egyetértek!! :)
14. zsuzso100 (válaszként erre: 13. - Babuci10)
2011. febr. 20. 17:36
Nem csak úgy kezdődik.
13. babuci10 (válaszként erre: 10. - Zsuzso100)
2011. febr. 20. 17:07
Ha csak és kizárólag úgy kezdődik kommunikáció köztetek, ha Te írsz neki, az nem biztos hogy jó, mindamellett, amikor valami nagyon leköti őket, könnyem elmaradnak a barátok.
12. c2f4ca1967 (válaszként erre: 3. - Rekettyepuszta)
2011. febr. 20. 16:06
Csak nem Te is Bak vagy? :)
2011. febr. 20. 15:40
Társkereső oldalon ismertem meg, ő kezdeményezett, órákig tudunk msn-en beszélni, pár sms, telefon...aztán közben jön a csönd, ilyenkor nem tudom, hogy mire gondol, keressem-ne keressem....már ideje lenne találkozni, a mostani hétvégét meg is beszéltük, hogy szabadok vagyunk...aztán most megint semmi. Eleinte is én írtam rá, írta is, hogy milyen kitartó vagyok, kevesen tették volna, ezután kezdett kinyílni, de még messze a cél!
10. zsuzso100 (válaszként erre: 8. - Babuci10)
2011. febr. 20. 15:37
Januári....
9. a14deb9047 (válaszként erre: 8. - Babuci10)
2011. febr. 20. 15:35
Ez tényleg így van! Az enyém Szilveszter napján született!
2011. febr. 20. 15:32

Szerintem nagy mázlista az a csaj, akinek bak a párja, csak meg kell tanulni kezelni... :)

Nagyon sok múlik azon, hogy decemberi, vagy januári. Nekem több bak pasi/nő ismerősöm is van, de attól függően, hogy karácsony környékén születtek, vagy jan. elején, akkora a különbség köztük, mintha nem is egy ugyanazon jegy szülöttei lennének, szóval ez így állati kevés.

Az biztos: nagyon szeretik a hasukat, ínyencek, a pasik nagyon szeretik a nőket, de nem szabad arra számítani, hogy szerenádozni fog az ablakod alatt. Ha azonban egyszer valakit megszeret, bárkitől megóvja, senki egyetlen rossz szót nem szólhat a választottjára. Kimondottan családcentrikus, tűzbe megy a hozzátartozóiért, viszont (legalábbis a januári) tutira a legközelebbi hozzátartozóján vezeti le, ha vmi. nem stimmel.

Ami a leges legfontosabb - soha ne sürgesd, várd ki...ez mindenre vonatkozik. Pl. ha dúl-fúl, nem fog mondani semmit, nem fogja kibeszélni, de nem is lehet hozzászólni. Ha nyugtatni próbálod, azzal csak parazsat teszel a tűzre. A legjobb, ha hozzá se szólsz, amikor úgy érzi, úgyis elmond mindent...le se lehet lőni... :)


A konkrét kérdésedre nem hiszem, hogy használható választ fogsz kapni, mert ez tul. képp. attól függ, milyen hangulatban éri az üzeneted: lehet, h. úgy fogja idegesíteni, hogy totál kiakad, de az is lehet, hogy baromi jól sül el...ez annyi mindenen múlik... :S


Tudom, nem segítettem...bocs, kevés az info...

7. rekettyepuszta (válaszként erre: 6. - Zsuzso100)
2011. febr. 20. 15:32
Te úgy veszed észre,hogy vevő lenne egy partner kapcsolatra?
6. zsuzso100 (válaszként erre: 5. - Rekettyepuszta)
2011. febr. 20. 15:27

Ja...értem! :)

A lényeg, hogy várjak, hogy jelentkezik..vagy írjak neki egy semleges üzenetet. Sokat beszéltünk már msn-en...de még nem találkoztunk, és közben szeret el-eltűnni 1-2 napra, és csak emlékeztetni szeretném, hogy vagyok....vagy várjak?

2011. febr. 20. 15:25
Arra gondolok, én nem nagyon hiszek abba, hogy másként kellene bánni egy bakkal mint egy bikával...lehet hogy rosszul fogalmaztam.
4. zsuzso100 (válaszként erre: 3. - Rekettyepuszta)
2011. febr. 20. 15:19
Hogyhogy az is bűne?
2011. febr. 20. 15:18
Hát már meg ne haragudj, de ha már esetleg az is bűne hogy BAK....egyébként ha fontos neked akkor lépj.
2011. febr. 20. 15:18
Van egy fórum: hogyan lehet meghódítani a bak jegyű férfit...
2011. febr. 20. 15:14

Sziasztok!

Hogy kell bánni a kapcsolat elején egy Bak férfival? Lépjek, írjak neki üzeneteket...vagy várjak türelmesen, hogy ő jelentkezzen.

Kívülállóként azt mondanám, hogy hagyd a fenébe, de a megérzésem mást mond, csak nem tudok rajta kiigazodni.

Köszi!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook