Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Baj ha nem azonos időpontban veszem be a fogamzásgátló tablettát? fórum

Baj ha nem azonos időpontban veszem be a fogamzásgátló tablettát? (tudásbázis kérdés)


6. Gaiha (válaszként erre: 4. - Ba7da9cfc0)
2020. dec. 18. 12:11

Sose értettem miért kell ilyen stílusban reagálni bárkinek akit nem is ismersz...Attól hogy valaki feledékeny még nem feltétlen idióta meg életképtelen. Ha te sem vagy képes valakinek szépen válaszolni talán nem kellene ...

Igen ennek viselni kell a következményeit vagy kitalálni egy módot hogy ne felejtse el..Sok nő felejti el és van, hogy a nőgyógyász sem mondd el mindent vagy tojik bele..

Kérdezőnek pedig újra : Elképzelhető hogy az összesvissza szedéstől csúszik.. Ha nem vagy terhes és még szednéd a bogyót, akkor innentől rendes időben. Mert nem csak a terhesség ami mellékhatása lehet így

2020. dec. 18. 12:03
Így nm szabad! Állíts be ébresztőt a telefonodban minden napra egy időben. Én lefekvés előtt szedtem mindig, 7 éven át sosem felejtettem el, pedig alapvetően feledékeny vagyok :D
2020. dec. 18. 12:02

Igen, mindig ugyan abban az időben kell bevenni!

Ha erre sem vagy képes, lehet nem kellene szexelni.....

3. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 18. 09:30

Az van a tájékoztatón, hogy azonos időpontban kell szedni. Ez nem véletlen !

Ha ennyire felelőtlen, vagy feledékeny vagy, akkor tetess fel spirált. Már nem szült nőknek való típus is létezik.

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 18. 08:06
igen
2020. dec. 18. 07:57
A Belara fogamzásgátlót nem szedtem órára, néha ebéd után, néha este. Nem direkt, csak elfelejtettem. Most meg kéne jönni a vérzésnek, de semmi jele. A szünet 6. napján vagyok és a cicim is nagyon fáj. Nem mertem még tesztelni. Kimutatja már?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook