Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babázzunk fórum

Babázzunk (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Babázzunk

2008. dec. 18. 14:52
Most akkor az édes kis anyóskád miatt kellett az amniócentézist megcsináltatnod?én speciel felrúgtam volna amikor azt mondta hogy a fia nemzőképtelen!Ő ezt honnan tudta??Pux Barbi.Tudom milyen gáz a magzatvíz vizgálat.
3. 8d17011552 (válaszként erre: 2. - 025c5b6977)
2008. jún. 21. 17:53
Nagyon köszike.Hát igen sajnos egy 600 oldalas könyv nyi hely sem lenne elég ahol a pozitív és negatív tapasztalataimat le tudnám írni úgy összképbem mindenről.
2008. jún. 19. 19:05
A kislányodnak se kezdödött egyszerűen az élete. De nagyon szivosak tudnak lenni ezek az apró teremtések, már a magzati életben. Biztos rosszul élted meg hogy gondok voltak vele, és nagy erő kellett hogy végig csináld. Dehát ezek vagyunk mi anyák :) a gyerekeinkért bármit és semmi akadály nem lehet előttünk, hogy ne próbáljuk meg a lehetetlen is. Gratulálok neked! :) és sok boldogságot kivánok.
2008. jún. 19. 11:03
Bébi mindenek előtt! Ne értsetek félre, de amikor második gyermeket akarta a párom, családja és én köztem ingott, hiszen még csak 2 éve voltunk együtt. Tudom sokkal nehezebb egy férfinak elszakadni az anyjától, mint nekünk nőknek. Páromban az a picike hiba van, hogy mindenkinek meg akar felelni és ilyenkor elfelejti, hogy mi is létezünk (pl. idő, és környezet stb.).
Mikor kiderült számomra, hogy teherbe estem egy egészséges hónapig nem mondtam senkinek semmit, tartogattam az esküvőre a bejelentésemet. Ott az egész családunk megtudta a jó hírt.

Ugrás a teljes írásra: Babázzunk

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook