Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babaváró party fórum

Babaváró party (beszélgetős fórum)


12. Basset
2010. szept. 4. 21:15
11. Henie (válaszként erre: 10. - 9925394c3b)
2010. jan. 11. 21:25

9 hónaposan azért tényleg necces ilyesmi, de direkt azért csináljuk 7,5 hónaposan, hogy még úgy-ahogy "bírja" az ilyen jellegű dolgokat:))

Ajándékokból pedig szigorúan olyanok, amikre tudjuk, hogy szükség van, de még nincs.

Én is rejtek majd 1-2 apróságot a pelenka tortába:))

2010. jan. 11. 17:15

Így azért más...

Egyik ismerősömék meglepetés babavárót szerveztek a 9hónapos kismamának...a leendő apuka tudott róla,ő vitte el vhova a feleségét,és míg nem voltak otthon a csajok beállítottak hozzájuk,feldíszítették a lakást, kaja,pia,lufi,konfetti és pizsibe várták őket,mivel pizsamás party volt...

Nem voltam még kisbaba de azt hiszem 9 hónaposan nagy hassal egy fárasztó nap után nem biztos, hogy annak örülnék, hogy mikor hulla fáradtan hazaérek akkor várjanak a barátnők és jópofát kelljen vágnom egész este.

De amit Henie leírtál azért ez gy más,ha az anyuka szeretné.

Esetleg meg lehetne beszélni, hogy mi mit visz ajándékba!

Édességből az legyen ami az anyuka kedvence! ;)

2010. jan. 11. 16:24

Őszintén megmondom, hogy nekem eszembe sem jutott volna ilyet szervezni.

Az ötlet onnan jött, hogy az egyik uncsitesóm amerikában él és ott ugye ennek nagy múltja van. Ő is tudott mit mesélni a sajátjáról.

És így vetődött fel, hogy keresztanyámról van szó és ő ejtette el, hogy szeretne ilyet. Én meg magamra vállaltam a szervezését.

Egyébként igen, minden ember máshogy áll hozzá, de egy délutáni szendvicses-ajándékozós-nevetős délutánnak akár adhatnánk a "teadélután" nevet is, az ajándékokat biztos odaadná mindenki még a születés előtt, szimplán ezért babaváró a neve.

És amúgy meg fő az optimizmus, leglább lesz egy kellemes délutánunk.

Köszönöm az ötleteket, már kezdenek konkretizálódni a dolgok:-)

2010. jan. 11. 14:29

Furcsa dolog ez a babaváró party... hiszen ha belegondolunk tök logikus, hogy minek, mert meg sincs a baba... meg még baj is történhet... stb... oké... Miért amikor megvan a babóca, akkor már nem történhet baj?

Illetve mennyire tesz jót egy újszülöttnek, hogy csomóan mennek és megnézik a bacijaikkal együtt (akik amúgy lehet hogy csak 3-4 hónap múlva mennének...), szóval szerintem akkor már inkább előtte, mint utána.

Illetve mivel ajándékokat is visznek az emberek (filmekből gondolom :)) ha már megvan a baba akkor már az akkora kellő dolgai is megvannak... jó persze a pelusból sose elég... de mondjuk 49. rugdalózó meg 50. cumisüveg illetve 10. kiságy fölötti forgózenélő felesleges...


Persze ez csak az én véleményem.


Szerintem mielőtt megszervezed beszélj az anyukával, hogy ő akarja-e... :) És ha igen akkor hajrá :) Majd esetleg írd meg, hogy milyen volt :) Sok sikert hozzá:)


Lufi, szendvics, üdítő és halk zene mint majdnem minden buliról elengedhetetlen.

2010. jan. 11. 08:26

Én sem tartanék ilyet és annak se örülnék ha nekem rendeznének ilyet....de mindenki maga döntsön...

rózsaszin lufik tuti kennének, halk zene és üdítő

2010. jan. 10. 21:20

Szia!


Én sem szeretek előre inni a medve bőrére, annyi baj történhet.... És ez nekem olyan Amerika- majmolás is.

De ha buliztok, hát azt hívhatjátok bárhogy is, akár babavárónak:) Kislány lesz, ha jól olvasom, hát minden dísz legyen rózsaszín, az bejön mindenkinek szerintem:) Esetleg lehet listát írni, minek örülnének a szülők, mint egy eskvőnél.

2010. jan. 10. 20:56

Látod te is írod: "eddigiek szerint"..... én amondó vagyok, hogy "nem jó az ördögöt a falra festeni". Nem bántásból mondom, de gondolkodjatok el rajta.... ráértek akkor örülni/ünnepelni, ha világra jön!


(én még azt sem szeretem, ha valami miatt születésnapi ünnepséget kell előre hozni, még ha csak néhány nappal is....)

2010. jan. 10. 20:56
Nálunk volt:) de semmi extra nem volt:) mint egy sima party:) annyi különbséggel, hogy mindenki hozott egy csomó cuccot a manónak:) ebből a legtöbb kölcsönbe jött, de kaptunk maradandó dolgokat is:) csupa-csupa hasznos holmit
2010. jan. 10. 20:52

Jaaaj, nem az enyém lesz!!!

Igazából a leendő keresztlányomnak lesz, aki eddigiek szerint március végén fog születni és februárban szeretnénk ezt a bulit... :)

Azért köszi:))

2010. jan. 10. 20:50

Szerintem inkább akkor ünnepeljetek, ha megszületett az egészséges kisbabád!


pelenkatorta akkor is készülhet! :-))


Jó egészséget nektek! :-)

2010. jan. 10. 20:47

Szeretnék egy babaváró partyt szervezni, de fogalmam sincs, hogy mik az ilyesmin a szokások. Amerikában nagy divat, esetleg ha valakinek volt már ilyen, vagy tapasztalata van, netán részt is vett már hasonlón, akkor várom az ötleteket!

Egy már biztos: pelenka torta készülni fog:-))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook