Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babát várók, anyukák! Mennyit híztatok a terhesség alatt? fórum

Babát várók, anyukák! Mennyit híztatok a terhesség alatt? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. márc. 3. 07:36
Hogy ki mikortól hízik, egyénenként változó - attól függ, milyen genetikai hajlamot örököltél. Ha az átlagot vesszük, kb. a felétől kezdődik mérvadóan a gyarapodás, havi 1-1.5 kg-mal szoktak számolni az orvosok, az utolsó hónapban az egész hízás egyharmadát veszik még pluszba.
2012. márc. 3. 07:36
Nekem is a 20. hét után lódult meg. A vége 23 kiló lett, aminek ma már nyoma sincs :)
2012. márc. 3. 07:35
24. Sómentes diéta mellett, az első 3 hónapot végig émelyegve-hányva. Én még a víztől is híztam, ilyen típus vagyok. Szülés után 16 kg maradt rajtam.
2012. márc. 3. 07:33

Első babánknál 32 kg jött rám - mentségemre vékony voltam nagyon, és hiába tettem bármit is, még a levegőtől is híztam. Minden eredményem teljesen tökéletes volt, úgyhogy nem foglalkoztak vele, és le is ment 3 kg híján a baba 7 hónapos korára.

2. babánál 28 kg jött fel, eredmények tökéletesek voltak akkor is, de már nem mentem vissza a kilókkal teljesen szülés után - maradt rajtam olyan 10 kg-nyi plusz, viszont még így is vékony maradtam.

3. babánál 15 kg jött fel, most másfél éves éppen, és már meghaladtam a fogyást a 2. baba utáni súlyomtól.

2012. márc. 3. 07:32
Na elszámoltam,van az havi 1.5-2 kg is a végén
2012. márc. 3. 07:31
jó reggelt.Attól függ mennyire leszel hányós vagy zabálós:-))Ha hányingered lesz akkor csak az 5.hó körül ugrik meg jobban a mérleg.De onnantól vigyázz mert szaladnak a kilók ha nagyon jó étvágyad lesz:-)Persze egyénenként változó.De saját tapasztalatom szerint kb 3 kg az 5.hóig utána havonta 1- 1 kg
2012. márc. 3. 07:30
20.
2012. márc. 3. 07:30

Az igazi hízás a 20 hét után, de leginkább az utolsó harmadban várható.

Én több, mint 25 kilót híztam, de toxémiám volt, így nem vagyok mérvadó, na meg követendő példa sem:)

2012. márc. 3. 07:28

Szia! Fiammal én 13 kg-t szedtem fel ami hivatalosan normális:-)

Most a lányommal 32 hetesen 10 kg-nál tartok.

De ami feljött rám a terhesség alatt később le is ment, igaz tettem is érte, lánymmal kevesebbel indultam mint előtte a fiammal.


Első trimnezsterben nem jött rám szinte semmi, pedig 1x sem hánytam.

2.-ik és 3.-ik trimeszterben jöttek fel a kilók.

2012. márc. 3. 07:24
Mikor kezdtek el igazán feljönni a kg-ok?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook