Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babásodás-Miért nem jön össze? fórum

Babásodás-Miért nem jön össze? (beszélgetős fórum)


1 2
60. Huncor (válaszként erre: 59. - Egri maja)
2011. aug. 23. 22:40
Én kipróbálom, bajom nem lesz belőle :-)
2011. aug. 21. 09:33

Szerintem nem kell félni a cickafark teától,ez csak gyógynövény!:)))Nem hormon tartalmú gyógyszer!Bár érdekes,h az emberek inkább gyógyszert szednek mindenre,még akkor is ha azt sem tudják mire való,vagy a későbbiekben mi lesz a mellék hatása!

Nekem sajnos 2-3 havonta jönne meg a mensesem magától ami arra enged következtetni,h nem működik mind a két petefészkem...

Szóval,ismétlem önmagam,nekem bevált a cickafark tea kúra szerű alkalmazása!!!Nem össze-vissza iszom!Rossz hasonlat,de kicsit úgy működik,mint a fogamzásgátló(nem a hatása,mert védettséget nem nyújt,csak a ciklust segit beállitani),21 napig iszod a cickafarkot és a pásztortáska teát,majd az 1 hét szünetben kb:3-4napon jelentkezik a vérzés,majd nem baj ha még fejeződött be,mert 4-5 naptól megint el lehet kezdeni inni!Én egy hétfői napon kezdtem el a kúrát,14 nap cickafark tea,majd 7nap pásztortáska tea(vasárnap az utolsó nap)kövi héten szerda-csütörtökön megszokott jönni,hétfőn pedig folytatom a kúrát!

Merem ajánlani mindenkinek!:)))

58. Huncor (válaszként erre: 57. - K-né Zsóka)
2011. aug. 19. 16:44
Köszönöm, aranyos vagy! 4 év alatt már párszor megtörtem,de párom hál isten mindig kihúzott a lejtő aljáról. Minden hónapan összetört valahol a szívem, aztán rájöttem ez nem járható út. El kell tényleg vonatkoztatni, ami nagyon nehéz, de idővel belejön az ember. Nem adom fel! És igen rengeteg szép dolog van az életben erről sem feledkezem meg!!!
57. K-né Zsóka (válaszként erre: 55. - Huncor)
2011. aug. 19. 16:30
Tiszta szívemből kívánom, hogy sikerüljön és ha mégsem akkor ne törjön össze a szíved, mert rengeteg szép dolog van még az életben .
56. Huncor (válaszként erre: 50. - Egri maja)
2011. aug. 19. 15:45
Szia erről én is hallottam. Mikor kell kezedeni a 2 hét cickafarfű teát? Menses első napján? Van is itthon.
55. Huncor (válaszként erre: 46. - K-né Zsóka)
2011. aug. 19. 15:27

Kedves K-né zsóka!

Egyik ismerősöm 13 év után esett teherbe. Már lemondtak a babáról, és tessék! 15 éve házasok, és sikerült nekik. Semmit nem lehet tudni. Én biztos nem adom fel, mert KELL egy gyerek a férjemtől!

54. Huncor
2011. aug. 19. 15:21

Sziasztok!

Ez itt az én helyem is. Mi 4 éve próbálkozunk és semmi. Voltunk orvosnál,volt átjárhatóságim, van peteérésem, a párom is rendben, de semmi. Nem parázok rá a terhességre, nem jár mindig a fejemben, de semmi. Mi már meddőségi központba járunk 1 éve. Ott azt mondták ez sajnos sűrűn előfordul sokmindenkivel. Már gyógyszereket szedek, így nem 1 hanem 4 tüszőm is érik egyszerre, de semmi. Igaz még természetesen kellett próbálkoznunk otthon. 3 alkalmon vagyunk túl a gyógyszeres kezelésekből, mert minden hónapban nem tud az ember elmenni 4-szer a dokihoz délelött. Melyik munkahely engedi ezt meg? Most 2 hónapig szabin vannak így szeptembertől megyek oda újra. Talán már inszeminálnak, remélem, mert én már attól tartok, nem jut el oda a kis lurkóm ahova kell. Nem adom, fel, mert tudom lesz eredménye. Ezt csak azért írtam le, hogy ne adjátok fel. Én se teszem, és drukkolok mindenkinek!!! Örülök, hogy le tudom írni nektek a gondolataim, mert erről nem szivesen beszél az ember, nem egy hétköznapi téma.

2011. aug. 19. 13:52
Én még nem próbáltam. De idáig elég sokan írtátok, hogy nem használt.
52. 026876815c (válaszként erre: 51. - EsztyMorgan)
2011. aug. 19. 13:10

Nekem se jó hatást váltott ki úgyhogy én is

:S

51. EsztyMorgan (válaszként erre: 50. - Egri maja)
2011. aug. 19. 13:04
Én tartok a cickafarkfű teától... :/
2011. aug. 18. 16:29

Sziasztok!

Már több helyen is le irtam egy módszert,ami nekem bevált,ezért megosztom veletek is,mert látom,h nagyon sok nőnek okoz problémát a rendszertelen ciklus!Sajnos!Sokáig szedtem fogamzásgátlót,amikor abba hagytam,hát olyan volt,mintha többet már nem is akarna megjönni...és a bőröm is nagyon csúnya lett!Viszont,amióta ezt csinálom,28-30 napra jön meg a mensesem és rendben van a bőröm!Szóval 2hétig cickafarkű tea(ösztrogén tartalmú)reggel-este 1-1 csészével,majd 1hét pásztortáska tea(progeszteron tartalmú)1-1csészével reggel-este,majd 1hét szünet következik,ez idő alatt kellene jelentkeznie a vérzésnek!Kúraszerűen ajánlott,3hónapig,utána is lehet folytatni vagy csak cickafarkfű teát inni reggel-este szinten tartás végett!Dm-ben veszem a cickafarkot(350ft)a pásztortáska teát(130ft)pedig bio boltban!

Remélem,másoknak is segiteni fog!:)))

49. 026876815c (válaszként erre: 48. - B9e29ca258)
2011. aug. 18. 10:44
Igen láttam és én el voltam szörnyülködve h ez h lehetséges a mai orvostudomány mellett.De ez is azt bizonyítja csodák már pedig vannak a baba nagyon is jönni akar valami miatt hozzájuk!Bízzunk benne h egészséges elsz és nem elsz semmi gond!
2011. aug. 18. 10:16
Nem tudom láttátok-e az aktívot hétfőn. Abban volt, hogy egy anyuka elszerette volna vetetni a babát. El is ment abortuszra, meg is csinálták. Később visszament az orvoshoz, mert érezte, hogy valami nem stimmel. 21 hetes terhes volt. Nem tudom, hogy csinálták de a baba benne maradt, és fejlődött tovább. Most már csak azon imádkoznak, hogy ne legyen emiatt semmi baja. Úgy látszik annak a babának meg kellett, hogy maradjon. :D
47. 026876815c (válaszként erre: 44. - B9e29ca258)
2011. aug. 18. 10:10

Nem tudom mennyire igaz,sokan próbálták,sokaknak bejött,sokaknak nem,ez is olyan is-is dolog mint minden más.

Végülis a fő hogy egészséges legyen,a neme teljesen mindegyj.Mi nem azért tervezzük a harmadik babát h majd az talán lány lesz,hanem azért mert 3gyereket szeretnénk.És az h fiú vagy lány teljesen mindegyj,egészséges legyen és kész!

Aztán a vágyakozás meg persze h ott van mint mindnekinél sztem h jó lenne fiú lány de ezt a sors úgy is eldönti.

Mint minden mást,azt is h kinek lehet kinek nem,ezen a téren kegyetlen,de sajnos nem lehet tudni előre semmit.

Én soha nem gondoltam volna h terhes leszek,aztán mégis az lettem úgy hogy én már elmondhatom h a világ legboldogabb emeber vagyok,és ha nem sikerülne a harmadik akkor is én leszek a legboldogabb mert van 2egészséges gyermekem,átélhettem a csodát amit annyir anagyon vártam,amire olyan annyira vágytam!

És ezért kíváno mmindnekinek tiszta szívemből h sikerüljön!


A barátcserjét egyébként szedtem én is és rendezte a ciklusomat de csak az idő alatt míg szedtem,viszont nagyon dicsérik!

2011. aug. 18. 09:24
10 éve próbálkozunk minden módszert kipróbálva, de nem jött össze. Valamiért így kell lennie. Van ismerősöm aki azért siránkozik, mert 2 gyerek után nem jön össze neki a harmadik. A világ legszerencsétlenebb emberének tartja magát. Én nem tartom magam szerencsétlennek. Gyerek nélkül is teljes ember vagyok és elfogadom, hogy nem lehet. Talán jobb lenne ha mindenki-akin nem lehet segíteni- belenyugodna.
2011. aug. 18. 09:24
A lényeg, hogy lány akkor lesz, ha 3-4 nappal előbb kerül be a spermium, és fiú ha 1-2 nappal a peteérés előtt. Mivel a lányok kitartóbbak. :D
44. b9e29ca258 (válaszként erre: 43. - 026876815c)
2011. aug. 18. 09:23

Igen, azt én is olvastam, hogy a Jónás módszer, csak teljesen egészséges pároknál működik.

Viszont ezt a fiú lány gyermeket ki lehet számolni a kínai fogantatási naptárral is. Próbáld meg. :)

2011. aug. 18. 09:18

A Jónás módszer úgy tudom pontos ciklus esetén működik,de lehet rosszul vagyok informálva.

Inkább engem az a része izgat egy ici picit h ki lehet azt is számolni mikor esedékes fiú/lány.Mi 2fiú után szeretnénk angyon egy kislányt,persze nem zeért szeretnénk hamrmadik babát mert ha fiú akkor fiú csak természetesen jó lenne egy kislány,és sokaktól hallottam h ez a része bejött.Viszont mindennek két véglete van,mi van ha stb stb.

42. b9e29ca258 (válaszként erre: 41. - 0b18315731)
2011. aug. 18. 07:51

Én most leginkább úgy vagyok, ha nem is jön össze, akkor legalább a ciklusom legyen rendben. Korábban nem foglalkoztam vele, sajnos. Pedig lehet ha anyura hallgatok kamaszkoromba, akkor már nem is lenne vele gondom. :( Persze utólag okos csak az ember.

Most már csak várom, hogy végre jöjjön a mensi. Annyira érzem, hogy jönne, de még mindig nem tud. :(

41. 0b18315731 (válaszként erre: 37. - B9e29ca258)
2011. aug. 17. 17:52
Én is hallottam róla én is venni fogok.Én idén nem,de jövőre nagyon szeretnék már terhes lenni.Én sem értem,pedig már kezd beállni a hormonháztartásom,minden:-(Viszont nem adom fel,akkor is lesz még a kezembe 2 csíkos teszt,ha idén nem,de jövőre biztos!
40. MissHeart (válaszként erre: 38. - Egri maja)
2011. aug. 17. 17:06
Megnéztem ezt a módszert, beleolvasgattam, de nem értem mi köze van a holdnak az én peteérésemhez. Bár, a kísértés nagy, hogy kipróbáljam, mert mi van ha...
2011. aug. 17. 16:52

Sziasztok!

Na ez az én fórumom! :) Sorstársak. Ami nem túl vidám, de legalább van kivel megbeszélni. Mi három hónapja vagyunk sikertelenek. Még nem görcsölök rajta, csak furának tartom, mert az előző házasságomból született két fiam elsőre összejött. Most a párommal szeretnénk közös babát, de semmi. És nekem is mindenki azt mondja ne görcsöljek rajta. De ha egyszer elhatároztuk, hogy legyen, akkor persze, hogy már nagyon szeretnénk.

2011. aug. 17. 16:05

Sziasztok!

Jónás módszerről hallottatok már?

Azoknak is ajánlom akik szeretnének babát és azoknak is akik még nem!:)

Utána nézhettek a neten!

Sok sikert mindenkinek!

37. b9e29ca258 (válaszként erre: 33. - 026876815c)
2011. aug. 17. 14:00

Nekem az ab missed után lett teljes káosz. Előtte legalább rendszeresen jött 6 hétre, 3-4 havonta pedig eszébe jutott 30 napra is megjönni. Gondolom akkor volt peteérés. A műtét után kb. negyedévente jött meg. Akkor elmentem dokihoz, és mivel akkor nem akartunk megint babát ezért fogigátlót kaptam. Amit csak 3 hónapig szedtem. Utána abba is hagytam. Féltem, hogy utána megint teljes káosz lesz, de visszaállt kb. fél évig az eredeti 6 hétre jön meg dolog. Most megint nem akart, ezért kaptam utrogestant. Aminek most várom a hatását. Hétfőn hagytam abba a szedését. Érzem, hogy meg kéne már nagyon jönnie, de nem akar. Félek, hogyha nem jön meg jövőhétig akkor valami nagy baj lehet.

Most elhatároztam, hogyha végre megjön, akkor megpróbálom a barátcserje kapszulát. Hátha segít.

36. EsztyMorgan (válaszként erre: 35. - 026876815c)
2011. aug. 17. 12:19
Én egyelőre hőmérőzöm még.. legalábbis ezt a hónapot végig csinálom. Eddig kb. össze vissza mérőztem, most minden reggel. Hátha mégis szerencsém lesz. Most fogyni is kezdtem.. mert az sem árt, ha adok le egy kicsit.
35. 026876815c (válaszként erre: 34. - EsztyMorgan)
2011. aug. 17. 12:15

Az biztos.Sok mindenre képes az ember,főleg ha olyas valamiről van a szó amit nagyon szeretne,agyban csak arra koncentrál és már már beképzeljük a dolgokat!

És az meg még furább mikor tényleg valós és igaz a dolog akkor meg észre sem vesszük!Mert velem ez mindkét esetben így esett!Érdekes...

Nehéz nagyon,és jó tanácsot az ember nem is nagyon tud adni,csak elmondhatja a személyes példáját,aztán vagy vagy...Az is lehet h nekünk is a kistesó ennyire gyorsan jött,de a harmadik meg majd várat magára,nem lehet tudni előre semmit.Az elsőre vártunk éveket,a második jött mint a villám,a harmadik meg makd kiderül.Két tapasztalatom is van de mindkettőnél biztos az segített h agyban nem koncentráltam mert amíg bújtam mindenféle könyvet,netet,próbáltam ovu teszttől a hőmérőzésig mindent de mindent addig nem lettem terhes,amint elhagytam mindent sikerült!

34. EsztyMorgan (válaszként erre: 33. - 026876815c)
2011. aug. 17. 11:58
Fura ez.. szerintem részben igaz, hogy sokszor agyban dől el az egész. Persze önmagában a biológia sem elhanyagolható. De nálam is tök fura, hogy amióta dolgozunk az ügyön, nem pontos a havim. Vagy késik, vagy előbb jön meg, ez már a jobbik eset. Arról nem is beszélve, hogy beképzelek néha már egy csomó olyan tünetet, ami vagy nincs is, vagy már tényleg csak azért van, mert az agyam tudja, hogy ha reggel rosszul vagyok, akkor baba lesz.. vagy lehet.
33. 026876815c (válaszként erre: 32. - B9e29ca258)
2011. aug. 17. 11:46
Nekem semmivel,mert próbálkoztak több hormon tablettával,injekciós kúrával de egyik sem hozta helyre.Mindig is pontos volt mielőtt még nem szedtem fogigátlót,aztán elkezdetm szedni kb fél évig mert kdierült érzékeny a gyomrom ár,és azután kezdődött minden probléma,úgy össze zavarodott a ciklusom h nagyon,volt ho hónapokig nem jött,csak is erre való gyógyszerrel,de ugye az meg nem lehet folyamatosan h csak gyógyszer által jön meg.Aztán próbálták kezelni,de nem reagált arra sem a szervezetm,homeopátiás dolgokat is próbáltam azok még előbb segítettek mint a sok hülye gyógyszer ami még inkább bekavart.Aztán egy kicsit mondjam azt h belefáradtam,h abból áll az életeme h 1héten 2-3szor nőgyógyász,peteérés figyelő UH és a sok kudarc és feladtam,de ezt azok után h a dokim azt mondta nem lehet természetes úton gyerekem.Nagyon elkeseredtem és egy időre elakartam felejteni az orvoskat és ez idő alatt meg összejött a baba hozzáteszem úgy h akkor sem állt be a ciklusom.Úgyhogy én tényleg csodaként éltem meg a terheségem és az utána lévőt is mert akkor meg el sem akartam hinni h 1hónap alatt sikerült!
32. b9e29ca258 (válaszként erre: 31. - 026876815c)
2011. aug. 17. 08:39

Nekem ugyanaz a problémám mint akkor neked, hogy nincs peteérésem és a mensim is össze-vissza jön meg. Illetve vannnak időszakok, amikor mindig pontban 6 hétre jön meg, de ugye az meg már túl hosszú. Neked végül mivel állították be a dolgot?

Egyébként az első terhességem, közvetlenül az eljegyzésünk után derült ki. :D Pont rá egy hónapra. Szerelem baba lett volna.

31. 026876815c (válaszként erre: 30. - EsztyMorgan)
2011. aug. 17. 08:35

Ismerős a helyzet mert én is produkáltam mindenféle terhességi tünetet és pont mikor terhes lettem nem volt egy sem:P

Én nekem jól jött akko h munkát váltottam és az teljesen elterelte a gondolataimat,lefoglalt az új munka,új munkatársak,beilleszkedés stb.De persze mindneki nem válthat munkát most csak úgy én sem ez miatt váltottam csak jött egy jobb lehetőség és ez segített a görcsös babát akarok témában is.

Próbáld magad lekötni valamivel persze tudom azt is h ez nem fog menni csak úgy hiszen ott lesz a gondolataidba de valahogy mégis teeld el a figyelmedet és gondolkodj úgy h sikerülni fog hiszen minden rendben van és jönni fog a baba,legyél pozitív és bízz benned és a párodban,mert ha nincs semmi megállapított gond nálad és a párodnál sem akkor sikerülnie kell,és sokszor ha mindketten egészségesek akkor is kell idő a dolgohoz.Főleg első babánál!

Nálunk minden téren baj volt mert nekem még peteérésem volt azt sem tudtam követni sőt ezt megelőzi az h menstruációm se volt így gondol,hatod még nehezebb volt mert azt sem tudtam mire számítsak nem volt mit várni mert teljesen esélytelen volt ezáltal:S

Legyetek együtt ahányszor jól esik és biztos sikerül!Csak ne add fel,mert mindennek meg van az ideje és a baba tudjam ikor kell jönnie!Drukkolok nagyon!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook