Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Azt szeretné, hogy beajánljam a munkahelyemen. De én nem szeretném, hogy ide jöjjön. Hogy bújjak ki ez alól? fórum

Azt szeretné, hogy beajánljam a munkahelyemen. De én nem szeretném, hogy ide jöjjön. Hogy bújjak ki ez alól? (beszélgetős fórum)


1 2
2022. okt. 6. 07:17

A munkahelyemen "összebarátkoztam" egy nővel. Ez azt jelenti, hogy rendszeresen hívogat, írkál, én meg válaszolok neki, de csak udvariasságból. 2 éve ő átment másik céghez, mert az itteni kollégáit mind utálta. Én 6 éve vagyok a cégnél. Aztán most kitalálta, hogy a jelenlegi helyen mindenki utálja őt és vissza szeretne jönni másik munkakörbe. És hogy ajánljam be. Nem szívesen teszem, de látja az állás hirdetést. :(


Emlegeti a régi munkahelyét (a miénk előttit), ahol mindenki utálta őt. Itt is volt konfliktusa, nem kedvelte a kollégákat. A jelenleginél sem. 1,5-2 évente új helyre vált, mert nem jön ki a kollégákkal. 52 éves nő.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook