Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Azt hittem, meg tud miattam változni fórum

Azt hittem, meg tud miattam változni (beszélgetős fórum)


1 2
22. unom (válaszként erre: 20. - Csikil4ny)
2016. szept. 11. 17:18

Te ugyanolyan vagy, mint 18 évesen?

Night klubból a templomba? Hogy lezüllött :D

21. Bichter1 (válaszként erre: 20. - Csikil4ny)
2016. szept. 11. 17:17

...inkább most élje" ki magát, mint "asszonykorában" :D :D

Ismered a mondást igaz? :D


A tisztalapot később is megkaphatja, csak bizonyítsa be, hogy kiérdemelte ...

20. csikil4ny (válaszként erre: 19. - Bichter1)
2016. szept. 11. 17:14

:D Akkor csak ki kell várni a 20 évet.


Én is ismerek olyat, fiatalkorában night klubban dolgozott, most egy püspök mellett templomszolga és ezt a foglalkozását is komolyan gondolja. Fiatalkorában meg lemondott a kislányáról a foglalkozása miatt...


Persze, változhatnak. Mondjuk én kevésbé vagyok toleráns.

19. Bichter1 (válaszként erre: 14. - Csikil4ny)
2016. szept. 11. 17:10

...nem fog.

Kiéli" magát és jó 20 év múlva beérik a gondolkodása.


(ismerek olyan embereket, akik hasonló gondolkodásúak voltak ifjakként, mára egész más az életfelfogásuk)

18. csikil4ny (válaszként erre: 15. - 8180667fb6)
2016. szept. 11. 17:09
Nem számít, hogy ki mit mond, ha te nem tudsz megbízni benne /a bizalmatlanságodra épp elég okot adott/, akkor ezt a kérdést kár tárgyalni.
2016. szept. 11. 17:09

Nem azt mondom,hogy 180 fokosan mondjon ellent a személyiségének,és homlokegyenest szakítson az eddigi életstílusával. Inkább reménykedtem,hogy tud egy kis komolyságot magára erőltetni.

Reméltem,hogy majd elkezdünk egy kapcsolatot,erre fel már abban sem vagyok biztos,hogy akart volna e tőlem bármit is.

2016. szept. 11. 17:04
Nem mondanám ostobaságnak hanem inkább naivitásnak ha azt gondolod hogy bárki megváltoztatható. Senki nem tud kibújni a bőréből még te sem, legfeljebb csak ideig óráig. Nagyon fiatal vagy van még időd megtalálni azt a lány akinek ugyanolyan az értékítélete mint a tiéd, még ha nem is lesz egy bombázó. Legyen ez örökre szóló tanulság a számodra.
2016. szept. 11. 16:54
Azért tettem fel a kérdést,mert egy barátja elég csúnyán lehordott mindenez után. Szerinte igazságtalan voltam a lánnyal. Sokat sírt szerinte miattam,és hogy Ő ezt komolyan gondoltam.
14. csikil4ny (válaszként erre: 13. - Bichter1)
2016. szept. 11. 16:53
Miből gondolod, hogy egyszer majd megváltozik? Egy egész életre maradhat ilyen is....
13. Bichter1 (válaszként erre: 11. - 22edc9297a)
2016. szept. 11. 16:48

..sokáig gyerek fog maradni.

Majd akkor válik felnőtté, amikor a döntéseit úgy hozza meg, hogy felelősséget is tud vállalni....


Ez a lány csak bulikra és laza kapcsolatokra hajt". Hagyni kell.

12. 31bc25d879 (válaszként erre: 11. - 22edc9297a)
2016. szept. 11. 16:46
Ilyen gondolkodással, hozzáállással inkább még gyerek. Reméljük benő majd a fejelágya és nem egy mindenki babája lesz, hogy finoman fogalmazzak.
11. 22edc9297a (válaszként erre: 8. - Bichter1)
2016. szept. 11. 16:43
se gyerek se felnőtt...
10. 31bc25d879 (válaszként erre: 5. - 8180667fb6)
2016. szept. 11. 16:42

Van aki tud, van aki nem. Ő még nem.

Szerintem is lépj tovább, meglesz a hozzád illő lány. Ő nem az. Fontosabb neki a buli és a haverok mint egy komoly, őszinte kapcsolat veled.

2016. szept. 11. 16:42

Így utólag sajnos Én is így gondolom. Pedig elég meggyőzően érvel azzal,hogy Ő már megváltozott,és hogy a komoly kapcsolatokat preferálja. Volt,hogy a nővére keresett meg,hogy kifejtse,mennyire hűséges a húga egy kapcsolatban,és hogy mennyire szeret engem a lány


Egy hónap alatt egyszer sem bírtam megcsókolni,mert szerinte Ő nem tud,és nem akar beégni. Dugni viszont már 2 nap után akart.

Azt mondja a volt barátját azért dobta ki,mert minden nap elszív egy doboz cigit a csaj,meg már délután 2-kor részeg szokott lenni,és hogy neki ezt tiltani akarta.

8. Bichter1 (válaszként erre: 5. - 8180667fb6)
2016. szept. 11. 16:39
...egy gyerek??
7. Bichter1 (válaszként erre: 1. - 8180667fb6)
2016. szept. 11. 16:39

Nem rontottál el semmit sem. Nem akarja magát lekötni, de elküldeni sem akart (még) ... a f@cbuk mindig jó indok a szakításra (fél év múlva is u.ez történt volna)


..delete .....

6. csikil4ny (válaszként erre: 1. - 8180667fb6)
2016. szept. 11. 16:38
Igen, ostobaság volt. Keress egy olyan lányt, akinek hasonlít az értékrendje a tiedhez. És ne akard megváltoztatni, a kutya is a szőrét elhullatja, a tulajdonságait nem.
2016. szept. 11. 16:35
Voltam annyira jóhiszemű,azt feltételezzem,hogy egy 18 éves tud racionálisan,és őszintén dönteni,mérlegelni.
4. c73db520ef (válaszként erre: 1. - 8180667fb6)
2016. szept. 11. 16:30

Igert neked barmit is egy 18 eves, felig gyerek lany? Megis mit varsz tole/ Husegeskut??

Oda megy, ahova akar, es azzal, akivel akar.

2016. szept. 11. 16:20

Lépj tovább.


44/L

2016. szept. 11. 16:18
Lapozz!
2016. szept. 11. 16:17

Ostobaság volt hinni, hogy egy lány meg tud változni miattam?


Kissé hosszúra fog nyúlni terjedelmileg a történetem,és néhány pontban picit nyakatekert. Emiatt ne rójatok meg.

Egy hónapja megismerkedtem egy lánnyal egy buliban. Már akkor megfogott külsőre. Volt benne valami extra,ami megkülönböztet valakit a többi lánytól.

Az este jól sikerült. Megismerkedtünk közelebbről,haza kísértem,és megbeszéltük,hogy másnap találkozunk.

A legtöbb ismerősöm szerint le kellett volna feküdnöm vele,ám Én szerettem volna elmélyíteni ezt a dolgot kettőnk között.Idővel akár kapcsolat...próbáltam nem egy egy éjszakás kalandnak felfogni. Szerintem ez teljesen legitim dolog. Nem egy darab húsként tekintettem rá.


A következő nap is jó volt. Viszont utána akárkivel találkoztam,ismerős,barát,volt osztálytárs,még rokon is azt mondta,hogy ez a lány mindenkivel lefeküdt már a városban. Minden héten más viszi haza bulikból,és minden pasiját agyba főbe csalta. A pultos,ahol szoktunk lenni,és ahol a lány is tölti a hétvégéig azt mondta,hogy a fél kocsma fogdosni szokta,és hogy kb az nem dugja meg,aki nem akarja.


Még ezután sem akartam hinni a pletykáknak. Úgy voltam vele,hogy annak hiszek,amit nekem mutat,és nálam mindenki tiszta lappal kezd.Senkit nem ítélek el a múltja miatt. Ha meg tud változni miattam,és szakít ezekkel a dolgaival,akkor miért ítéljem el?


Így ment a dolog egy hónapig. A vége fele kevesebbet találkoztunk,mert azt mondta így iskola kezdés előtt már tanul,jogsit csinál,és nem volt kedve bulizni vagy találkozni.

Ám facebookon mindig megjelölték képeken,ahol házibulikban volt azokban az időpontokban,ahol Ő arra hivatkozott,hogy nincs kedve találkozni.A volt pasijaival szerepelt a képeken és azokkal,akiket Ő barátoknak hív,mások olyanoknak,akikkel már lefeküdt.


Ezután próbáltam vele erről finoman beszélni,de 10 perc után kidobott a házukból,hogy akkor higgyek a pletykáknak. Azóta nem beszéltünk.


A kérdés: Szerintetek Én rontottam el,azzal,hogy bizalmatlan voltam vele egy kicsit, vagy teljesen jogosan tettem?


Én 23/f Ő 18/L

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook