Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Az Odaát (Supernatural) c. sorozat fórum

Az Odaát (Supernatural) c. sorozat (beszélgetős fórum)


2007. júl. 28. 07:41
Sajna én ilyenkor még ébren vagyok! Nem tudok aludni, pl tegnap is2 óra volt, jobban mondva ma amikor végre el tudtam aludni. Reggel meg keltett a párom fél 7 sem volt, mert nem találta a névjegykártyáit. :( A kicsim is már fent, van, pedig csak 8 órakor szokott kelni. Na ez van. Csinálom a reggelit lassan mert a lányom is ébred, aztán megyünk egy kicsit csavarogni :) Főzni nem kell, a diétámhoz is minden megvan, úgyhogy a mai nap light-os lesz :)
72. contu (válaszként erre: 71. - Igynogy)
2007. júl. 27. 22:11

Szegény fiacskád! A fogzás nehéz időszak. Jobbulást Nektek!

A Kés/alatt-ot nem nézem, de tudom, hogy Cole játszik benne.

2007. júl. 27. 19:44
Kicsit fáradt vagyok ma, nem tudom mi van velem :( Ja tényleg beteg vagyok :))) Meg éjszaka a fiam is kivolt, egyszerre jön 5 foga :( nagyon szenved ám. Ma nincs semmilyen sorozat amit szeretnék nézni :( Talán a kés/alatt! az is nagyon jó! :) A bűbájosokból Cole játszik benne, a rendes nevét nem tudom. És itt is gonosz :)))
70. Csibe78 (válaszként erre: 63. - Contu)
2007. júl. 27. 17:48
Tényleg :DD
2007. júl. 26. 21:18

:)

Na én ma már nem szólok hozzá, :) megyek szopiztatni, és aludni :)

JÓ éjt mindenkinek :)

68. contu (válaszként erre: 66. - Igynogy)
2007. júl. 26. 20:54

Marha jó! Elírják a kórházban, Te meg fizess 10000 forintot. Jófejek!


Igen, ha tényleg lány lesz, akkor Laura lesz. Márk Izabell lett volna, ha lány, de most már a Laura jobban tetszik. Amúgy is y a vezetéknév vége.

2007. júl. 26. 20:10
A kicsi meg Laura lesz??? Nagyon szép név az is :) Istenem, úgy szeretném, ha a harmadik baba kislány lenne :) Bár ha fiú sem baj :) Fő az egészség!
2007. júl. 26. 20:09
Hát eléggé mérges voltam, mert ha második nevet akarok adni, mondták semmi akadálya, csak fizessek 10000-ret. Na akkor marad Lacus :) A nővére Lacának hívja jobban mondva lyaca :) Igen láttam :) Mindig a szívem csücske lesz a Márk. Talán majd a 3. :) Az Erik is szép név, csak mivel a párom családnevének a vége ia ezért nem jó :( . A lányt is Annának akartam, de nagyon nem hangzott jól :)
65. contu (válaszként erre: 64. - Igynogy)
2007. júl. 26. 18:02
Szép nevek! :) Az viszont nagyon bosszantó, hogy ilyenek miatt nem úgy lesz, ahogy az ember szeretné. A fiam is Márk, de biztos láttad az adatlapomon. A 2. keresztneve Erik.
64. igynogy (válaszként erre: 62. - Contu)
2007. júl. 26. 18:00
A nagylány Georgina a kicsi meg az apucija után László lett. :) Bár én Márkot akartam :) Az lett volna a 3. neve, de sajna a kórházban valamit elkutyultak, és csak a László lett ráírva a papírjára. :(
63. contu (válaszként erre: 61. - Csibe78)
2007. júl. 26. 17:19
Szakácsi Sándor volt az eredeti hangja.
62. contu (válaszként erre: 59. - Igynogy)
2007. júl. 26. 17:18
Köszönöm szépen! Én is minden jót kívánok Nektek! :) Hogy hívják a lurkókat?
61. Csibe78 (válaszként erre: 57. - Contu)
2007. júl. 26. 16:57
Nem haragszom, én csak azért gondoltam rá, mert egy kicsit mélyebb hangja van, mint a Kulkáé, és talán egy kicsit jobban hasonlítana (most nem jut eszembe, hogy ki volt eredetileg a hangja).
60. Csibe78 (válaszként erre: 55. - Igynogy)
2007. júl. 26. 16:54
Igen, sajna meghalt. Az utolsó részeket én sem láttam. Aztán jó sokat kihagytam, és már 2 új csaj is volt benne. Aztán nem értettem egy darabig, hogy kik ők, és abba hagytam a sorozat nézését.
2007. júl. 26. 09:54
Most néztem meg az adatlapodat, édes a kicsi fiad! A kislányodról majd megmondom, ha kibújik :))) Na jó! Gratulálok én is mind a kettőhöz! Sok-sok egészséget!
58. igynogy (válaszként erre: 57. - Contu)
2007. júl. 26. 09:52

Aha meghalt. Köszi a gratulációt, de már kettő van :) Egyik pici másik kicsi, egy 3 éves nagylány és egy 14 hós pici fiú! :)

House-nak sajna nem tom milyen hang lett volna jó, már nem tudom eldönteni, mert a régivel szoktam meg. Kulkáé kicsit furcsa hozzá, amikor először hallottam nagyon nem tetszett, de most már hozzászoktam. :) Gesztesi meg nekem Shrek :)))

57. contu (válaszként erre: 54. - Csibe78)
2007. júl. 25. 23:00

Tényleg meghalt a Bűbájos boszikban a legidősebb csaj? Azt tudtam, hogy kiesett a soriból, de nem tudtam, hogy így.

House-nak szerintem Gesztesi még ennyire sem lett volna jó. Remélem nem haragszol érte. Egyébként a megrendelő (TV2) kérte Kulkát. Szerintem egy szárazabb hang kellett volna neki.

56. contu (válaszként erre: 53. - Igynogy)
2007. júl. 25. 22:57

Gratulálok a picihez! :)


A Hősök egy időben érdekelt. Most már számomra követhetetlen. A Lostot és a Csillagkaput nem szoktam nézni, ahogy a Barátok köztöt és a Jóban-rosszbant sem. A Bűbájos boszik szeintem is jó, bár nem sok részt láttam belőle.

2007. júl. 25. 22:18
Csibe78: azt a részt én sem láttam. :( Amikor először vetítették suliba jártam, aztán meg jött a pici és ha jól emlékszem pont kórházban voltam. Engem is érdekelne, ha tudja valaki. :) Meg a legeslegutolsó részt sem láttam. :( Csak a legvégét sikerült elcsípnem :( Abban mi volt?? Megyek, mert a kicsifiam jelez, enni kell, kezdődik a hősök ha már nem megy :) Jó éjt!
54. Csibe78 (válaszként erre: 53. - Igynogy)
2007. júl. 25. 11:23

A csillagkaput mi is nagyon szeretjük. Képzeld a 2 éves kisfiam ott ül a Tv előtt, és le nem veszi a szemét róla. Persze csak akkor ha véletlenül elkapjuk, hogy éppen kezdődik. :)

A Jóbarátokat én is nagyon szerettem, mindig lehetett jókat mosolyogni rajtuk, és olyan jó volt elképzelni, hogy mi lenne, ha te is köztük élnél. Vagy lennének olyan jó barátaid, mint ők voltak a filmben. Jó lenne :))))

A dr. House-t is nagyon szeretem, csak kár, hogy meghalt a szinkronszínész, a Kulka hangjával már annyira nem tetszik. Szerintem inkább valami mélyebb hangú színészt kellett volna felkérni a szinkronra, esetleg a Gesztesit.

A Bűbájos boszikat is nagyon szeretem, csak nem mindig van időm nézni. Már annyiszor levetítették, de azt a részt mindig elmulasztom, amikor a legidősebb lány meghal. Nem tudjátok véletlenül, hogy hogy hallt meg?

2007. júl. 25. 10:52

A Jóbarátok is nagyon jó, bár nem értem rá mindig nézni sajna! :( Én is remélem hogy vetítik az odaátot, heti program volt a nézése. A lost-ot is szeretem szerettem.

Mi a véleményetek a Hősökről és hogy a magyar sorozatokat se hagyjuk ki, a Barátok köztről és a Jóban-rosszbanról? A lost-ot azért kedvelem, mert fordulatos! A Hősökért nem vagyok oda igazán, de általában akkor szopizik a kicsi és nézem :D A BK-t régen szerettem, de már legalább 3 hónapja nem láttam, mert akkor van pancsi, vacsi, és bizony így nem lehet ám nézni :) Na lehet lehurrogtok, de a Csillagkaput nézem minden délután, azt nagyon szeretem, előtte meg a bűbáj boszikat :)

52. contu (válaszként erre: 48. - Igynogy)
2007. júl. 24. 18:39

Én az általad felsoroltakból csak a Doktor House-t ismerem. Egyébként remélem, hogy szeptembertől tényleg vetítik az Odaát 2. szériáját, és akkor megint lehet arról is beszélni. De nyugodtan írjatok más soriról is. :)

Nekem a Jóbarátok az örök kedvencem.

51. Csibe78 (válaszként erre: 48. - Igynogy)
2007. júl. 24. 13:53

Szia!


Én is nagyon szeretem a helyszínelőket. Ha jól hallottam új részekkel folytatódik a Viasaton. Már alig várom!

A Miami helyszínelőket is nagyon szeretem. :)

50. lola923 (válaszként erre: 49. - Igynogy)
2007. júl. 24. 07:13
Az 1. évad nekem is megvan, de azért köszi...
2007. júl. 23. 22:10
Lola923 nem tudom honnan lehetne megszerezni, nekem az első évad van meg, meg angolul talán le lehet valahonnan szedni. De hogy honnan???
48. igynogy (válaszként erre: 45. - Contu)
2007. júl. 23. 22:08
Ha már sorozatokról beszélgetünk! Mi a véleményetek a helyszínelők, miami helyszínelők és a tengerészeti helyszínelőkről? Én mindet szeretem, bár a tengerészetiért nem vagyok oda! Az sima helyszínelőket viszont nagyon szeretem ám! Meg a doktor house-t is :) Tom hogy ez a topik az odaátról szólna, de nem szól :) Hát akkor beszélgessünk másról, kinek mi a kedvence és miért ??
2007. júl. 23. 12:11
Csak a youtube-s oldalakat hanyagoljátok....köszi
2007. júl. 23. 12:10
Valaki írja le léhyszi honnan tölthetem le az Odaát 2. évadját...köszi
45. contu (válaszként erre: 44. - Igynogy)
2007. júl. 9. 22:07
Előtte én is bírtam. Az afrikai részekben sem vele volt a baj, hanem egyszerűen nem annyira érdekeltek azok a részek. Jobban szeretem, ha a kórházban játszódik.
2007. júl. 9. 18:27
Az jó! :) Jerry-t nagyon bírtam :) Hát igen, Carter az afrikai részekben nem volt olyan jó, de előtte :)))))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook