Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az igaz lehet, hogy legtöbben nem életük párjával élik le az életüket? fórum

Az igaz lehet, hogy legtöbben nem életük párjával élik le az életüket? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2014. júl. 1. 10:40
aha
2014. júl. 1. 10:35
Igaz
2014. júl. 1. 10:14

igaz hát ezért van káosz, mindenki valaki más párjával él, és ezért sok a válás


ez olyan mint a zokniknál, ha elkezded rosszul összepározni, akkor egy idő után már nem lehet jó párokat csinálni...

2014. júl. 1. 10:11
Ha húsz embert kérdeznél meg, hogy mit ért lelki társ alatt, akkor húsz különböző véleményt hallanál, szerintem a lelki társ, mint fogalom, relatív.
2014. júl. 1. 10:02
igaz
26. vacsa (válaszként erre: 24. - Pzm3)
2014. júl. 1. 10:01
Ugyanez 21 évvel :)
25. vacsa
2014. júl. 1. 10:00
nemvagyunk = nem vagyunk (bocsi)
24. pzm3 (válaszként erre: 11. - Evawitch)
2014. júl. 1. 09:59
Azt hiszem én megtaláltam életem párját...Egymás gondolatait kitaláljuk,együtt vagyunk komolyak és komolytalanok...A hasonló világnézet néhol nem igaz,például teljesen másra szavaztunk a választáson...De lassan 13 év után,még mindig lesem az órát,hogy mikor ér már haza a munkából,és még mindig egymást átölelve alszunk el...azt hiszem mi rendben vagyunk.... :)
23. vacsa (válaszként erre: 10. - Evawitch)
2014. júl. 1. 09:59

Ilyen nincs. Ha ő az, akkor ő az és pont. Vele élek, mert ő az életem párja, a másik felem.


Ha nemvagyunk együtt, akkor csak sejtés van, hogy ő lehetett volna... De bizonyosság nincs. Ahhoz együtt kell élni.

2014. júl. 1. 09:51
igen!
21. c4851bb5de (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2014. júl. 1. 09:46

A kérdés úgy lenne helyes,( és bocsánat, hogy okoskodom,) "Az igaz lehet, hogy legtöbben nem a lelki társukkal élik le az életüket?"

Én úgy gondolom, hogy akivel jelenleg együtt élek, az az életem párja,ami persze nem zárja ki, hogy esetleg nem ő a lelki társam.


Hogy érted azt, hogy "hogy emlékszik vissza a múltra"?Arra gondolsz, hogy valakit elengedtél, akiről úgy érezted ő volt az igazi?

20. 82d45dcd14 (válaszként erre: 17. - 3da8f53e4a)
2014. júl. 1. 07:07
Ezt én is így gondolom:)
19. 3da8f53e4a (válaszként erre: 10. - Evawitch)
2014. júl. 1. 07:05
...igen, ezért írtam a "másvilágot". Itt már nem lehetséges, de talán még ott örökre" :)?...
2014. júl. 1. 07:01

Még a kérdésedre a válasz:

De igen, rossz. Csakis rossz lehet a tudat, hogy változtatnod kellene, mégsem teszed, pedig rajtad múlik!

Valami mondvacsinált (néha valós) okból maradsz.

Ahelyett, hogy mennél.

17. 3da8f53e4a (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2014. júl. 1. 07:01

...de rossz. Csak már x idő után mindkettő éli a saját életét a másik nélkül.

Majd a másik világon ....talán akkor már együtt lehetnek/lesznek.

2014. júl. 1. 06:57

Igaz.

Mert megalkuszunk.

És ez szomorú.

Elgondolkodtató, hogy mennyien nem törődünk magunkkal.

Félünk, vagy csak várunk?

De mire...?

2014. júl. 1. 06:43
Genetika az egész.Több igazi is létezhet,az utódgondozásban van a kulcs.
14. a0c1361e44 (válaszként erre: 11. - Evawitch)
2014. júl. 1. 06:31

Nem ez jelenti azt, hogy az élete párja...

Én frászt kapnék, ha a férjem sok mindenről azt gondolná, mint én, és azt is, ha kitalálná minden gondolatomat. Ez csak a mi kell a nőnek című filmben vicces.

Én és a férjem ég és föld vagyunk, de ettől függetlenül jó helyen vagyunk mindketten:D

Persze, ismerjük már egymást, így tisztában van vele, hogy szülinapomra nem vesz aranyékszert, hanem inkább egy tabletet, laptopot vagy bármilyen hasonló kütyüt, de ez nem jelenti azt, hogy kitalálja a gondolataimat.

Az értékrendünk hasonló, illetve a céljaink is hasonlóak, de nem ugyan azt gondoljuk bizonyos dolgokról, ellenben mindenből képesek vagyunk viccet csinálni, nagyon jól szórakozunk együtt sok-sok éve:DDD

Szerintem az is változó, hogy ki, mitől érzi azt, hogy megtalálta élete párját. Nem lehet egy sémát ráhúzni minden emberre.


És a címre: igen, biztos sokan nem találják meg életük párját, ezt én is látom, hiszen néhány éve együttélés után vagy már előbb problémák vannak, bár az is lehet, hogy nekik ez jelenti a jó kapcsolatot....

2014. jún. 30. 22:04

Popper Péter idézetek

" ... Még el kell mondanom egy szomorú hírt. Az ´Igazi´ nem létezik. Nincsen. Sehol nem él valahol egy nő vagy egy férfi, aki az igazi, s akit csak meg kell találni. De aki szerencsés, élete során találkozhat két-három olyan emberrel, akiből lehetne ´igazi´. De ehhez nagyon sok türelem, lemondás, megértés, háttérben maradás szükséges, ám végül kialakulhat egy olyan viszony, melyben a másik már nélkülözhetetlenül belecsiszolódott, vagyis igazivá vált. ..."

12. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 10. - Evawitch)
2014. jún. 30. 21:54
Előre sosem lehet tudni, mit hoz az élet, a jövő. Tehát sosem mondhatjuk, hogy soha.
2014. jún. 30. 21:54
Olyanra gondoltam, akik kitalálják egymás gondolatát furcsa módon, hasonló a világnézetük, a felfogásuk és tudnak komolyak és komolytalanok is lenni együtt.
2014. jún. 30. 21:52
Úgy értem, hogy valaki tudja, hogy ki neki az igazi párja, mindketten tudják, de annyi dolog közbejött, hogy a józan észre hallgatva nem maradnak együtt többet. Ha van vagy lesz is más, nem lesz ilyen kapcsolat soha,többet az életükben.
2014. jún. 30. 21:49

Ha az életük párja, akkor csak valahogy összegabalyodtak.

Mire gondoltál amikor kiírtad a fórumot, az első szerelmükre? esetleg valami sorsszerű elméletben gondolkodsz, hogy nem találja meg valaki a másik felét?

8. 7fb29bdf03 (válaszként erre: 6. - Kisj)
2014. jún. 30. 21:45
kinek mi jár helyett inkább én azt mondanám ki milyet választ magának.
7. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2014. jún. 30. 21:42
M i lenne a pontos kérdésed valójában, mert ez így, eléggé körmönfontnak tűnik, de közel sem az igazságot takarja.
6. kisj
2014. jún. 30. 21:38
ha valakivel leéled az életed, akkor ő az életed párja (akár jó, akár rossz, kinek mi jár)
2014. jún. 30. 21:27

hát ja...sok nőnek van hufnágel pistije..:)


a férfiakra ez szerintem nem annyira jellemző, mármint hogy a régi után sírnak

2014. jún. 30. 21:10
előfordul
2014. jún. 30. 21:01

Az a baj, hogy ezt mindig csak utólag lehet megtudni, és akkor meg egy csomó idő elmegy, akkor lenne jó, visszaforgatni az idő kerekét, de amikor az ember szerelemes, akkor nem tud úgy ítélni, és azt hiszi, hogy ő az igazi,


Aki megtalálja élete párját, az bizony örökre boldog lesz, ezt tudom.Mindenkinek megvan a másik fele, csak nem mindenki találkozik vele az életben.,,sajnos..

2. siba22 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2014. jún. 30. 21:00
aki nem az igazival van együtt az még nem találta meg.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook