Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az én véleményem (Kozsó édesnégyes) fórum

Az én véleményem (Kozsó édesnégyes) (beszélgetős fórum)


1 2
14. jucusmucus (válaszként erre: 13. - Juditkecskemet)
2010. szept. 7. 15:25
Gondoltam, kifejtem a véleményem. Elvégre demokrácia van itt a hoxán is :))))
2010. szept. 7. 15:24
Érdekes, hogy azok is írnak ide akik nem "nézik" a műsort. Persze a "Győzikét" sem nézte a kutya se.
12. jucusmucus (válaszként erre: 10. - Belana)
2010. szept. 7. 15:24

Akkor te előrébb vagy, nekem elég volt kb 20 mp is :DDDDD

Borzalmasak az ilyen műsorok. Mit lát majd ebből a következő generáció, a gyerekeink?????

2010. szept. 7. 15:23
Szerintem a Rony kizárólag a sokat ígérő szexualitásával nyert. Azt nem gondoltam volna róla, hogy van két gyereke. Az esti Frizbibe, meg adta a szende, pirulós ártatlant...
10. Belana
2010. szept. 7. 15:17
5 percet bírtam belőle nézni, szerintem borzalmas és színvonaltalan volt. Jobban szeretnék végre valami igényesebb műsort.
9. GabCSIGAbcsi (válaszként erre: 5. - 388b941089)
2010. szept. 7. 15:17
Márti! Ő már tényleg "kicsit" tólzásba vitte a szemétkedést! Mondhatni bunkó volt, de nem csak Rony val, mindenkivel!
8. mliv
2010. szept. 7. 15:16
Azért érdekes, hogy nekem se az ilyen műsorok tetszenek, de véletlenül vettem észre hogy pont ez megy, és egyszerűen néznem kellett egy darabig. Aztán hamar észbe kaptam.. :)
7. GabCSIGAbcsi (válaszként erre: 1. - D515254a8f)
2010. szept. 7. 15:16
Lehet benne valami! :) Tök jól megfogalmaztad a dolgokat, nekem is hasonló jött le! Főleg az első kettő lányt illetően, de Kata és Rony esetében is! Ránk nőkre nézve viszont elég gáz, hogy ez van! :S Pedig a másik 3 lánynak, a többi nőtípusnak is "igaza" lehet!
2010. szept. 7. 15:14
Spec.nem néztem nem értékelem semmire az ilyen jellegű "műsorokat", de elolvasva a fórumindító megjegyzését késztetést éreztem, hogy írjak:))
5. 388b941089 (válaszként erre: 1. - D515254a8f)
2010. szept. 7. 15:14
jogos, teljesen igazad van :) viszont azt be kell látni, h a csaj tényleg nem volt egy IQ bajnok, viszont undorító volt, ahogy a többi csaj szemétkedett vele... főleg az a szőke... nem tudom a nevét :S
4. mliv
2010. szept. 7. 15:14
Érdekes amit írsz, és elgondolkodtató nagyon...
2010. szept. 7. 15:13
Én nem néztem bele, de nem is áll szándékomban. Részemről egy újabb marhaság, de másnak attól még bejöhet. :D
2010. szept. 7. 15:12
Szerintem ez is előre megírt forgatókönyv alapján zajlott, ahogy az összes ilyen műsor.
2010. szept. 7. 15:08

Elgondolkodtató volt a műsor számomra és az érzéseimet ezzel kapcsolatban szeretném nektek leírni.

Örök téma: férfi-nő. Avagy, hogy lehet megfogni a pasit! Hát így, ahogy Rony csinálta akit végül Kozsó választott.

Adva volt négy lány az egyik szép, szőke, de katonás stílusban kijelentette, hogy neki márpedig a férfi udvaroljon, mert ő nem pitizik senkinek. Ezzel el is vágta magát. /megjegyzem régen én is ilyen kis harcias és büszke voltam, de "szív ügyekben"ez nem kifizetődő hozzáállás.

A másik a szerény lány aki nincs tisztában az érzéseivel, nem tudja mit akar és több idő kell neki...."kipipálva".

A harmadik lány a lelkes Kozsó rajongó aki édesen ártatlanul Isteníti a férfit és elmondja 100X 1000X, hogy bizony egy ilyen férfi mellett érezné magát biztonságban akire felnézhet. Mit kap cserébe? Vállveregetést "aranyos kislány vagy, kis hófehér lelkű" keres magadnak egy rendes fiút, mert én nem vagyok az aminek hiszel csipkerózsika álmaidban.

És akkor jön Rony akinek /nem mentségként/ talán a legrendezetlenebb élete lehetett bármelyik lánynál, akinek két gyereke van és aki kutyamenhelyen él vidéken. Aki a legcsóróbb, mind közül ő nyeri el Kozsó "szívét"! És miért?

Mert ő nem azt mondja amit érez, hanem azt amit a férfi hallani akar. Amit a férfiak általában hallani akarnak.

Nem panaszkodik, nem udvaroltat magának, nem büszke és makrancos és nem rajongó tini aki apapótlót lát a Kozsóban, hanem a férfit. Csakis olyan dolgokat mond tesz ami legyezi a férfiú hiúságot. Csupa szexualitás, rajongás, mosoly, könnyedség ami kell a férfiaknak. Néha kis könnycsepp a megtévesztés végett ami a buta férfit még jobban összezavarja. Nincs panaszkodás, büszkeség csak a célra koncentrál és eteti Kozsót a tenyeréből!

És bár nem szép és talán nem is csinos mégis az orránál fogva vezeti a férfit.

Ez nem csak erre a műsorra igaz, hanem általában.

És mielőtt bárki azt gondolná /bár szíve joga/, hogy "lehet Kozsónak kellett, de más pasinak nem" akkor nagyot téved!

"Jó műsor volt arra, hogy lássák a nők, hogy kell nyertesnek kijönni egy édesnégyesből!"

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook